Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WEN-WDE-WPL-WFR] Gh0st Trainer V3.1 (Inf Ammo - inventory - WolfDash - Name ESP)


Xaariel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robię wszystko jak w opisie i po logowaniu do serwera jest napisane : Odinstaluj i zainstaluj grę jeszcze raz. 
co jest nie tak?

Opublikowano

Taka wiadomosc jest tylko jak wrzucasz dll do folderu z wolfteamem. Zapewne pisze ci ze nie moze znalezc MSVCR100D.dll Itp? Jezeli tak zainstaluj Microsoft visual c++ 2010 (Jezeli masz 64 bit system to Visual x64 Jezeli 32x to odwrotnie)

Opublikowano

nie mozna uruchomic programu, poniewaz na komputerze nie znaleziono MSVCR100D.dll 

co zrobic?

 

// ogarnalem o co chodzi :) pliki ktore sa w cheacie wystarczy zainstalowac, uruchomic komputer ponownie, a i mi nie widzialo cheata przy antywirusie.

 

ale jest troche glupio i latwo wykryc

Nie ma postaci wiec latanie se jest przypalowe bo ze zwyklej w se... dziwne.

wolf se nie truje trucizna tylko zamraża wiec kolejna lipa

wolf dash nie dziala (przynajmniej u mnie)

jest tylko jeden granat (nie ma czerwonego np) ale mozna rzucac nim w nieskonczonosc wiec to na +

no cheat ogolnie bardzo przypalowy. duzo osob zauwazylo ze cos jes nie tak i w ogole.

To skąd je wziąść?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dziękuję za podania tego hacka może wiesz co zrobić by mnie nie kickało ?

 

to on wgl jeszcze działa ?

Czytajcie uważnie panowie, autor tematu napisał iż hack już został spatchowany.

Opublikowano

Fajny cheat, działa mi i mam przez cały czas staty na plusie ;P

 

No a jak ty Właczyłeś tego Hacka bo mi nie działa. albo sie gra zacina i sie nie wlacza !

1377531174-U173186.png

Opublikowano

No a jak ty Właczyłeś tego Hacka bo mi nie działa. albo sie gra zacina i sie nie wlacza !

@PaluchCraft Polecam przeczytać

 

 

Czytajcie uważnie panowie, autor tematu napisał iż hack już został spatchowany.

Opublikowano

 

355811403712728928055.png

Ghost Trainer v3.1!

Funkcje:

  • Weapon Hack
  • Wolfdash
  • No recoil
  • Inf ammo
  • Name ESP
  • Wolf hack

Jak uzywac? Popiszcie sie swoim angielskim;)

1 : Copy Gh0st Loadera.exe to Wolfteam

2 : run Gh0st Loader.exe and wait until its open Launcher.exe (run as admin)

3 : when the game run and hack show don't join SERVER !!![/s

4 : Choose Your Cheats Before join server

6 : Nie zauwazyles ze nie ma pkt 5.

Dla idiotow

 

Download Link: 

PATCHED

Scan:

https://www.virustotal.com/ar/file/405c86d09453f05dd3549c92994e27c7cc9d44f019c7807ee2484007bc76eed8/analysis/1403109412/

Jako iz korzystasz z tego cheata, kliknij przycisk like, Pozdro600 :)

 

gdzie ten link?

gdzie jest ten link?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...