Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zdobyć darmowy skin do Anivii.


EvilBadDay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A grając tylko ranki  otrzymam również Anivie ?

Riot nie informuje o tym czy musisz grac rankedy,normale,gry na boty. Po prostu musisz grac i tyle ;P

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A tak swoją drogą, skoro oni dostali darmowego skina + postać to czemu my nie dostaliśmy Xin Zhao Husarza? On też został wydany przy okazji wyjścia polskiej wersji lola  <_<

Opublikowano

A tak swoją drogą, skoro oni dostali darmowego skina + postać to czemu my nie dostaliśmy Xin Zhao Husarza? On też został wydany przy okazji wyjścia polskiej wersji lola  <_<

 

serio ?? kurde zawsze myslalem ze polska husaria nie byla tą ,,orginalna'' 

Opublikowano

Polski support wprowadził nas w błąd. Na węgierskiej stronie lola pisze że każdy kto zmieni język na węgierski otrzyma tego skina razem z champem.

Opublikowano

o niby jak w translate puscisz to tak pisze ale kto wie ... z reszta za glosno sie lekko zrobilo ;) z 2 strony support moze chcial nas oszukac ........ kto wie co riotowi po glowie chodzi :) ale tak czy siak polac panu 

Opublikowano

A tak swoją drogą, skoro oni dostali darmowego skina + postać to czemu my nie dostaliśmy Xin Zhao Husarza? On też został wydany przy okazji wyjścia polskiej wersji lola  <_<

byl za darmo, jesli testowales polska wersje lol'a, kiedy wychodzila

­

Opublikowano

Ten Sin To Gówno Prawda !! 

 

Nie Działa Po 8 Meczach, Czy Coś !!

 

Pisałem W Tej Sprawie Do Rito!

 

Zacytuje Wam Odp Którą Od Nich Dostałem !!

 

 

,,Witaj Przywoływaczu

Aby dostać skórkę do Anivii musiałeś zagrać 75% swoich gier w kliencie węgierskim lub mieć 51% logowań z Węgier. Tylko i wyłącznie wtedy jest szansa, że dostaniesz tą skórkę.

Daj znać w razie innych pytań.

Pozdrawiam/Regards,
BScythe
Player Support Riot Games
28 czerwiec 2014 13:25''

 

Jak nie wierzycie moge wam dać Ss.

 

Więc jeśli np. macie rozegranych ogólnie od początku lola 100 gier w grze to musielibyście mieć 75 gier na węgierskim języku, a podejrzewam, że większość z was ma tam więcej rozegranych (np tak jak ja mam 867) więc za ch*ja nie zdąże wbić 75% do końca lipca..

Dlatego odpuszcze sobie tego skna.

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy jadą na wakacje do Węgier bo jak będziecie się ciągle logować i wylogowywać tam z Lol'a (na węgierskim IP) dostaniecie tą postać + skina, ale znów podejrzewam, że pewnie do gry logowalićcie się już około 500 razy, więc trzeba będzie ciągle logować i wylogowywać się z gry okolo 251 razy..

 

Ta funcja z logowaniem i wylogowywaniem nie dziala w Polsce, ponieważ tu nie chodzi żeby 51% razy logować się na węgierskim kliencie tylko w Węgrach (z węgierskiego IP). Tak więc raczej nikt tego skina nie zdobędzie. Niestety.

Opublikowano

Ten Sin To Gówno Prawda !! 

 

Nie Działa Po 8 Meczach, Czy Coś !!

 

Pisałem W Tej Sprawie Do Rito!

 

Zacytuje Wam Odp Którą Od Nich Dostałem !!

 

 

,,Witaj Przywoływaczu

 

Aby dostać skórkę do Anivii musiałeś zagrać 75% swoich gier w kliencie węgierskim lub mieć 51% logowań z Węgier. Tylko i wyłącznie wtedy jest szansa, że dostaniesz tą skórkę.

 

Daj znać w razie innych pytań.

 

Pozdrawiam/Regards,

BScythe

Player Support Riot Games

28 czerwiec 2014 13:25''

 

Jak nie wierzycie moge wam dać Ss.

 

Więc jeśli np. macie rozegranych ogólnie od początku lola 100 gier w grze to musielibyście mieć 75 gier na węgierskim języku, a podejrzewam, że większość z was ma tam więcej rozegranych (np tak jak ja mam 867) więc za ch*ja nie zdąże wbić 75% do końca lipca..

Dlatego odpuszcze sobie tego skna.

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy jadą na wakacje do Węgier bo jak będziecie się ciągle logować i wylogowywać tam z Lol'a (na węgierskim IP) dostaniecie tą postać + skina, ale znów podejrzewam, że pewnie do gry logowalićcie się już około 500 razy, więc trzeba będzie ciągle logować i wylogowywać się z gry okolo 251 razy..

