Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepsza Gra Przeglądarkowa


Chejka

Gry przeglądarkowe   

471 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która gra przegl?darrkowa jest najlepsza???

    • Gladiatus
      42
    • Ogame
      25
    • Travian
      10
    • Grepolis
      12
    • Ikariam
      18
    • Bitefight
      20
    • BattleKnight
      4
    • RedDragon
      4
    • DarkOrbit
      32
    • Seafight
      6
    • Arena Alibionu
      0
    • Plemiona
      102
    • Zielone Imperium
      14
    • klanwars
      2
    • Inne(podaj w po?cie)
      77
    • footballteam
      36
    • ultrasonline
      12
    • KingsAge
      4
    • quake live
      23
    • The West
      27

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hehe grałem w naruto arena tylko do tej gry potrzeba czasu a przede wszystkim znajomości mangi/anime naruto

a może zagramy wspólnie w plemiona na jednym serwerze, ustalimy godzinę i wszyscy jednocześnie zbudujemy wioski i zrobimy plemię ? :D

Opublikowano

na plemionach sie rozbudujesz, przyjdzie gościu 10x lepszy rozwali wioske i koniec. Gladiatus był niezły, ale te wszystkie update. Odechciało się <_<

9rskk1.jpg

Opublikowano

; o Nie na widzę gier przeglądarkowych np. takie plemiona, taka gra dla mnie jest żałosna nie wiem jak tyle osób może w to grać ; p .. A z ankiety wybrałem "inne" ponieważ jako ,że nie wgram w żadne to była taka jedna o Naruto..pograłem tydzień i over ; p . . Po prostu nie miałem w co grać . . ; F

LoL . ?

Opublikowano

pinktube.pl <--- fajna gra przeglądarkowa.

 

@Footballteam

11.jpg

Opublikowano

Nie ma WF :) (Wolnych farmerów )Wd. mnie najlepsza gra ;)

6f72992b47f09c2bmed.png

Czy to tak bardzo boli gdy naciskasz LPM na znaczek zielony z białym plusikiem w środku ? Jeżli Ci pomogłem ?

Opublikowano

Według mnie plemiona w które kiedyś grałem głównie na św 37 ale fajne jest też zielone imperium :D

Opublikowano

BattleKnight fajna gra polecam ;D ...

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Opublikowano

Wacham się między Ogame i Plemionami.... Ale chyba jednak plemiona są lepsze ;)

34266.png

31567.gif

19721.png

15401.png

23204.png

21503.jpg

25079.gif

 

Zbieramdelete.pngdelete.pngdelete.png;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...