Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobyć darmowy skin do Anivii.


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja też dostałem a zagrałem raptem z jakieś 12gier xD BEZ ZMIANY IP DZIAŁĄ !

No właśnie, ja zagrałem może z 10-15 gier nawet na botach i mi dali. 

O zmianie IP dowiedziałem się już po fakcie.

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Ja też raptem może 12 - 15 gier zagrałem i dziś dostałem. :P

 

Cóż free champion z skórką, to nie pogardzę. :D

Opublikowano

Ja już dostałem skórkę i postać anivia, po 9 dniach gry na węgierskim języku także polecam.

"Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu, a nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa."
-Mayer Amschel Rothschild

 

Opublikowano

Tyle czasu i dalej nic, ech. Modlimy sie dalej, a jak nie to skarga po 27 :D

34842.png

32469.png

 

zawsze gram jako: MacGyver / Vanirre / GearsOfWar / Hrabia / Hrabina / Chicarito / Shepard / Garrus.

Opublikowano

Ja od jakiegoś czasu mam 30 lvl, ale nie mogę grać gierek rankingowych ponieważ nie mam 16 postaci (możecie myśleć że jestem jakimś ''noobem'' czy coś innego ale ja oprócz Sivir nie kupowałem  żadnych postaci za 450 PZ ale to nie o tym mowa) . W między czasie dowiedziałem się o darmowej Anivii i oczywiście jak to poradniki mówiły zmieniłem język i grałem jeżeli można tak to nazwać. Zagrałem jedną grę z czego musiałem ją opuścić (hihi) a następną na boty. Ale dowiedziałem się o tym że trzeba te 75% logować się w tym języku i od razu przerzuciłem się na polski i o Anivii zapomniałem [*]. 

Wczoraj grałem do 2.00 i kupiłem sobie Zileana więc tylko jedna postać i rankedziki. Dzisiaj gdy grałem (a gram na trybie draftowym bo ciągle tylko ''I said first'' itd) Gdy była moja kolej na wybieranie patrze a tam Anivia. 

I to koniec mojej odpowiedzi. Myślę że komuś pomogłem.

Opublikowano

Mam przydatne informacje ^^ 

- NIE TRZEBA MIEĆ WĘGIERSKIEGO IP !

-Po zagraniu ~10 gier MOŻNA ZMIENIĆ JĘZYK a i tak dostaniemy skina

- Nie trzeba miec 75% gier czy logowań po węgiersku ...

Opublikowano

Ja też raptem może 12 - 15 gier zagrałem i dziś dostałem. :P

 

Cóż free champion z skórką, to nie pogardzę. :D

 

To wreście jak ???. Trzeba zmieniać te IP czy nie ?, oraz jesli rozegram z 20 meczów na boty to też dostanę???

 

 

 

 zagrałem raptem z jakieś 12gier xD BEZ ZMIANY IP DZIAŁĄ !

 

 

Ja też dostałem a zagrałem raptem z jakieś 12gier xD BEZ ZMIANY IP DZIAŁĄ !

 

Sprawdzę czy działa. :)

Ludzi, wy albo nie umiecie czytać ze zrozumieniem, abo nabijacie posty.

Przecież jak support napisał: że trzeba rozegrać 75% swoich gier OD czasu URUCHOMIENIA tego języka, to po co piszecie o jakiejś zmianie IP, "sprawdze czy działa".

Wiadomo, że działa wtf? Czy na prawdę jest taka tragedia na tym forum.

 

DOSTALEM HAHAHAHAHAH !! <3

"HHAHAA"

wtf te posty.

 

Mam przydatne informacje ^^ 

- NIE TRZEBA MIEĆ WĘGIERSKIEGO IP !

-Po zagraniu ~10 gier MOŻNA ZMIENIĆ JĘZYK a i tak dostaniemy skina

- Nie trzeba miec 75% gier czy logowań po węgiersku ...

TRZEBA MIEĆ 75% GIER, OD CZASU URUCHOMIENIA WĘGIERSKIEGO JĘZYKA.

Ludzie, czy wy naprawdę wierzycie, że Riot rozdaję skina za randomową ilość gier?

Opublikowano

UWAGA Mineło 8 dni od kiedy zainstalowałem węgierską wersje i własnie przed chwila dostałem skina! W tym momencie zapewniam was że poradnik działa. Oto dowód: bezd.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...