 

Ta funcja z logowaniem i wylogowywaniem nie dziala w Polsce, ponieważ tu nie chodzi żeby 51% razy logować się na węgierskim kliencie tylko w Węgrach (z węgierskiego IP). Tak więc raczej nikt tego skina nie zdobędzie. Niestety.

Przecież nie będzie problemu ze zmienieniem IP na węgierskie, a jeśli mamy się tylko wylogowywać i logować to zbytnio to łącza nie zapcha xD 

Opublikowano

 

Wstęp

208461403861193761928.jpg

Jako iż od niedawna do lola została dodana węgierska wersja językowa LoLa, Riot postanowił rozdać z tej okazji skórki do anivii. Dlaczego akurat do anivii? Ponieważ skin przedstawia Turula czyli mitologicznego węgierskiego ptaka. Skin w polskiej wersji językowej nazywa się "Drapieżna Anivia" a w angielskiej " Bird of Prey Anivia " Na dodatek jeśli nie posiadamy postaci dostaniemy ją wraz ze skinem. UWAGA: Działa tylko na EUNE!

 

Jak zdobyć skina?

1.Należy w cliencie zmienić wersję językową na Węgierską, widnieje ona tam pod nazwą "Magyar"

346671403861193761928.jpg

2.Pograć trochę na węgierskiej wersji językowej. ( Nie wiadomo jeszcze ile trzeba grać na tej wersji aby dostać skina, niejedni mówią ze 8 gier a inni zaś że może to trwać aż do 3 tygodni.)

3. Gdy dostaniemy już skina możemy zmienić na wcześniejszą wersję językową. 

4. To wszystko dziękuję za uwagę, jest mój pierwszy poradnik na MPC Forum więc polubienia mile widziane :)

 

 

Cytując powyższy poradnik  to mogę to napisać w kilku słowach  i łatwiej

 

"Wchodzicie w klienta LoL'a ,zmieniacie język na węgierski, I gracie 8 gier i czekacie na skórkę do 48h"

 

Opublikowano

Angielski support też niedoinformowany ? Przynajmniej tak wynika z udzielonej mi odpowiedzi :

 

To show our appreciation for support of the new client, we’re giving Hungarian players Bird of Prey Anivia. Players who are playing from Hungarian IP will be eligible. the If you’re eligible to receive the skin, it should appear automatically in your account by June 27.

Let me know if you need anything else!

HaneyRawr
Player Support Specialist
Riot Games

Opublikowano

Wgl ktos dostał tego skina? bo nie wiem czy jezyk dawac znow na pl, Napiszcie czy ktos z tematu dostał ten j****y skin xD?

Opublikowano

Hmm muszę stwierdzić iż gram już 3 dni i nadal nie dostałem. Ale jedni mówią że trzeba mieć węgierskie ip drudzy zaś że skiny zostaną rozdane do 27 lipca. Pożyjemy zobaczymy :P

Opublikowano

Ten Sin To Gówno Prawda !! 

 

Nie Działa Po 8 Meczach, Czy Coś !!

 

Pisałem W Tej Sprawie Do Rito!

 

Zacytuje Wam Odp Którą Od Nich Dostałem !!

 

 

,,Witaj Przywoływaczu

 

Aby dostać skórkę do Anivii musiałeś zagrać 75% swoich gier w kliencie węgierskim lub mieć 51% logowań z Węgier. Tylko i wyłącznie wtedy jest szansa, że dostaniesz tą skórkę.

 

Daj znać w razie innych pytań.

 

Pozdrawiam/Regards,

BScythe

Player Support Riot Games

28 czerwiec 2014 13:25''

 

Jak nie wierzycie moge wam dać Ss.

 

Więc jeśli np. macie rozegranych ogólnie od początku lola 100 gier w grze to musielibyście mieć 75 gier na węgierskim języku, a podejrzewam, że większość z was ma tam więcej rozegranych (np tak jak ja mam 867) więc za ch*ja nie zdąże wbić 75% do końca lipca..

Dlatego odpuszcze sobie tego skna.

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy jadą na wakacje do Węgier bo jak będziecie się ciągle logować i wylogowywać tam z Lol'a (na węgierskim IP) dostaniecie tą postać + skina, ale znów podejrzewam, że pewnie do gry logowalićcie się już około 500 razy, więc trzeba będzie ciągle logować i wylogowywać się z gry okolo 251 razy..

 

Ta funcja z logowaniem i wylogowywaniem nie dziala w Polsce, ponieważ tu nie chodzi żeby 51% razy logować się na węgierskim kliencie tylko w Węgrach (z węgierskiego IP). Tak więc raczej nikt tego skina nie zdobędzie. Niestety.

