Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Eqlimber.pl (Precyzja, innowacja i dobra zabawa)


Eqlimber

Start serwera Eqlimber  

251 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W który dzień serwer ma wystartować?

    • Poniedziałek tj. 23.06.2014
      104
    • Środa tj. 25.06.2014
      36
    • Sobota tj. 28.06.2014
      77
    • Niedziela tj. 29.06.2014
      34
  2. 2. O której godzinie serwer ma wystartować?

    • 16.00
      133
    • 17.00
      34
    • 18.00
      84

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

!

 

R

 

E

 

K

 

L

 

A

 

M

 

A


:)

 

Oficjalny start serwera, zależny od ankiety.

 

logopng_eexqsxq.png

fabuapng_eexqsep.png

Dawno, Dawno temu miała miejsce wielka eksplozja na Ziemi. Miliony lat trwało odrodzenie się świata.

W trzydziestej dziewiątej milenium ery Wojennego Młota powstała piękna kraina którą rządził pan ciemności Varant i Azrael.

Kraina ta była najpiękniejszą mówiono, że to raj na ziemi. Lecz ludzie bali się wejść na ten teren aż do czasu.

Pewnego dnia odważny, silny i rycerski wojownik Zon-Jung`a zgładził Varanta a Azrael uciekł. Zon-Jung został Panem krainy.

Wszystkim wspaniale się żyło, aż do pewnego razu. Zon-Jung ożenił się z piękną Marine i miał dwóch synów po czym niedługo zmarł.

Bracia Myro-kuz i Among-Zen już od najmłodszych lat nie dogadywali się a gdy mieli już ponad 20 lat

podzielili Krainę na dwie części, stworzyli dwa królestwa Kedos i Zynir. Od tamtej pory, aż do dzisiaj królestwa rywalizują ze sobą.

 

 

 

info-ogll_eenhxqr.png

typ-serwe_eenphpe.png

Eqlimber - projekt, prowadzony przez profesjonalistów.

Jest to serwer Hard z nutą Medium

Na początku chcieliśmy zrobić serwer jak za dawnych dobrych czasów gdzie było "czuć" klimat dobrej zabawy, lecz Globalny Metin narzucił nam pełno nowości przed którymi nie da się uchronić.

Więc tak, że i my wprowadziliśmy poprawki/nowości ale nie jest to przesadzone.

Serwer przeszedł już beta testy i wszystko działa prawidłowo.

Projekt Eqlimber został zaprojektowany i zrobiony z pełną precyzją aby serwer się długo nie znudził, a może nawet wcale

Nie będziemy pisali, że jest to najlepszy dedykowany serwer metin2 niż inne, ponieważ to już zostawiamy do Waszej oceny

Ale obiecujemy, że będziecie się tutaj dobrze bawili przez setki godzin smile.png

 

 

 

wane-link_eexqssa.png

Strona-Gl_eexwaqq.png

2 dni przed startem

Rejestrac_eexspwp.png

1 dzień przed startem

Klientpng_eexspsh.png

1 dzień przed startem

forumpng_eexspap.png

w niedługim czasie po starcie

fanpagepn_eexspah.png

https://www.facebook.com/Eqlimber

ts3png_eexspae.png

xxx

parametry_eexshph.png

Procesor: Dobry

RAM: Dużo

Dyski: Pojemne

Łącze: Szybkie

 

 

 

raty-serw_eexsaxs.png

dopng_eennxss.png

Doświadczenie trudno określić w % czy też w cyfrach względem metina globalnego.

Po prostu doświadczenie jest dopasowane do całego projektu Hard/Medium aby nie było za trudno czy też za łatwo.

 

max-pozio_eenphhh.png

Maksymalny poziom na serwerze to 120. Możliwe, że w przyszłości zostanie on zwiększony.

Lecz aktualne wszystko jest dostosowane do tego poziomu (ekwipunek, mapy, dungeony, zadania, sklepy).

 

max-staty_eenprxx.png

Maksymalne statystyki które można poszczególnie rozdać (wit, int, sił, zrę) to 95 punktów.

Punkty statusu zdobywa się do maksymalnego lewelu.

 

drop-yang_eennxaq.png

Również i tutaj ilość wypadających Yang z potworów jest prawidłowo dopasowana do całości.

