Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WEN-WDE-WPL-WFR] Gh0st Trainer V3.1 (Inf Ammo - inventory - WolfDash - Name ESP)


Xaariel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

355811403712728928055.png

Ghost Trainer v3.1!

Funkcje:

  • Weapon Hack
  • Wolfdash
  • No recoil
  • Inf ammo
  • Name ESP
  • Wolf hack

Jak uzywac? Popiszcie sie swoim angielskim;)
1 : Copy Gh0st Loadera.exe to Wolfteam
2 : run Gh0st Loader.exe and wait until its open Launcher.exe (run as admin)
3 : when the game run and hack show don't join SERVER !!![/s
4 : Choose Your Cheats Before join server

6 : Nie zauwazyles ze nie ma pkt 5.

Dla idiotow

 

Download Link: 

PATCHED

Scan:

https://www.virustotal.com/ar/file/405c86d09453f05dd3549c92994e27c7cc9d44f019c7807ee2484007bc76eed8/analysis/1403109412/

Jako iz korzystasz z tego cheata, kliknij przycisk like, Pozdro600 :)

Opublikowano

Gdy właczam Wolfa wyskakuje mi okienko i sie zamyka wolf

 

 

Wolfteam has encountered a problem and needs to close we are sorry for the inconvenience

 

If you were in the middle of something the information you were working on might be lost

Opublikowano

nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerze nie znaleziono MSVCR100D.dll 

co zrobic?

 

// ogarnalem o co chodzi :) pliki ktore sa w cheacie wystarczy zainstalowac, uruchomic komputer ponownie, a i mi nie widzialo cheata przy antywirusie.

 

ale jest troche glupio i latwo wykryc

Nie ma postaci wiec latanie se jest przypalowe bo ze zwyklej w se... dziwne.

wolf se nie truje trucizna tylko zamraża wiec kolejna lipa

wolf dash nie dziala (przynajmniej u mnie)

jest tylko jeden granat (nie ma czerwonego np) ale mozna rzucac nim w nieskonczonosc wiec to na +

no cheat ogolnie bardzo przypalowy. duzo osob zauwazylo ze cos jes nie tak i w ogole.

Opublikowano

Z tym character hackiem to tak : ]

Hello All,

 

i'm sorry But in v3.1 i didn't add character

so please don't spam about it

 

-DolaSvikari

 

 

Wolf dash dziala tyle ze ten skok z obrotem nie dziala na nim.

 

Moim zdaniem się nie postarali.

LvRf.jpg

Opublikowano

Z tego co widze to tylko ja jestem wdzięczny Xaariel za udostępnienie tego chacka, reszta bydła nawet nie potrafi podziękować.

Wielkie dzięki zaraz przetestuje ( będe nakurwiał :D )

Opublikowano

pomożesz? kopiuje to do folderu woflteama, ale gdy odpalam to otwiera sie tylko strona internetowa, ale nie uruchamia sie zaden launcher ( odpaliłem jako administrator i miałem wyłączonego antywirka)

Opublikowano

Z tego co widze to tylko ja jestem wdzięczny Xaariel za udostępnienie tego chacka, reszta bydła nawet nie potrafi podziękować.

Wielkie dzięki zaraz przetestuje ( będe nakurwiał :D )

Bydła?. Kolego. Znam stronę tych hacków od wersji v1.0 kiedy to był speed hack. Więc za co mam dziękować? Nie rozumiem.

LvRf.jpg

Opublikowano

Mi nie działa...

Pomóżcie  :mellow:


Mi nie działa...!

Pomóżcie...


nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerze nie znaleziono MSVCR100D.dll 

co zrobic?

 

// ogarnalem o co chodzi :) pliki ktore sa w cheacie wystarczy zainstalowac, uruchomic komputer ponownie, a i mi nie widzialo cheata przy antywirusie.

 

ale jest troche glupio i latwo wykryc

Nie ma postaci wiec latanie se jest przypalowe bo ze zwyklej w se... dziwne.

wolf se nie truje trucizna tylko zamraża wiec kolejna lipa

wolf dash nie dziala (przynajmniej u mnie)

jest tylko jeden granat (nie ma czerwonego np) ale mozna rzucac nim w nieskonczonosc wiec to na +

no cheat ogolnie bardzo przypalowy. duzo osob zauwazylo ze cos jes nie tak i w ogole.

Ale jak zainstalować

Opublikowano

xxx

 

Fajna,że dodajesz hacka ale czy to tak trudno znalesc w necie pod fraża?

 

WOlfteamhack lub Wolfteamhack forum?

 

Rozumiem chciałes dobrze ale patrz co dzieci pisza??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...