Przykro mi ale jest to bardzo nierealne, chyba, że coś przekręciłeś. Węgierska wersja pojawiła się dopiero niedawno, więc węgierscy gracze prawdopodobnie używali języka angielskiego, lub jakiegokolwiek innego. Jeśli faktycznie byłoby tak jak mówisz to skiny dostaliby tylko nowi gracze, także wątpię w twoje zapiski.

Opublikowano

Ten Sin To Gówno Prawda !! 

 

Nie Działa Po 8 Meczach, Czy Coś !!

 

Pisałem W Tej Sprawie Do Rito!

 

Zacytuje Wam Odp Którą Od Nich Dostałem !!

 

 

,,Witaj Przywoływaczu

 

Aby dostać skórkę do Anivii musiałeś zagrać 75% swoich gier w kliencie węgierskim lub mieć 51% logowań z Węgier. Tylko i wyłącznie wtedy jest szansa, że dostaniesz tą skórkę.

 

Daj znać w razie innych pytań.

 

Pozdrawiam/Regards,

BScythe

Player Support Riot Games

28 czerwiec 2014 13:25''

 

Jak nie wierzycie moge wam dać Ss.

 

Więc jeśli np. macie rozegranych ogólnie od początku lola 100 gier w grze to musielibyście mieć 75 gier na węgierskim języku, a podejrzewam, że większość z was ma tam więcej rozegranych (np tak jak ja mam 867) więc za ch*ja nie zdąże wbić 75% do końca lipca..

Dlatego odpuszcze sobie tego skna.

A teraz dobra wiadomość dla tych którzy jadą na wakacje do Węgier bo jak będziecie się ciągle logować i wylogowywać tam z Lol'a (na węgierskim IP) dostaniecie tą postać + skina, ale znów podejrzewam, że pewnie do gry logowalićcie się już około 500 razy, więc trzeba będzie ciągle logować i wylogowywać się z gry okolo 251 razy..

 

Ta funcja z logowaniem i wylogowywaniem nie dziala w Polsce, ponieważ tu nie chodzi żeby 51% razy logować się na węgierskim kliencie tylko w Węgrach (z węgierskiego IP). Tak więc raczej nikt tego skina nie zdobędzie. Niestety.

No nie wierzymy. Daj SS.

Opublikowano

Mi też tak odpisali.

 

SS: http://scr.hu/129j/u3pzr

 

"SINCE the LAUNCH of the language you played at least 75% of your games or more in Hungarian"

 

Chodzi o to że OD WPROWADZENIA tego języka, ilość gier rozegranych musi wynosić ponad 75%.

 

Czyli po prostu macie grać na tym języku lub logować się z Węgier.

empty

 

Opublikowano
 

Naavle (League of Legends Player Support)

30 cze 06:36

Witaj Przywoływaczu!

Skórka Drapieżnej Anivii jest dostępna jedynie dla graczy węgierskich jako unikatowy podarunek! 
Rozumiem, że bardzo Ci się podoba i chciałbyś mieć tą BOMBOWĄ skórkę (może nie tak wybuchową jak BARON ZIGGS, ale zawsze!) jednak aby ją dostać musisz spełnić następujące warunki: 
Od kiedy wprowadziliśmy do klienta język węgierski przynajmniej 75% Twoich gier musi być rozegranych w tym właśnie języku lub 51% Twoich logowań do gry musi być z węgierskiego adresu IP. 
Twoje konto musi być także aktywne w ciągu ostatnich 6 miesięcy.


"Explosion first, questions later."
Pozdrawiam!

Naavle,
Riot Games Player Support

 

Skopiowane z gmaila , sam pisałem do nich ...Tyle w temacie

Opublikowano

 

 

Naavle (League of Legends Player Support)

30 cze 06:36

Witaj Przywoływaczu!

Skórka Drapieżnej Anivii jest dostępna jedynie dla graczy węgierskich jako unikatowy podarunek! 

Rozumiem, że bardzo Ci się podoba i chciałbyś mieć tą BOMBOWĄ skórkę (może nie tak wybuchową jak BARON ZIGGS, ale zawsze!) jednak aby ją dostać musisz spełnić następujące warunki: 

Od kiedy wprowadziliśmy do klienta język węgierski przynajmniej 75% Twoich gier musi być rozegranych w tym właśnie języku lub 51% Twoich logowań do gry musi być z węgierskiego adresu IP. 

Twoje konto musi być także aktywne w ciągu ostatnich 6 miesięcy.

"Explosion first, questions later."

Pozdrawiam!

Naavle,

Riot Games Player Support

 

Skopiowane z gmaila , sam pisałem do nich ...Tyle w temacie

 

 

Mi też tak odpisali. Zajebiście bombowy skin za 520 rp (BEKA). Więcej zabawy żeby go dostać niż jest on tego warty. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...