Trudno określić w % czy też w cyfrach względem metina globalnego.

 

drop-prze_eennxqe.png

Zdobywanie przedmiotów w większej części jest podstawowe, jednakże zmianą uległy szanse na zdobycie ulepszaczy oraz odpowiednio dopasowane do nowych potworów itemy/ulepszacze.

 

 

 

krllestwa_eenprwn.png

dwa-krlle_eenpxrs.png

 

 

kedospng_eenpsan.png

 

kedzospng_eenpapp.png

Imperium Kedos znajduje się w południowej części kontynentu.

Założone zostało przez Myro-kuz`a.

Są oni wyśmienitymi łowcami.

 

 

zynirpng_eenpahx.png

 

zynirpng_eenpaxa.png

Królestwo Zynir znajduje się we wschodniej części kontynentu.

Założone zostało po rozpadzie dawnego królestwa Okoros w drugiej kolejności po Kedos'ie przez Among-Zen`a.

Głównym zajęciem ludności jest poszukiwanie.

 

 

 

eq-na-sta_eexsaex.png

Na początek swej przygody w świecie Eqlimber, otrzymacie zestaw przedmiotów.

Zestaw dopasowany w zależności od klasy postaci.

Nie przejmujcie się, że na początek gry taki słaby ekwipunek ponieważ już od 1 lvl zaczną się ciekawe i opłacalne misje.

 

 

EQ-na-sta_eenpepw.png

 

 

 

handlarze_eexshex.png

handlarka_eenrans.pnghandlarka_eenraeh.png

handlarz-_eeerpea.pnghandlarz-_eeerhhx.pngh-2png_eeerhxp.png

handlarz-_eeerpqs.pnghandlarz-_eeerhhe.png

 

 

 

sys-uleps_eenhnnn.png

 

bronie-wo_eennppa.png

 

mieczepng_eennphp.png

 

miecz-try_eennphq.pngruniczny-_eensaan.pngmiecz-odd_eewrapr.png

 

 

miecze-2-_eeeanax.png

 

pogromca-_eeehwwe.pngostrze-wa_eeehwwq.pngostrze-ci_eeehwss.png

 


bron-ninj_eeeanqq.png

 

sztyletyp_eeeaehp.png

 

ninja-75p_eeeanhs.pngninja-93-_eeeanrp.pngninja-111_eeeanre.png

 

 

ukipng_eeeawse.png

 

uk-diabap_eeehwar.pnguk-feniks_eeehwae.pnguk-urokup_eeehwaw.png

 

 

bronie-su_eeeawas.png

 

swiety-mi_eenawqa.pngmiecz-smo_eenawqq.pngmiecz-gni_eenasrn.png

 

 

bronie-dl_eeeawqn.png

 

wachlarze_eeeawqa.png

 

wachlarz-_eeenepe.pngwachlarz-_eeenehh.pngwachlarz-_eeenehe.png

 


dzwonypng_eeeaspn.png

 

dzwon-szc_eeenerr.pngdzwon-smo_eeenere.pnglaska-odw_eeeners.png

 

 

BRONIE DO EXPA

 

zatruty-m_eewewea.pngmiecz-cie_eewewws.png

miecz-alu_eewewsr.pngostrze-za_eewewse.png

skrzydeka_eewewax.pngnozepng_eewewaa.png

stalowy-u_eewewqx.pngmroczny-u_eewewqa.png

bambusowy_eeweshh.pngadspng_eewesha.png

 

 

zbroje-wo_eeeaspe.png

 

wojo-80-l_eeewpre.pngwojo-95-l_eeewpnr.pngwojo-113-_eeewpeh.png

 

 

zbpng_eeeashs.png

 

ubranie-n_eeeaqae.pngszata-smo_eeeaqqw.pngzbroja-ci_eeeqphx.png

 

 

zbr-surap_eeeasep.png

 

sura-75-l_eewphah.pngsura-95-l_eewphaa.pngsurapng_eewphqe.png

 

 

zbroje-sz_eeeassx.png

 

szata-smo_eewpqnh.pngzote-ubra_eewpqer.pngzbroja-up_eewpqea.png

 

 

 

biuteriap_eeeewrw.png

Niebawem

 

 

 

przetopyp_eewnahr.png

29101.png

Przetopy są wydobywane w podobny sposób jak na globalu.

