Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak sprawdzić swoją ochronę przed atakami DDOS!


noIP

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

Jak zapewne wiecie olbrzymią plagą są obecnie ataki ddos. 

Co to takiego? 

DDoS (ang. Distributed Denial of Service – rozproszona odmowa usługi

Jeśli kompletnie nie wiesz co to zapoznaj się z tą stroną:

http://pl.wikipedia.org/wiki/DDoS

Obecnie każdy hosting prześciga się w oferowaniu zabezpieczeń przed tego typu atakami.

Ale ile tak naprawdę są warte te zabezpieczenia?

Na zachodzie częste są usługi typu"stresser,booter" które oferują testowe ataki ddos na swój serwer.

Ja postanowiłem znaleźć coś takiego tylko polskiego.

http://xtremestresser.com/

Ok ale wracając do tematu ponieważ to tutorial to zaprezentuję jak taki test wykonać.

1. Wchodzimy na stronę :

http://xtremestresser.com/

2.  Wciskamy register.

3. Weryfikujemy email.

4. Logujemy się.

5. Pojawia nam się dashboard(takie statystyki)

6. Teraz musimy odblokować pakiet dzięki któremu będziemy mogli ddosować nasz serwer.

7. Na początek wystarczy nam najtańszy za 2$.

8. Płacimy za pomocą paypala.

9. Kiedy już mamy odblokwanego stressera wchodzimy w zakładkę stresser.

10. Pojawi nam się coś takiego: 

post-1134263-0-40460200-1402854278_thumb.png
11.[opcjonalne]Jeśli mamy domenę to wchodzimy w zakładkę Website ip resolver i tam wpisujemy nazwę domeny i klikamy "Resolve"
12. Kiedy już mamy ip wypełniamy pola na stronie w taki sposób: 
post-1134263-0-64223300-1402854538_thumb.png
 
13. Klikamy stress:)
 
Krótkie omówienie metod:
udp - Najpopularniejsza dobra dla domowych połączeń i małych stron
ssyn - Zabezpieczone strony.
rudy - Powolny atak na strony udaje że jest człowiekiem.(nas nie interesuje)
chargen - Udp ale mocniejsze
essyn - ssyn tylko dla jeszcze mocniej zabezpieczonych serwerów.
lag - laguje serwer tj. wysyła atak 3 sekundy i 1 sekundę przerwy.
 
Jeśli nie możemy się połączyć z serwerem znaczy że zabezpieczenia są niewystarczające.
 
Dlaczego wybrałem ten stresser?
Jest prowadzony przez polaka i obsługa mówi po polsku,
Ma wiele funkcji jak naprzykład skype to ip,
Jest w h*j mocny(całkowita moc(80gb/s))
Mało osób go używa więc nie jest obciązony.
Sam używam go do dręczenia kolegów i sprawdzania swojego serwera.
 
PAMIĘTAJ ŻE MOŻESZ ATAKOWAĆ WYŁĄCZNIE SWÓJ SERWER
ewentualnie kolegów jak się na wzajem trollujecie;)
 
DDOSOWANIE OBCYCH SERWERÓW JEST ZABRONIONE POLSKIM PRAWEM
 
 
Dla administracji to nie jest reklama a tutorial.
Dałoby rade zdjąć parę procent???%%%%%%
Wyłącznie do celów edukacyjnych
 
 

 

 

 

post-1134263-0-40460200-1402854278_thumb.png

post-1134263-0-64223300-1402854538_thumb.png

Opublikowano

Oooo Palkia jak tam worldsracz? Po za tym, ddos nie jest zabroniony w polskim prawie...

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

@Maniec czy ty umiesz chociaż przeczytać temat który komentujesz? 

DDOSOWANIE OBCYCH SERWERÓW JEST ZABRONIONE POLSKIM PRAWEM

Nie ponosimy odpowiedzialności a po za tym serwer jak i domena jest zarejestrowana poza jurysdykcją uni europejskiej. 

@Dziobak_2

Cóż utrzymanie takiej strony kosztuje. Pomagałem przy jej kodowaniu i utrzymanie serwerów z dobrym łączem kosztuje i to nie mało;(

Opublikowano

Twoich wypocin nie mam zamiaru czytać "DDOSOWANIE OBCYCH SERWERÓW JEST ZABRONIONE POLSKIM PRAWEM"

 

Dobra zaraz będę odświeżał mpcforum, (będzie grzywna za ddos?)]

 

Podaj mi oficjalny link czy cokolwiek, gdzie jest mowa że w polskim prawie ddos jest zabroniony.

 

Osoba niepełnoletnia nie może ponieść odpowiedzialności karnej, więc co wtedy jej zrobią?

 

Np "ddosujesz" stronę, tłumaczysz się że ją odświeżałeś, no... i co wtedy?

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

@Maniec 

Art. 269a. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

To jest artykuł stosowany do ataków ddos. Jeśli nie wierzysz spytaj się prawnika lub zapytaj się na jakimś forum prawnym :)

@Edit

Osoba niepełnoletnia również odpowiada przed sądem tylko że rodzinnym. Paragraf ten sam. Na ogół padają łagodniejsze wyroki z tym że wtedy rodzice mogą odpowiadać za nieupilnowanie dziecka.

Chyba że ma poniżej 13 lat. Wtedy raczej wiele mu nie można zrobić.

 

Ps. To po co komentujesz przed zapoznaniem się z tematem? Jest to zwykły spam. Lepiej wracaj tworzyć swoje hardgówno z 3 graczami a nie mi tu temat zaśmiecasz.

Opublikowano

@Maniec 

Art. 269a. Kto, nie będąc do tego uprawnionym, przez transmisję, zniszczenie, usunięcie, uszkodzenie lub zmianę danych informatycznych, w istotnym stopniu zakłóca pracę systemu komputerowego lub sieci teleinformatycznej, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

To jest artykuł stosowany do ataków ddos. Jeśli nie wierzysz spytaj się prawnika lub zapytaj się na jakimś forum prawnym :)

@Edit

Osoba niepełnoletnia również odpowiada przed sądem tylko że rodzinnym. Paragraf ten sam. Na ogół padają łagodniejsze wyroki z tym że wtedy rodzice mogą odpowiadać za nieupilnowanie dziecka.

Chyba że ma poniżej 13 lat. Wtedy raczej wiele mu nie można zrobić.

 

Ps. To po co komentujesz przed zapoznaniem się z tematem? Jest to zwykły spam. Lepiej wracaj tworzyć swoje hardgówno z 3 graczami a nie mi tu temat zaśmiecasz.

 

Czytaj posty ze zrozumieniem, pierwszy lepszy link z google. Jasne!

 

 

//Usuń te MultiKonto z mpcforum, bo już mnie zaczynasz wkurwiać.

─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────


Moderator to usuwa. EHE...


─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Opublikowano

@Maniec widać że nie rozumiesz pojęcia ddos. Odświeżanie strony nie jest karalne. Żadna strona od tego nie padnie:)

Atak ddos jest banalny do odróżnienia od zwykłego używania strony czy nawet pingowania z cmd czy też odświeżania strony.

Dobra kończę z tobą dyskusję bo z rozmów z tobą nigdy nic dobrego nie wynika. 

Pozdro

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...