Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gwiezdne wojny: Wojny klonów!


Info?!.O.o

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: mcsv.pochylnia.pl


TS: x


START: 05.07.2014 o godzinie 19:00


 


!


 


!


 


 


 


924381403960971820231.png


 


Przez tysiąc pokoleń rycerze Jedi strzegli pokoju i prawa w Starej Republice... Nastały mroczne czasy.


Cała akcja rozgrywa się podczas wojny klonów, kiedy to panowanie obieli Sithowie.


Musisz uratować wszechświat oraz nauczyć się władać mocą. Nie możesz nikomu ufać!


Dołącz do najlepszego serwera minecraft i baw się dobrze wraz ze znajomymi!


Oferujemy duży poziom rozgrywki, autorskie wtyczki, dobrą zabawę, miłą administrację, przejrzystą stronę oraz wiele więcej!


 


213261403960971820231.png


 


 Adres IP: mcsv.pochylnia.pl


 Adres IP TS3:x


 Sloty: ~ 150


 Autoryzacja: no-premium


 Wersja: 1.7.5


 Typ serwera: Wojny gildii + Gwiezdne wojny


 


340801403960971820231.png


 


GILDIE: Na naszym serwerze posiadamy autorski plugin na gildie.


Postaraliśmy się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.


Przygotowaliśmy dla Was wiele opcji, zaczynając od tagów przed


nickami, kończąc na systemie sojuszy.


 


BRONIE: To nieodłączny element serwera. Bez tego nasz system


nie miałby sensu. Dodaliśmy kilka ciekawych broni oraz efektów


dzięki czemu nie będziesz się nudził. Wszystko jest dostępne na spawnie.


Walutą do kupna broni i amunicji jest złoto.


 


MIECZE ŚWIETLNEDla każdego gracza przygotowaliśmy coś specjalnego.


Darmowe miecze świetlne, czyli podmienione textury zwykłych mieczy.


Ciekawe efekty dodadzą więcej rozrywki podczas walki.


 


DROP: Dzięki odpowiedniemu skonfigurowaniu, drop na naszym serwerze jest


dopracowany oraz ciekawy i urozmaicony o wiele rzeczy.


Surowce dropią z odpowiednią szansą, przy kilofie z


fortuną masz większą szanse na wydobycie wymarzonych diamentów,


a dodatkowe itemy na pewno Ciebie uszczęśliwią :)


 


STRONA: Dzięki naszej stronie mc.pochylnia.pl możesz śledzić wszystkie newsy,


odnaleźć wszystkie przydatne informacje oraz odpowiedzi na pytania dotyczące serwera.


 


FORUM: Gracze to dla nas rzecz najważniejsza. Posiadamy własne forum


oparte na silniku IP.Board, na którym możesz umieszczać swoje propozycje oraz


sugestie.


 


RESOURCE-PACK: Posiadamy własny serwerowy resource-pack, w którym znajdują się


różnorakie dźwięki, modele broni oraz mobów i mieczy świetlnych.


Po wejściu na serwer zaakceptuj pobieranie resource-packa a na pewno się na Nas nie zawiedziesz.


 


445641403960971820231.png


 


994371403960972820231.png


 


 


 


 


514391403960972820231.png


 


321201403960972820231.png


 


841881403960972820231.png


 


 


image.png

 


  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ciekawy pomysl czy bedize trzeba pobrac wasza paczke modow czy to bedzie zwyczajny serwer?

Uwielbiam gre na serwerach SkyBlock


Masz fajny serwer SkyBlock? Napisz do mnie!


Na serwerach jestem pod nickiem Aridion 

Opublikowano

Server zapowiada sie swietnie, administracja ogarnieta mialem okazje rozmawiac z wlascicielem servera.Czekam na start! :D

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Ciekawy pomysl czy bedize trzeba pobrac wasza paczke modow czy to bedzie zwyczajny serwer?

 

Paczka modów? Nie chcieliśmy robić czegoś, czego większość osób nie będzie w stanie wgrać. Po wejściu na serwer wyświetli się Wam informacja o pobraniu resource-packa, co daje Wam dostęp do wszystkich modeli, dźwięków i nie tylko. Skonfigurowaliśmy specjalnie pluginy pod modele, dzięki czemu wszystko przypomina serwer na modach. Jest to banalnie proste!