W podobny sposób to znaczy, że troszeczkę zostało to zmodyfikowane.

 

 

 

bonusypng_eeeeewx.png

Maks. PŻ: 3000

Maks. PE: 80

Inteligencja, Siła, Zręczność, Witalność: 12

Szybkość Ataku: 8

Szybkość Ruchu: 20

Szybkość Zaklęcia: 20

Regeneracja PŻ/PE: 30

Szansa na otrucie, omdlenie, spowolnienie: 8

Atak: 50

Krytyczny Cios, Przeszywające uderzenie: 10

Unik, strzały, sztylet, miecze, dwureczna broń, wachlarze, dzwony: 10, 15

Błyskawicze, Ogien, Wiatr, magia: 10, 15

Orki, Zwierzęta, Mistyki, Diabły, Nieumarłe: 20

Silny na ludzi: 5, 10

Kradzież PŻ/PE: 10

Blok Ciosu, odbicie ciosu: 15

Doświadczenie, Drop Yang, Drop Przedmiotów: 20

 

 

 

kamienie-_eewhpeq.png

Pełno dopracowany system ulepszania KD.

Maks. KD to +5

 

 

 

wyglad-mi_eexsrpa.png

Odświeżone M1

 

Kedos:

kedos-1pn_eeewrhe.pngkedpng_eeewrrh.png

 

 

Zynir:

 

zynir1png_eeewrxh.pngzynir2png_eeewrxe.png

 

 

 

 

expowiska_eeeaqwx.png

Na naszym serwerze znajdziecie standardowe expowiska + kilka nowych:

 

legendarn_eenpqwq.png

zaklete-p_eenhphq.png

 

 

 

dungeonyp_eexsehp.png

 

wiea-demo_eewapqx.png

 

komnata-p_eewapep.png

 

witynia-s_eewahhp.png

 

katakumby_eewahxh.png

 

 

 

zwierzaki_eexsssq.png

Spotkacie u nas standardowe zwierzaki występujące na większości serwerów.

Zwierzaki można zdobyć z misji, lecz nie jest ona taka łatwa. Po zdobyciu zwierzak zostaje z nami na stałe.

Po zdobyciu zwierzaka/ów możemy je expić jak na razie do 10 lvl (możliwe, że lvl zostanie zwiększony z biegiem czasu)

Każdy zwierzak ma bonusy (pż,int, sił itd.)

Po wbiciu zwierzakowi np: 2 lvl`u bonus możemy zwiększyć o daną ilość punktów, aż do 10 lvl

 

lodowy-fe_eenrsxq.pngtygrysekp_eenrsep.pngpandapng_eenrswa.png

azrealupn_eenrssw.pngboczuzpng_eenrssa.pnglwitkopng_eenrsaw.png

piesekpng_eenrsqe.pngognisty-f_eenrape.png

 

 

 

wierzchow_eexsnqp.png

wierzchow_eewhpsa.png

Standardowo na serwerze będą do zdobycia następujące Wierzchowce:

- Młody Dzik

- Młody Wilk

- Młody Tygrys

- Młody Lew

Oczywiście będzie można zdobyć inne nowe Wierzchowce, na takiej zasadzie jak kostiumy czyli ze specjalnych eventów.

System Wierzchowców.

Wierzchowce będzie można zbroić do 3 lvl`u.

Np: Młody Wilk ----> Dziki Wilk ----> Dzielny Lew.

A tak oto prezentuje się w grze:

ModyWilkj_eewrwne.jpg----->WilkWierz_eewrweh.jpg----->DzielnyWi_eewrwew.jpg

 

Czym bardziej uzbrojony Wierzchowiec tym lepszy wygląd oraz lepsze bony.

Oczywiście po pierwszym zdobyciu Wierzchowca np: Młodego Dzika Wierzchowiec zostaje z nami na stałe.

 

 

 

system-ko_eexswrw.png

kostiumyp_eeenene.png

Dokładnie jeszcze nie wiemy jakie kostiumy będą do zdobycia, ponieważ będzie to zależało od event'u.

Wiemy natomiast, że kostiumy będą do zdobycia tylko i wyłącznie podczas specjalnych wydarzeń.

