Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Eqlimber.pl (Precyzja, innowacja i dobra zabawa)


Eqlimber

Start serwera Eqlimber  

251 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który dzień serwer ma wystartować?

    • Poniedziałek tj. 23.06.2014
      104
    • Środa tj. 25.06.2014
      36
    • Sobota tj. 28.06.2014
      77
    • Niedziela tj. 29.06.2014
      34
  2. 2. O której godzinie serwer ma wystartować?

    • 16.00
      133
    • 17.00
      34
    • 18.00
      84

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

FlossY / stronka, i ts3 już są więcej info na naszym FanPage: https://www.facebook.com/Eqlimber ponieważ tutaj nie wszystko można pisać ze względu na regulamin.

 

Serwerownia na której mamy dedyka postanowiła znowu coś pozmieniać i serwery są niedostępne więc automatycznie nasze prace "stanęły". Serwerownia przeprasza i zapewnia, że takie problemy już się nie powtórzą. Oficjalny start Eqlimber teraz zależy od Was. W temacie została zamieszczona ankieta na temat startu, głosujcie i wybierzcie najbardziej odpowiadający Wam dzień oraz godzinę :)) Aczkolwiek może i dobrze, że start został przesunięty ponieważ będzie więcej reklam na yt. Ale tak czy inaczej za wszystkie niedogodności Przepraszamy.

eqlimbers_eeqhhnr.png

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

MenegeR MT2- tak dropią skrzyneczki a z nich wspomagacze oraz zmiany bonu i dodania.

 

Jak widać większość z Was zagłosowała by start serwera nastąpił w weekend więc niech się tak stanie.

Info: w dalszym ciągu możecie głosować czy start ma być w sobotę czy w niedzielę. Ankieta będzie dostępna do czwartku godziny 23.59

24h przed startem oficjalna prezentacja zostanie umieszczona na MPC Forum.

Jeżeli ktoś ma więcej pytań czy może sugestii zapraszamy na naszego Team Speaka`3 adres na naszym FanPag`u: https://www.facebook.com/Eqlimber

Dziękujemy za udział w ankiecie :)

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Ja widzę, że poniedziałek jest na równi  z sobotą więc przygotujcie się na to :D

Na sobotę głosowali z multi, a co do admina, jak wystartujecie w sobotę to będziecie mieć sporą konkurencję :)

17607462699095201746.png

Opublikowano

MenegeR MT2- tak dropią skrzyneczki a z nich wspomagacze oraz zmiany bonu i dodania.

 

Jak widać większość z Was zagłosowała by start serwera nastąpił w weekend więc niech się tak stanie.

Info: w dalszym ciągu możecie głosować czy start ma być w sobotę czy w niedzielę. Ankieta będzie dostępna do czwartku godziny 23.59

 

 

Jak widać większość zagłosowała by start nastąpił w poniedziałek, po co ta ankieta? Jakiś problem i sztuczne opóźnienie startu? :)

Opublikowano

jak słyszałem od trojan to od razu nie polecam serwera bp raz postawili serwer i na drugi dzień pad administracja to dzieci ci im tylko na kasie zależy nie polecam wogóle serwera

Opublikowano

Na sobotę głosowali z multi, a co do admina, jak wystartujecie w sobotę to będziecie mieć sporą konkurencję :)

Tak wiemy, no ale spróbujemy :)

 

Poniedziałek znacznie wygrał, ale administracja ma to w odbycie :D

Niekoniecznie poniedziałek wygrał.

 

Jak wystartuje w weekend to akurat na tym nie zagram, ale powodzenia na starcie :)

Dzięki, i oczywiście zapraszamy do zagrania :)

 

Jak widać większość zagłosowała by start nastąpił w poniedziałek, po co ta ankieta? Jakiś problem i sztuczne opóźnienie startu? :)

Hm głosowanie było do niedzieli 23.59 kilka głosów więcej było na sobotę + jeszcze wzięliśmy pod uwagę te głosy na niedziele w sensie weekend.

 

jak słyszałem od trojan to od razu nie polecam serwera bp raz postawili serwer i na drugi dzień pad administracja to dzieci ci im tylko na kasie zależy nie polecam wogóle serwera

Komu "pad" to "pad", Administracje szczególnie będzie bez przerwy przez 24h od startu. Więc jeżeli tylko coś się wydarzy postaramy się wszelakie błędy naprawić w jak najszybszym czasie. No i oczywiście zapraszam w weekend na start :))

eqlimbers_eeqhhnr.png

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...