Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza Gra Przeglądarkowa


Chejka

Gry przeglądarkowe   

471 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra przegl?darrkowa jest najlepsza???

    • Gladiatus
      42
    • Ogame
      25
    • Travian
      10
    • Grepolis
      12
    • Ikariam
      18
    • Bitefight
      20
    • BattleKnight
      4
    • RedDragon
      4
    • DarkOrbit
      32
    • Seafight
      6
    • Arena Alibionu
      0
    • Plemiona
      102
    • Zielone Imperium
      14
    • klanwars
      2
    • Inne(podaj w po?cie)
      77
    • footballteam
      36
    • ultrasonline
      12
    • KingsAge
      4
    • quake live
      23
    • The West
      27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Footballteam

Plemiona

Grepolis

Ogame

Gladiatus

Bitefight

 

w te gry pogrywam ; ]

78520384107366447872.png

Mój brat, to mój Ziom, moje Ziomki jak rodzina. Zaraz po Matuli, o której nie zapominam. Kocham Cię Mamo, jeszcze wszystko się ułoży. Wnet kurwy pozdychają i to nam drzwi otworzy.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jest jedna gra którą powinieneś dodać, nazywa się .. The Pirde Of Taern. - Gra przeglądarkowa MMO.

 

 

http://www.taern.pl/

 

 

Klimacik, atmosfera .. ; ) zajebista.

Nawet jest fabuła gry, zachęcam do oglądania intro. ; ]

 

Polecam grę, dla wytrwałych. Skończyłam na 23 lvl'u.

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

 

 

 

 

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

 

 

 

 

 

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Opublikowano

tego się nie da uzasadnić ,która gra najlepsza...

 

np. plemiona są chyba najbardziej znane z wymienionych typu gier i są na 1wszym miejscu :P

 

ja bym polecał dopisać http://versus.thewitcher.com/ << gra jest Polska i też ma dosyć ciekawą fabułę :)

 

Można ją zrozumieć nawet wtedy gdy nie graliście w Wiedźmina ,ani nie oglądaliście filmu...

 

a tutaj jak to wygląda:

 

http://www.youtube.com/watch?v=aTNZnLUYPQM

 

PS. gra jest w 100% po Polsku i oczywiście na przeglądarkę :)

hersygna.png
Opublikowano

Zastanawiałbym się na footballteam i the west... ale jednak wybieram THE WEST :)

Nie bądz żyła daj ---!!

 

10 Post [V]

20 Post [V]

30 Post [V]

40 Post [V]

50 Post [V]

60 Post [V]

70 Post [X]

80 Post [X]

90 Post [X]

100 Post [X]

 

Mam konto na tym forum dłużej niż większość moderatorów,kidmodów... ale ja nie nabijam bezsensownie postów.

Opublikowano

Fragoria (od gadu gadu).. grafika piękna jak na przeglądarke (chodzi się normlanie, anie tylko klika)

MPSForum wystartował! ;) Zapraszam na serwer!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...