Będą 3 szanse na zdobycie kostiumu:

- W grze

- Na FanPage

- Do kupienia w ItemShop

Więcej informacji podamy kilka dni przed zabawą (event'em).

No i oczywiście kostiumy będą miały jakieś bonusy ale tego dowiecie się niebawem podczas event'u.

 

 

 

nowe-fryz_eeeneqx.png

45006.png 45005.png 45004.png 45003.png 45002.png 45001.png

45056.png45007.png45008.png45009.png45010.png45053.png

45055.png45054.png45057.png45058.png45061.png45062.png

 

Nowe fryzury będą do zdobycia w taki sam sposób jak kostiumy.

Jeśli chodzi o standardowe fryzury będą one dostępne z OX oraz do kupienia w ItemShop'ie.

 

 

 

bossypng_eexsapq.png

Bossy na serwerze są standardowe + kilka nowych.

 

glwny-gno_eenxqar.png

beran-set_eenxqqp.png

genera-hu_eeehwqe.png

azraelpng_eeerhan.png

gnol-lord_eeerrhh.png

martynpng_eeerrrp.png

rakszaspn_eeerrra.png

 

 

 

metinypng_eexssqn.png

Również i metiny są standardowe + kilka nowych.

 

metin-zba_eenxaxx.pngmetin-zdr_eenxaee.pngmetin-zaw_eenxawn.png

metin-pyc_eenxasa.png

 

 

 

ulepszacz_eexqsww.png

niebieska_eexqnsq.png

niebieska_eexaqpx.png

Niebieska perła. Kobiety je kochają.

 

biaa-pera_eexqexs.png

Biaapng_eexaaqq.png

Idealnie biała perła. Kobiety je kochają.

 

krwawa-pe_eexqeen.png

krwawapng_eexaqph.png

Krwawo-czerwona perła. Kobiety je kochają.

 

smoczy-sz_eexqesq.png

szponpng_eexahpa.png

Widok tego strasznego szponu budzi wspomnienia...

 

smocza-us_eexqeax.png

uskapng_eexahhp.png

Smocze Łuski należą do najtwardszych znanych materiałów.

 

broszura-_eexqeqp.png

broszurap_eexaqpp.png

Ta broszura zawiera informacje o potencjale i słabościach ludzkiej anatomii.

 

esencja-k_eexqwep.png

esencja-m_eexsasx.png

Jest to fiolka, która zawiera esencję bardzo silnych Kamieni Metin. Jest ona bardzo cenna.

 

rkojescpn_eexqwse.png

rkojepng_eexappp.png

Kawałek miecza wielkiego wojownika, który jest wodzem wszystkich Gnomów. Przedmiot ten ma niewiarygodną wartość.

 

rogi-krll_eexqwss.png

rogipng_eexapph.png

Jest to symbol najsilniejszego potwora tego świata. Tylko nieliczni będą trzymać ten przedmiot. Mało kto jest zdolny bo pokonać Mantyaxwar'a.

 

fragment-_eexqwsq.png

kawaek-me_eexsqqs.png

Jest to fragment najsilniejszego Kamienia Metin. Jako jedyny Metin, pozostawia po sobie jakikolwiek kawałek, który wojownik może zebrać po jego zniszczeniu.

 

czaszka-g_eexqwqw.png

czaszkapn_eexsqqe.png

Jest to przedmiot, który Gnoll Lord przyczepił sobie do pasa po zniszczeniu swojego największego przeciwnika. Nikomu nie odda tej zdobyczy choćby za cenę życia.

 

kiepng_eexqwaq.png

 

kiepng_eexsqqq.png

Jest to Kieł syna Mantyaxwar'a, króla Mantikor. Jest on przyczepiony do jego skóry na ogonie. Tylko najwięksi wojownicy potrafią oddzielić Kieł od ogona tego potwora.

 

 

 

perypng_eewnsqh.png

Jeśli chodzi o perły są one dosyć cennymi ulepszaczami.

Więc szczególnie zachęcamy do połowu ryb smile.png.

 

 

 

wspomagac_eewnswe.png

71027.png 71028.png 71029.png 71030.png

71020.png 71018.png  71019.png

 

Jak zdobyć?

Można wydropić z potworów, lub kupić w ItemShopie.

