Skocz do zawartości

Xaariel

Postwriter
  • Postów

    2 062
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

3 obserwujących

O Xaariel

  • Urodziny 13.02.2014

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

3 161 wyświetleń profilu
  1. Link do profilu: id/xaarielele Ranga w grze: LEM Liczba godzin w CS:GO: 130 Wymagana ranga: wat eva dud Kontakt: Steam, Forum Dodatkowe informacje: Gra z spinem (ten zart kappa), 4fun, taki free boosting.
  2. Witam. Potrzebuje skrypt na uzywanie itemku o danym id gdy jest go 100
  3. Czesc Potrzebuje 4 skryptow 1: Gdy wbije jakikolwiek gracz moja postac go atakuje (juz mam) 2: Auto follow costakiego laze z mckami po miescie (server war) i jak walne kogos z sd to mc robi ze mna combo (aimbot) ale zeby follow nie przestawalo dzialac jak bot atakuje (juz mam) 3: Tzw Fast Hand chcialbym aby zbieral z blatu na moje depot itemy (kazde id) najlepiej na wszystkich 4: Mianowicie chodzi o noobwar (bugowanie mari) chodzi o to zeby zakladal 1 mari na strzale a jak bedzie 100 zdejmowal 99 Thx z gory
×
×
  • Dodaj nową pozycję...