Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Pogłoski - Newsy - Co nowego?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Orientujecie się jakie mogą być wymagania sprzętowe oraz cena produktu?

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aktualnie na originie w kategorii Wymagania sprzętowe fify 15 piszę że już wkrótce dodadzą wymagania sprzętowe :)

 

Jeżeli zostaną podane,oczywiście przedstawię je w temacie ;-)

Opublikowano

Blagam ludzie... Gosciu was w konia robi. Nawet widze nasz moderator dal sie nabrac.

Nextgen bedzie na PC, PS4 i XONE. Na PS3 i X360 dostaniecie poprostu odgrzewany kotlet z nowymi skladami.

A ten filmik nazwany "Gameplayem fify 15" the best. Pomijajac fakt, ze nie ma tam ani jednej sekundy gameplayu z fify 15 to jest to poprostu WISHLIST, czyli lista zyczen. Gosciu spisal sobie tryby i mody jakie CHCIALBY aby byly w fife 15, zrobil grafiki w jakims photoshpie i nagral filmik. NO BLAGAM

 

 

Opublikowano

Ahahahahahahahahahahahahahaha mam was bekę drodzy konsolowcy PS3/Xbox 360.

Jak może wyjść nowa GENERACJA która jest przeznaczona dla PS4 i XBOX ONE na Ps3 i Xbox 360? Gdyby nie było takiej potrzeby to po co by robili PS4 i XBO?

Proszę was, zastanówcie się zanim coś napiszecie.

 

 

Wielki -

Brak silnika Ignite na PS3 i Xbox360

mistrz..

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Jak ty ch*ja wiesz o tej nowej fifie, nie wiem po co zakładasz taki temat.

Nie będzie legend na wszystkie platformy, tylko na Xboxa.

Wyssane z palca info o tej kamerce.

Opublikowano

Google nie boli :)Jak niektórzy z was nie wierzą to niech sobie poszukają...

To prosze o link. Bo jakos moja wersja google mowi co innego.

 

 

Opublikowano

Zajebiste wymagania jak na fifę. Coś czuję że część graczy z fify 14 nie kupią fife 15 na PC z powodu wymagań.

wjub1h.jpg

Opublikowano

Kur no co ty gadasz bedzie fifka na pc

Wymagania będą większe w fifie 15 bo bedzie silnik ignite..

 

Sam nie wiem czy mi pójdzie fifa na kompie

Opublikowano

Kur no co ty gadasz bedzie fifka na pc

Wymagania będą większe w fifie 15 bo bedzie silnik ignite..

 

Sam nie wiem czy mi pójdzie fifa na kompie

A co ty wiesz?Jakieś info z dupy masz i wgl,a do pana 2xup tak większość jak ty ma stare kompy wez ogar :)

Opublikowano

O boshe.. widzę dzieciaka na celowniku..

 

a co myślisz że jak będzie silnik ignite i dużo dużo lepsza grafika to wymagania będą mniejsze? Uważasz że nie będzie fify 15 na pc?

 

Nie ośmieszaj się 

 

kompa mam 1000 razy lepszego od twojego ;)

 

Myślałem że to do mnie było  ; p

Opublikowano

Nie wiem czy było, ale to są na 99% wymagania fify.

 

Recommended Specifications:

  • OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
  • CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
  • RAM: 8GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
  • DirectX: 11.0

Minimum Required Specifications:

  • OS: Windows V/7/8/8.1 -64-bit
  • CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
  • RAM: 4GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
  • DirectX: 11.0

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Jak myślicie opłaca się kupić FIFĘ 15 za 220zł? Da to dużą przewagę na początku, bo jakoś nie wiem czy dodać te 40zł czy to wywalenie pieniędzy w błoto?





Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...