 

 

 

yciepng_eewnaxw.png

Tzw. respawn HP

Od razu po wstaniu HP regeneruje się nam do Fulla.

 

 

 

misje-fab_eexsenh.png

Jako, że jest to serwer Hard/Medium,

Misji jest tu bardzo dużo (fabularne jak i misje dodatkowe),

Lecz pozostanie to tajemnicą, aby było to niespodzianką.

 

 

 

biologpng_eexsewr.png

biologpng_eexqaph.png

zby-orkap_eenaeew.png

Misja na 30 Lvl

Zb-Orkapn_eenarax.png

 

ksiga-klt_eenaeea.png

Misja na 40 Lvl

Ksiga-Klt_eenaran.png

 

pamiatka-_eenaewh.png

Misja na 50 Lvl

Pamitka-D_eenarae.png

 

matowy-ll_eenaesx.png

Misja na 60 Lvl

Matowy-ld_eenaras.png

 

konar-zel_eenaese.png

Misja na 70 Lvl

Konar-Zel_eenaxrx.png

 

certyfika_eenaess.png

Misja na 80 Lvl

Certyfika_eenaxrp.png

 

duchodrze_eenaesa.png

Misja na 85 Lvl

Konar-Duc_eenaxrh.png

 

notatkapn_eenaesq.png

Misja na 90 Lvl

Notakapng_eenaxrr.png

 

Biolog jest do 120 lvl, więcej informacji na oficjalnej prezentacji.

 

 

 

umiejtnos_eewhphx.png

 

book_15.pngbook_16.pngbook_14.png

book_11.png book_12.png book_13.png

book_17.png book_18.png

 

Aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 20 instrukcji.

 

Jak możemy zdobyć instrukcje?

 

Każdą instrukcje można zdobyć ze specjalnego pudełka ( Pudełka Instrukcji I-VIII ).

Numer pudełka świadczy o maksymalnej ilości instrukcji jaka może wylecieć.

Przedmiot ten możemy zdobyć z Kamieni Metin oraz ze Skrzynek Ucznia, Eksperta i Mistrza, oraz z potworów z odpowiednim lewelem do danej mapy.

 

 

 

kamienie-_eewnars.png

Kamyczki dropią z metinów, oraz można zakupić w ItemShopie Kamień duchowy specjalny.

Kamień specjalny daje 100% na pomyślne podwyższenie skila.

 

 

 

system-ko_eexsnax.png

Na start otrzymujemy I poziom konia.

Następne poziomy możemy zdobywać wykonując odpowiednie misje poprzedzone wydropieniem Medalu Konnego.

Koń jest również do zdobycia z ItemShop'u jako srebrny bądź złoty certyfikat.

 

Srebrny Certyfikat 50039.png  - Koń poziom 11

Złoty Certyfikat  50040.png- Koń poziom 21

 

 

 

nowocipng_eexsswe.png

tabela-bo_eewwpex.png

Specjalna tabela pod przyciskiem X

Dzięki tej tabeli będziecie mogli sprawdzić wszystkie swoje bonusy bez potrzeby samodzielnego liczenia.

Bony-Ipng_eeerrxs.png

 

sky-boxyp_eewwpee.png

11jpg_eewahex.jpg

 

godzina-n_eewwpeq.png

Jeżeli nie chce Ci się minimalizować metina, a pod ręką nie masz telefonu lub zegara wystarczy otworzyć globalny czat w grze aby sprawdzić godzinę.

Czatpng_eewrsre.png

 

 

 

faqpng_eeeepqp.png

 

Czy bony 6/7 są na serwerze?

Nie

 

Czy do "itemów" wchodzą maksymalne bonusy?

Nie

 

+ ile maksymalne KD?

+5

 

Czy warto wykonywać misje (questy)?

Tak, jest to zdecydowanie opłacalne.

 

Czy jest dozwolony bonusch switcher (BS)?

Nie

 

Czy na serwerze są tzw: autopoty?

Tak

 

Czy na serwerze jest 6 skill?

Nie

 

Czy można napotkać w mieście nowych NPC?

TAK

 

Czy na serwerze są mounty?

Jak na razie nie ma, może kiedyś dodamy lecz to już będzie od Was zależało.

 

Czy na serwerze jest taniec Gangnam Style?

TAK

 

Czy na serwerze są wspomagacze (rosy)?

