Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

★ FAQ SeleX1337 Fanpage ★


Vanosh.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Skoro wiedziałeś że landiago kradnie mogłeś zareagować od razu na pewno by nie było teraz tego tematu.

 

Lepiej było się pytać landiago czy ma 20zł na psc dla Cb.

 

Pajacerka choć w tym że z kradzieżami nie masz nic wspólnego to akurat prawda

 

Powodzonka z dotarciem do tego nidzgora bo bardziej od cb (choć nic do ciebie nie mam vanosh) nie lubie dzieci które cwaniakują przez internet

Ok dzięki że zrozumiałeś, cenie to. To wszystko jest głupie, ale dla mnie zaszło to za daleko jak zrobiło się to poważnie i wyszło tak że to moja wina była, ale na szczęście jest wystarczająco dowodów.. ;)

 

Vanosz j**** cie frajerzyno zero prawilniactwa cebulaku a o 20 zł sie prosiles landaigo biedna k***o hahahah

Chciałem tylko udowodnić coś dla pewnej osoby.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Ok dzięki że zrozumiałeś, cenie to. To wszystko jest głupie, ale dla mnie zaszło to za daleko jak zrobiło się to poważnie i wyszło tak że to moja wina była, ale na szczęście jest wystarczająco dowodów.. ;)

żebyś zdechł śmieicu proszący sie o wykerowanie w cs'ie lizodupie p********y jak coś chcesz to liżesz jądra, a jak sie robi źle to frajerzysz rozjebana dupo!!

5tvARrX.png

hahahhah

Opublikowano

Wielka gangsta internetowa pimp. Beka, zacznijcie zyć nie internetem.

 

PROPSY VANOSH, teraz jestes jak Masa swiadkiem koronnym :D

Opublikowano

Wielka gangsta internetowa pimp. Beka, zacznijcie zyć nie internetem.

 

PROPSY VANOSH, teraz jestes jak Masa swiadkiem koronnym :D

ciesz sie ze ci konto oddałem typie.

Opublikowano

ciesz sie ze ci konto oddałem typie.

A wy idioci pyskujcie dalej.

Ciekawe kretynie kiedy zrozumiesz, że w końcu ktoś się wkurwi i wam zrobi problem, wtedy będzie płacz i wpierdol od taty

Opublikowano

ciesz sie ze ci konto oddałem typie.

 

Moze i haslo oddales, ale i tak juz support mi zresetowal haslo do konta i dzieki niemu odzyskalem.

Opublikowano

haha XDD

 

"Ja i Selex to nie wrogowie, kiedyś miałem z nim dobrą przyjaźń przez internet "

 

Czego ty oczekiwales po napisaniu tego tematu ? xDDD

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Osobiście nie mam nic do Vanosha, więc cała sprawa lata mi kolo nosa.

 

Ale bez urazy Vanosh... Powinieneś popracować nad opanowaniem emocji w sytuacjach, kiedy wieszają na ciebie psy za coś, z czym nie miałeś nic wspólnego... Cóż ja ci tylko życzę powodzenia i Adios Amigo.

 

Btw... Czy tylko ja uważam, że to była by świetna sprawa dla prokuratury? xD

Opublikowano

A wy idioci pyskujcie dalej.

Ciekawe kretynie kiedy zrozumiesz, że w końcu ktoś się wkurwi i wam zrobi problem, wtedy będzie płacz i wpierdol od taty

Mi? ziomek ja jestem bezkarny  <3

Opublikowano

Btw... Czy tylko ja uważam, że to była by świetna sprawa dla prokuratury? xD

Dość interesująca, tak interesująca że nawet by do wesołowskiej by trafiło. Jak SeleX będzie chciał to zrobi sprawe.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

-powiedzial Landiago i Nidzgor przy zakladaniu fanpaga xD

Pimp nic nie zrobił, nie trzeba go mieszać w tą sprawe jak i mnie

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Pimp nic nie zrobił, nie trzeba go mieszać w tą sprawe jak mnie

Wiem, ja tylko powiedzialem, ze w sposob JESTEM BEZKARNY W INTERNECIE pewnie myslal landiago i nidzgor jak okradali.

Opublikowano

Ciekawe czemu Miszczu zakrył ten temat ,może też ma coś w tym wspólnego.

giphy.gif

 

Przestań nabijać posty, a zakrył bo ujawnianie cudzych danych w internecie jest zabronione. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Przestań nabijać posty, a zakrył bo ujawnianie cudzych danych w internecie jest zabronione. 

Donald Tusk to premier ,dostanę perma? Może nie mogę ujawniać informacji osób publicznych?

735719c07c6ab0mega_facepalm_gif.gif

47990292595971448862.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...