Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Pogłoski - Newsy - Co nowego?


Mroczeks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fifa-15-header.jpg
 
Witam drogich użytkowników jak i zapalonych graczy FIFY!
 
W tym temacie przedstawię wam co zostanie prawdopodobnie dodane i zmienione w fifie 15,można także podsyłać newsy które zostaną wprowadzone do fify 15
 
W fifie 15 prawdopodobnie zostanie dodane :
 

  • -Silnik IGNITE NA PC
  • -Lepsza grafika ( m.in Ulepszy się grafika murawy )
  • -Zostaną dodane kluby żeńskie
  • -Realistyczny deszcz,i strzępki murawy
  • -Na pc zostaną dodane legendy piłkarzy
  • -Możliwość tworzenia własnych koszulek,stadionów,loga itd.
  • -Zmieni się interface FIFY 15 
  • -Zmieni się logo Fify ( cyfra 15 będzie koloru żółtego )
  • -Zmieni się okładka gry 
  • -Możliwość ciągnięcia piłkarzy za koszulkę wroga
  • -Ulepszy się też grafika widowni ( będzie bardziej realistyczna )
  • -Będzie możliwość wypożyczania zawodników
  • -Możliwość tworzenia własnych turniejów 
  • -W fifie 15 będą MODY (ogromne piłki na całe boisko.ogromne dłonie piłkarzy itp )
  • -Będzie możliwość ustawienia gry WAGER tzn będzie można ustawić nagrodę dla zwycięzcy ( po wygranej użytkownik otrzyma nagrodę od wroga)
  • Zostaną dodane nowe cieszynki / sztuczki 
  • Do trybu ultimate team zostaną dodane koszulki reprezentacji krajów
  • W fifie 15 będzie można widzieć reakcję przeciwnika w realnym świecie po strzeleniu gola 

small_68911334.jpg
small_897901273.jpg
 
 
Trailer Fify 15


 


GAMEPLAY FIFY 15


INFORMACJE Z ORIGINA 

Przechwyt_eesxxah.PNG
 Tak będą prezentowały się karty w fifie 15

956201402829790649038.png502171402829878649038.png

 

 
TEMAT BĘDZIE AKTUALIZOWANY
 
MASZ JAKĄŚ WIADOMOŚĆ NA TEMAT FIFY 15?

Pisz pod tematem
 

 

DATA PREMIERY - 25 WRZEŚNIA 2014r

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@v1si Raczej nie

@Ravoner w katalogu będziesz mógł wypożyczyć i chyba do ultimate team

 

Dodam też że w temacie będzie możliwość zapytania się , czy fifa 15 pójdzie na komputerach użytkowników 

Opublikowano

A to coś słyszałem, że będzie można wypożyczyć Messiego na 5 spotkań do FUT xD

W wersji premium dostaniesz 40 paczek za 5 k+ Messiego na 5 spotkań ;)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

-Możliwość tworzenia własnych koszulek,

 

Hehe, przypomniała mi się moja stara, poczciwa fifa 2001 :D
Zajebista opcja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Game Over

Opublikowano

Były na PS3 ale teraz dodadzą na PC @marcinkloc

 

Zapomniałem o najważniejszym!

 

W fifie 15 będą "MODY" tzn będzie możliwość gry OGROMNĄ piłką lub piłkarze będą mieli ogromne dłonie itp ;)

Opublikowano
  • -Możliwość ciągnięcia piłkarzów za koszulkę wroga

 

 

Piłkarzy*

 

Z tego co widzę wiele się nie zmieni, trochę graficznych updatów, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. 

Opublikowano

W fifie 15 będzie można widzieć reakcję przeciwnika w realnym świecie po strzeleniu gola

 

 

Że co?

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Tak,jeżeli przeciwnik będzie miał podłączoną kamerę i strzeli gola lub straci gola będziesz mógł widzieć jego reakcję w realnym świecie,być może będzie możliwość widzenia przeciwnika przez cały mecz.

Opublikowano

To tak trochę głupio bo jak trafi się ktoś o internecie prędkości ślimaka z włączoną kamerką to nie pogramy ;x

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Trochę beka z tą kamerką bo jak jakieś dziecko będzie miało gola to będzie piszczeć jak za przeproszeniem down albo jak ktoś mu strzeli gola to zaraz będzie "Ty szm*to, dz**o, śmieciu" i tym podobne wyzwiska. Ale na pewno będzie można wyłączyć. :)


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...