Nie ma

 

Skąd 5 bon?

W ItemShopie ze szkatułek

 

Skąd marmury?

Marmury dropią z potworów

 

Czy są  kupony SM w grze?

W pierwszej aktualizacji takie kupony znajdą się na serwerze

 

Czy dropią sztabki złota?

Nie

 

Czy jest System Run?

Jak na razie nie ma, lecz jeżeli będzie już kilka max leweli i powieje nudą na serwerze. System ten zostanie wprowadzony

 

Czy są Skrzynie Ucznia?

Tak oczywiście, że są. Nagrody są bardzo cenne ale dokładniej dowiecie się sami.

 

Czy jest Wikipedia serwerowa?

Niedługo po starcie Wikipedia zostanie dodana na stronę główną.

 

Czy jest automatyczna zmiana Dzień/Noc?

Jak na razie nie ma, zrobimy ankietę czy ten system ma być w życiu serwera czy też nie

 

Czy będą możliwe do zdobycia nagrody rzeczowe np: z eventów?

Oczywiście, że tak lecz wszystko w swoim czasie.

 

 

 

administr_eeeneas.png

[HA] Spayki

[HA] Mr.AxE

[HA] Troian

[GM] Abdul

[GM] Skillzor

[GM] Adi

 

 

 

start-ser_eexssre.png

Oficjalny start serwera, zależny od ankiety.

 

 

 

sowem-kon_eexssxa.png

Setki miło spędzonych godzin przy projekcie. Wszystko zostało prawidłowo przemyślane, wykonane i sprawdzone więc całość powinna działać poprawnie.

Wejdźcie do świata Eqlimber a magia i radość z gry zatrzyma Was na dłużej smile.png.

Serwer był tworzony z myślą o Was (graczach), oczywiście będziemy brali pod uwagę wasze propozycje itd.

 

 

 

sygnatury_eexssnn.png

 

Sygnatura I:

 

1959619_679759265420409_1601962449_n.png

 

Sygnatura II:

 

1959619_679759262087076_1199445896_n.png

 

 

 

strona-ww_eensaqh.png

strona-gl_eenwphh.png

 

 

 

sspng_eensqhp.png

1png_eeennqh.png

 

SSIIpngee_eeennqs.png

 

Nasz serwer Eqlimber oczywiście posiada Team Speaka`3 (Ts3) .

Kanały prywatne, gildyjne, oraz vip oczywiście wszystko darmowe.

Na Ts3 również będzie dużo konkursów z cennymi nagrodami, więc już teraz zachęcamy do korzystania z naszego Team Speaka`3 smile.png.

Jest to jakieś 60% co spotkacie na serwerze reszta pozostanie niespodzianką do oficjalnego startu serwera smile.png

Całkowite uzupełnienie prezentacji nastąpi niebawem.

Jakieś sugestie, pytania? to zapraszamy do pisania postów pod tematem.

Pozdrawiamy ;)

eqlimbers_eeqhhnr.png

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo fajnie wszystko ale jedno pytanie CZEMU HARD JA SIE PYTAM JEGO HURWA MAĆ ?! Tyle tego jest dajcie dobre medium i już.Tak poza tym jak stroicie z reklamą ile przewidujecie graczy na start? Skąd można zdobyć bron 75lv mam nadzieje że nie only riper bo to nudne. Zawitam. Bardzo przyjemna prezentacja. Serdecznie pozdrawiam.

Opublikowano

Restynid:

 

UMIEJ_TNOSCI.png

 

 

 

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

 

 

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

 

 

Pewnie domyślacie się jak to jest ze skillami...

Otóż aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 10 Instrukcji !

 

 

Instrukcje możemy czytać co 4 H lub dropnąć ze skrzynki serwerowej ( 50125.png )71094.png[ oraz 39008.png

 

Jak zdobyć Instrukcje?

 

Z każdego metina dropnie nam spec.Skrzynia z ku  50124.png z niej dropnie nam losowe KU !

 

Eqlimber:

 

umiejtnos_eewhphx.png

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

Aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 55 instrukcji.

 

Jak zdobyć instrukcje?

 

Każdą instrukcje można zdobyć ze specjalnego pudełka ( Pudełka Instrukcji I-VIII ).

