Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobyć darmowy skin do Anivii.


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do 27 lipca działa idioci
a co to znaczy "TRZEBA MIEĆ 75% GIER, OD CZASU URUCHOMIENIA WĘGIERSKIEGO JĘZYKA."? 75% gier muszę zagrać na węgierskiej wersji by dostać skina? xDDD skoro muszę zagrać 3/4 gier, to jaki jest limit tych gier? Każdy kto choć raz zagrał na tej wersji pewnie dostanie skina. Rito ma czas do 27 lipca.

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeśli dobrze zrozumiałem...

Otrzymam Anivię wraz ze skórką do 27 lipca, jeśli zagram 3/4 meczy od kiedy wszedł ten węgierski serwer? Czyli jeśli grałem 12 meczy to muszę 9 pyknąć?

Czy muszę zmieniać IP, czy wystarczy sama zmiana języka?

Już od postów powyżej mam mętlik w głowie, niech ktoś mnie oświeci ;p

Opublikowano

Jeśli dobrze zrozumiałem...

Otrzymam Anivię wraz ze skórką do 27 lipca, jeśli zagram 3/4 meczy od kiedy wszedł ten węgierski serwer? Czyli jeśli grałem 12 meczy to muszę 9 pyknąć?

Czy muszę zmieniać IP, czy wystarczy sama zmiana języka?

Już od postów powyżej mam mętlik w głowie, niech ktoś mnie oświeci ;p

Boże to jest takie trudne... człowieku, był ticket od supportu i wszystko było napisane:

 

 

 

 

 

 

Ludzi, wy albo nie umiecie czytać ze zrozumieniem, abo nabijacie posty.

Przecież jak support napisał: że trzeba rozegrać 75% swoich gier OD czasu URUCHOMIENIA tego języka, to po co piszecie o jakiejś zmianie IP, "sprawdze czy działa".

Wiadomo, że działa wtf? Czy na prawdę jest taka tragedia na tym forum.

 

"HHAHAA"

wtf te posty.

 

TRZEBA MIEĆ 75% GIER, OD CZASU URUCHOMIENIA WĘGIERSKIEGO JĘZYKA.

Ludzie, czy wy naprawdę wierzycie, że Riot rozdaję skina za randomową ilość gier?

 

Masz.

Musisz zagrać 75% gier na węgierskim języku od czasu jej wyjścia - czyli jeśli zagrałeś 12 gier na innym języku, zaraz po wyjściu węgierskiego, to musisz zagrać 36 gier na węgierskim.

Opublikowano

---

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Opublikowano

Zagrałem 8 meczy i nic :)

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Opublikowano

Zagrałem 8 meczy i nic :)

Ja tam dostałem po jakimś czasie.

Opublikowano

Ja tam dostałem po jakimś czasie.

edit *11 meczy :P w tym tylko 2 losse...(jeżeli ma to jakieś znaczenie)

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Opublikowano

@EvilBadDay Ale z czym się pośpieszyć? Rozegrałęm około 12-13 gier i nadal nic.

Słowo ‘Bóg’ jest dla mnie niczym więcej niż wyrazem i wytworem ludzkiej słabości, a Biblia zbiorem dostojnych, ale jednak prymitywnych, legend, które są ponadto dość dziecinne. Żadna interpretacja, niezależnie od tego jak subtelna, nie może (dla mnie) tego zmienić.Albert Einstein

Opublikowano

Gram na węgierskim języku już ponad 2 tydzień (prawie od początku giveaway'u) i nie ma skina nadal;/

Same rankedy.

League of Legends

Opublikowano

Czy Aramy się liczą?

Czy muszą to być normale 5x5?

Liczą się wszystkie mecze i te na boty, aramy, 5x5, 3x3, dominiony.

Opublikowano

Gram na tym rankedy już od 2 tygodni :) 

Zagrałem już na tym ponad 60 gier i nic nie mam :) Sprawdzam co grę bo nie mam anivi nawet kupionej :)

ahri.png

Sygna by Nyshix

Opublikowano

Gram na tym rankedy już od 2 tygodni :)

Zagrałem już na tym ponad 60 gier i nic nie mam :) Sprawdzam co grę bo nie mam anivi nawet kupionej :)

 

 

Skin/postać mogą Ci dojść nawet po 2 tyg.

Nie jestem pewien, ale gdzieś było napisane, że działa to tylko wtedy, gdy przy rejestracji wybierałeś "Węgry".

Nie wiem jak z tym jest, mojemu koledze zadziałało a mi nie.

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Opublikowano

Ludzie tu nie chodzi oto ile meczy zagracie a ile czasu spędzicie na tym węgierskim. Musicie przegrać 75% meczy czyli to może nawet parę dni zająć lub coś. Ewentualnie musi być 51% logowań w języku węgierskim ale z węgierskiego IP, więc pozostaje wam te 75% meczy.

Opublikowano

Ludzie tu nie chodzi oto ile meczy zagracie a ile czasu spędzicie na tym węgierskim. Musicie przegrać 75% meczy czyli to może nawet parę dni zająć lub coś. Ewentualnie musi być 51% logowań w języku węgierskim ale z węgierskiego IP, więc pozostaje wam te 75% meczy.

Nie znasz się to się nie wypowiadaj.

Ja zagrałem 1 dzien na węgierskim języku chyba 3-4 mecze potem sobie odpuściłem i przeszedłem na ang. język i po paru dniach dostałem. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...