Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza Gra Przeglądarkowa


Chejka

Gry przeglądarkowe   

471 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra przegl?darrkowa jest najlepsza???

    • Gladiatus
      42
    • Ogame
      25
    • Travian
      10
    • Grepolis
      12
    • Ikariam
      18
    • Bitefight
      20
    • BattleKnight
      4
    • RedDragon
      4
    • DarkOrbit
      32
    • Seafight
      6
    • Arena Alibionu
      0
    • Plemiona
      102
    • Zielone Imperium
      14
    • klanwars
      2
    • Inne(podaj w po?cie)
      77
    • footballteam
      36
    • ultrasonline
      12
    • KingsAge
      4
    • quake live
      23
    • The West
      27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dodaj

http://www.sfgame.pl/

[shakes & Fidget ]

 

I

 

Dodaj

http://sacredseasons.com/play/

[sacred Seasons]

 

@Topic

Plemiona

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Zagłosowałem na Gladiatusa, czemu? Wybierasz postać rozwijasz ją, robisz eq i wogóle, wg. mnie fajna gra;D Gram też w footballteam też zawalista ale gladiatus wg.mnie lepszy. Grałem plemiona, to bezsens grasz kilka miesięcy np. ja grałem z 4 miesiące miałem 88tysięcy pkt. i co? Znalazł się nupek z 800tys.pky i chciał mi przejąć all wioski, ale ja mu się nie dałem, co zrobiłem? usunąłem konto ;] on tylko wojska stracił z 30 tysięcy <haha> :D

Opublikowano

Inna ( Zielone Imperium )

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...