Numer pudełka świadczy o maksymalnej ilości instrukcji jaka może wylecieć.

Przedmiot ten możemy zdobyć z Kamieni Metin oraz ze Skrzynek Ucznia, Eksperta i Mistrza, oraz z potworów z odpowiednim lewelem do danej mapy.

 

 

Restynid: KOD:

 

84941137133115692831.png

 

KOD EQLIMBER:

 

30544545441437131456.png

 

 

Nawet jest ta sama kolejnosc ku ;]

 

Restynid:

 

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

 

 

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

Eqlimber:

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

 

Takie mnie cos wkurwia wiec powodzenia na starcie

Kazduś.... 

Opublikowano

 

Skąd 5 bon?

Tylko w ItemShop

Mhm bardzo ciekawe.

Powodzenia.

W ile wbije max lvl z full is ?

 

Wybacz za niedopisanie. 5 bon z IS oraz ze szkatułek.

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

 

Restynid:

 

UMIEJ_TNOSCI.png

 

 

 

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

 

 

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

 

 

Pewnie domyślacie się jak to jest ze skillami...

Otóż aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 10 Instrukcji !

 

 

Instrukcje możemy czytać co 4 H lub dropnąć ze skrzynki serwerowej ( 50125.png )71094.png[ oraz 39008.png

 

Jak zdobyć Instrukcje?

 

Z każdego metina dropnie nam spec.Skrzynia z ku  50124.png z niej dropnie nam losowe KU !

 

Eqlimber:

 

umiejtnos_eewhphx.png

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

Aby osiągnąć poziom G danego skilla.

Musimy pomyślnie przeczytać 55 instrukcji.

 

Jak zdobyć instrukcje?

 

Każdą instrukcje można zdobyć ze specjalnego pudełka ( Pudełka Instrukcji I-VIII ).

Numer pudełka świadczy o maksymalnej ilości instrukcji jaka może wylecieć.

Przedmiot ten możemy zdobyć z Kamieni Metin oraz ze Skrzynek Ucznia, Eksperta i Mistrza, oraz z potworów z odpowiednim lewelem do danej mapy.

 

 

Restynid: KOD:

 

84941137133115692831.png

 

KOD EQLIMBER:

 

30544545441437131456.png

 

 

Nawet jest ta sama kolejnosc ku ;]

 

Restynid:

 

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

 

 

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

Eqlimber:

 

book_11.png book_12.png book_13.png book_14.png

book_16.png book_17.png book_18.pngbook_15.png

 

Takie mnie cos wkurwia wiec powodzenia na starcie

 

 

 

Dziwne macie podobną prezentacje i to bardzo do serwera Restynid:

http://www.mpcforum.pl/topic/1212400-restynidpl-dedyk-medium/

To nie przypadek bo macie ich rendery i kolejność prezentacji :D :D Beka.

 

I już mnie zdenerwowaliście z czystym sumieniem nazwe was zlodziejami pozdrawiam.

 

Tyle mi wystarczy . Nie zagram nie polecam.




Opublikowano

Zmieńcie te 55ku do G na ok 20ku

W związku z tym, że dużo osób pisze nam żebyśmy zmniejszyli ku do skila na G, więc tak się stanie zostanie to zmniejszone przynajmniej o połowę, a o ile konkretnie jeszcze zobaczymy.

 

Dziwne macie podobną prezentacje i to bardzo do serwera Restynid:

http://www.mpcforum.pl/topic/1212400-restynidpl-dedyk-medium/

To nie przypadek bo macie ich rendery i kolejność prezentacji :D :D Beka.

 

I już mnie zdenerwowaliście z czystym sumieniem nazwe was zlodziejami pozdrawiam.

 

Możliwe, że zostało jeszcze w jakimś stopniu zdublowane 100 innych prezentacji ponieważ nie znam wszystkich na pamięć a większość jest do siebie w dużym stopniu podobna. W końcu metin2 jest tylko jeden.

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

W związku z tym, że dużo osób pisze nam żebyśmy zmniejszyli ku do skila na G, więc tak się stanie zostanie to zmniejszone przynajmniej o połowę, a o ile konkretnie jeszcze zobaczymy.

Możliwe, że zostało jeszcze w jakimś stopniu zdublowane 100 innych prezentacji ponieważ nie znam wszystkich na pamięć a większość jest do siebie w dużym stopniu podobna. W końcu metin2 jest tylko jeden.