 

Dodam jeszcze, aby śledzić naszą stronę mc.pochylnia.pl, ponieważ będą się tam pojawiać wszystkie newsy co do serwera!

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Serwer ma zajebisty wygląd wiadmości, prezentacja zachęca, więc na pewno wbiję. Chciałbym dowiedzieć się czy będą jakieś konkursy podczas otwarcia. Przygotujecie coś specjalnego czy typowe eventy?

Opublikowano

Postaramy się przygotować dużą ilość konkursów. Nie będą to tylko typowe, zwykłe rzeczy. Na razie kończymy konfigurować wszystkie pluginy i rozpoczynamy przygotowania do robienia resource-packa :)

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

A poszukujecie jakiegoś KidModa, ChatModa? Mam małe doświadczenie a serwer jest ciekawy.

Aktualnie tak. Proszę składać podania na naszym forum :) Zapraszamy!

 

Pozdrawiamy, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

 Rozumiem, czekam na serwer i mam nadzieję, że wasz projekt wypali. Ostatnie pytanie czy będzie reklama na youtube. Obejrzałbym serwer, ponieważ ssy wszystkiego nie pokazują.

Opublikowano

 Rozumiem, czekam na serwer i mam nadzieję, że wasz projekt wypali. Ostatnie pytanie czy będzie reklama na youtube. Obejrzałbym serwer, ponieważ ssy wszystkiego nie pokazują.

 

Oczywiście, że będzie (dokładnie 2). Jak zostaną już zmontowane dodam tutaj filmik.

 

O! Za tym właśnie czekałem. Życzę powodzenia i czekam za startem.

 

Dziękujemy za pozytywną opinię. Takie właśnie komentarze motywują nas do dalszego działania! Powodzenia z Waszym serwerem :)

 

Pozdrawiamy, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Itemy na gildie to podstawa serwera. Co do rankingu zastanawiamy się, ponieważ mamy jeszcze trochę prac przy serwerze, ale myślę, że będzie.

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Te wszystkie kolorowe obrazki zachęcają do wejścia na serwer oraz ten cudny opis tego serwera, no po prostu grać i nic więcej. 

Opublikowano

Dziękujemy za opinię :)

 

Dzisiaj wprowadziliśmy wiele zmian!

- skończyliśmy resource-pack

- skonfigurowaliśmy cały serwer (pluginy)

- dodaliśmy cuboidy

- ukończyliśmy rangi

 

Zapraszamy do składania wszelkich propozycji na temat serwera!

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Najprawdopodobniej nie, ponieważ to bardziej serwer 4fun. Chodzi tutaj o dobrą zabawę, więc nie będzie też niski drop.

 

Podstawowe surowce oraz dodatkowe, czyli tnt, slimeball itp. Wystarczy w grze wpisać /drop

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Obecnie sklep jest w trakcie tworzenia. Myślę, że bronie będą dodatkowe. Na razie przewidujemy bazookę i jedną z broni :) 

 

Pozdrawiamy, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Serwer ? o.O czegoś takiego nie widziałem napewno zagram i czekam na otwarcie :) szczególnie podobają mi się budowle :D

Opublikowano

Cieszymy się :) To jeszcze nic, ponieważ mamy zaplanowany cały tydzień. Pracujemy cały czas nad poprawkami oraz budowlami. Planujemy przebudować jeszcze mapę, aby była bardziej funkcyjna. Dzisiaj zakładamy wszystkie cuboidy i poprawiamy błędy z pluginami.

 

Pozdrawiamy, zespół Pochylnia.pl

Opublikowano

Bedzie otwarta rekrutacja na server??? I czy jest juz przewidywany start?

MQpg.png


| Polub ten Post | Sygnatury na Zamowienie | Bannery | Loga |

Opublikowano

Oczywiście, że jest :) Zapraszam do składania podań w tym temacie. Wzór jest na forum.

 

Start przewidywany jest na sobotę o godzinie 19:00 :)

 

Pozdrawiam, zespół Pochylnia.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...