 

Zrobiliscie to z premedytacja i to widac ;] Zlodzieje




Opublikowano

Dużo urozmaiceń? Żadnych nowości nie widzę. Skoro to 60% tego co zobaczymy na serwerze to bajki wciskasz. Padnie jak restynid czy jak te gowno ma. Nie polecam.

9bylOWE.png

Opublikowano

Podjebana grafika + Troian w team. Nic tylko umierać.

Grafika została zakupiona od świetnego grafika więc nie jest podjeb*** . A jeśli chodzi o Troiana wspaniały technik a, że nie chciał współpracować z tobą to już nie nasza sprawa .

eqlimbers_eeqhhnr.png

Opublikowano

Kolejny HARD serwer pod ItemShop bez którego nie ma gry - kostiumy koniki fryzy pety wierzchowce bony ulepszacze itd itp

Serwer na miesiąc żeby zarobić łatwego grosza

Opublikowano

Serwera nie polecam , kolejna odsłona Restynid, padnie szybciej niż wystartuje. Serwer postawiony na pierwszy zysk z IS, 2 dni po starcie nie zobaczycie żadnego admina z tej wspaniałej ekipy. Przerabialiśmy już to :)

Opublikowano

A masz na to dowody czy jesteś tylko spamerem, który nie ma co robić i pisze głupoty. Ja osobiście polecam serwer. Może i jest podobny do Restynid pod względem wykonania prezentacji, ale możliwe, że wykonywał ją ten sam grafik. Ja z wielką chęcią zagram na tym serwerze i w tedy będę mógł powiedzieć czy warto na nim grać czy nie.

Opublikowano

Jeśli myślicie, że też zbijecie takie zainteresowanie jak Restynid poprzez skopiowanie znacznej części ich prezentacji oraz 
wzorowaniu się na niej, to się mylicie. Będzie przeciwnie do zamierzonego przez was celu. ;) 

Nie polecam, GimbTeam i kradzieje. 


Serwera nie polecam , kolejna odsłona Restynid, padnie szybciej niż wystartuje. Serwer postawiony na pierwszy zysk z IS, 2 dni po starcie nie zobaczycie żadnego admina z tej wspaniałej ekipy. Przerabialiśmy już to :)

A tu macie dowód, jeden gimbus już zaczyna myśleć, że to 2 Restynid.

Opublikowano

Banda gimbusów, aż mi was żal... Gówno o serwerze wiecie, jesteście iebanymi uprzedzony idiotami bez życia. Ja siedze w globalu i w privach od czasów serwera POLAND oraz new longju, i mam w dupie kto jest technikiem. Jeśli dobrze robi swoją robote, niech robi ją dalej. A jeśli chodzi o to, że serwer jest dla kasy.

 

OCZYWIŚCIE KURWA ŻE JEST DLA KASY. Ciekawi mnie kto z was zrobi serwer, żeby na nim tracić...

 

 

WSZYSTKO na tym świecie jest dla kasy, w końcu po to ktoś poświęca się, uczy się, swój czas ABY MÓC TĄ PIERDOLOĄ KASE ZARABIAĆ!

 

 

Nie podoba się? Każ się zwolnić swoim starym z pracy, przezież robią to dla kasy, zamiast poświęcać czas swojemu dziecku...

 

 

 

@topic

 

Serwer wygląda na ciekawy, ale nie podobają mi się te ku - za łatwo je zdobyć, serwer będzie jak MPCforum - na miesiąc.

Zróbcie drop 1 ku z każdego metka i tyle... a nie jakieś skrzynie... Skoro 20 ku, i macie u handlarzy zwoje i rady, niech ku będą chociaż coś warte...

Ogólnie to jest całkiem ciekawa propozycja serwera, szczególnie, że brakuje obecnie hardów. Licze, że to wypali, bo bardzo chętnie bym popykał na czymś takim.

 

 

@apropo prezentacjii

 

 

Nie wiem z jakiego to serwera, i nei obchodzi mnie to, jeśli byłaby ładna mogłaby być skopiowana skądkolwiek, akurat prezentacja najmniej mnie interesuje, ale daje pole do popisu bóldupowiczom.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...