Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Wymyśl własną fabułę do GTA! - WYNIKI W TEMACIE


Rzary.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2056314024133821036599.png

Witam. Wraz z teamem moderacyjnym GTA chcielibyśmy ogłosić konkurs, który będzie polegać na napisaniu swojej fabuły, podobnej jak w serii GTA.

Konkurs będzie trwać od 10 czerwca 2014 roku do 21 czerwca 2014 roku. Przez kolejne dwa dni prace będą sprawdzane przez naszych jurorów, a następnie ukażą się wyniki.

 

1493514024107341036599.png

@Rzary.

@cichy.

@Snajper678

Honorowy Patron - @Dektored

 

5990714024107341036599.png

Wszystkie prace będą oceniane w skali od 1 do 10. Następnie będą zliczane wszystkie punkty, praca, która będzie miała ich najwięcej - wygra.

Zakazuje się plagiatów prac (blokada konta na 3 dni).

Zakazuje się publikacji postów bez prac (5 punktów ostrzeżeń).

Wszystkie pytania proszę kierować do tematu poświęconemu dyskusji.

Życzymy powodzenia! :)

 

9185814024107341036599.png

Pierwsze miejsce:

8-AwardImgMaster-1361138012.png + -5% z paska ostrzeżeń.

Drugie miejsce:
9-AwardImgMaster-1361138078.png+ -5% z paska ostrzeżeń.

Trzecie miejsce:

7-AwardImgMaster-1361137781.png

Opublikowano

Dobra, edytuje zgłoszenie na bardziej...

ZAJEBISTE!

 

Jest rok 2069 (jak każdy wie rockstar uwielbia ukrywać 69)

Technologia elektroniczna została rozwinięta na wielką skalę,

dzięki specjalnej maszynie, coś podobnego do połączenia hełmu z kroplówką,

ludzie potrafią wejść do wirtualnego świata.

 

Całą tą elektroniczną maszynerią sterują roboty, 

stworzone około 2017r.

Jednak roboty się buntują i więżą ludzi w cybernetycznym świecie.

Stań naprzeciwko hackerom, cheaterom, a nawet @Lord Makin!

Walcz na śmierć i życie po to, by dostać się do głównej konsoli,

wydostać się z tego świata.

Ludzie mają dość tego świata, a jedynie ty możesz ich uratować

 

PS. Kto zgadnie czym inspirowane i napisze na PW dostanie limit lajkuf xD


Zatwierdzam.

cichy.

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Grand Theft Auto VI: Revenge

 

Akcja zaczyna się w Iranie, główny bohater Mohamed wraca po udanej krwawej wojnie w Francji samolotem do swojej ojczyzny. Mohamed wraca na swoje stare śmieci(willa, żona) i na cześć jego powrotu znajomi robią imprezę. Podczas imprezy grupa, amerykańskie oddziały specjalne atakuje imprezowiczów. Mohamedowi z znajomymi udaje się powstrzymać atak, dowiedział się że gdy był na krwawej wojnie to wprowadzono nowe prawo które mówi że za każdym domem musi być obowiązkowy stojak z bronią ze względu na niestabilną sytuację kraju przez atak amerykanów jako odwet za Francję. Przyjęcie szybko później się kończy, kilka z imprezowiczów zginęło podczas tej napaści a połowa z reszty została ranna. 

 

 

Po kilku dniach kiedy już było spokojnie Ashraf(dawny kolega Mohameda) zorganizował spotkanie wraz z innymi kolegami Mohameda w jego domu. Podczas spotkania oprócz Mohameda i Ashrafa byli obecni:  Jazid, Madżd, Mahdi, Khadid Khalil i Mazin, każda z tych osób była wyjątkowym przyjacielem Mohameda, jeszcze za czasów gdy on potrzebował finansowej lub zbrojnej pomocy. Na spotkaniu głównie rozmawiali o tym kto zginął na przyjęciu i czy amerykanie mają w planach kolejny atak lub wojnę. Przewlekle w czasie mijały miesiące podczas których amerykanie przeprowadzali atak powietrzny małymi butelkami gazowymi z której wylatywał czad. Irańska telewizja ostrzega o tych atakach i prosi o noszenie specjalnych masek dostępnych w punktach opieki w razie gdyby zauważyli podejrzaną butelkę. W międzyczasie Mohamed dowiaduje się od Khadida że jego żona zdradzała go gdy ten był na krwawej wojnie. Dowiaduje się także że kochanek jego żony jest wołem a gospodarzem który trzymał tego woła jak i całe ich stado jest niejaki Majsarah rzeźnik. Mohamed postanawia działać na własną rękę i nic nie mówić swojej żonie. Udaje się do gospodarstwa Majsaraha i grzecznie pyta czy przypadkiem jakiś wół z jego gospodarstwa nie uciekał za zagrodę. Majsarah przytakuje że jeden z wołów kilka miesięcy temu uciekał co jakiś czas i miał z nim duże problemy ale później przestał uciekać i zachowywał się normalnie, Mohamed stara się uzyskać informacje o tym wole, gdy widzi woła, bez chwili zawahania ucieka. Majsarah się dziwi i wraca do domu, w międzyczasie Mohamed uciekał na górkę, na której miał być dostarczony sprzęt przez Mahdiego służący do uruchamiania wyrzutni rakiet i sterowania nimi przez program. Mohamed wchodzi na górę i za pomocą nowoczesnego urządzenia robi nalot na całe gospodarstwo, umarły wszystkie woły razem z Majsarahem, jego dom też poszedł w gruz. Mohamed wraca do domu i robi kłótnie z jego żoną że zdradzała go z wołem, na niekorzyść jego żony mężczyzna w Iranie ma większe prawa niż koza. Sytuacja skończyła się tym że Mohamed poszedł z nią do sądu, oczywiście wyrok był wiadomy - kara śmierci dla jego byłej już żony. Egzekucja kozy odbyła się tydzień później, wcześniej była trzymana w więzeniu i głodzona. Mohamed był lekko zdesperowany i szukał odskoczni, zaczął się wkręcać w sprawy narkotykowe aby zapomnieć o tym że jego żona go zdradziła. Służby federalne Iranu pewnego razu zauważyły jak Mohamed z jego kolegami przypala sobie, następnie Mohamed z kolegami próbuje uciec gdyż nie chciał trafić do więzienia ale jest to bardzo trudne ponieważ trochę już spalili i nie czują się w pełni trzeźwo co też skutkuje że służby ich łapią i od razu tego samego dnia lądują w wiezieniu na wyrok 365 dni. Mohamed znajduje nowych znajomych w więzieniu ale wrogów także napotyka. Udaje mu się ułożyć kontakty dzięki temu że jego kolega Mazin przekazał i potwierdził wyższemu szczeblowi więziennemu(taka szlachta która rządziła nawet strażnikami) to że Mohamed jest zasłużony gdyż podbił Francję w krwawej wojnie. Dzięki tym znajomościom Mohamedowi udaje się wyjść z więzienia po 184 dniach wraz z Takimem(jeden z wyższego szczebla więziennego). Oczywiście Mohamed musiał jakoś odpłacić to że wyższy szczebel mu pomógł więc czekały na niego różnorakie zadania takie jak naloty na niektóre dzielnice. Rozpoczęło to dodatkową wojnę domową, Mohamed wraz z przyjaciółmi jest teraz ścigany nawet przez służby federalne i jedyni ludzie którzy nie są jego wrogami są znajomi i biedni z dzielnicy slumsów. 

 

 

Odbywa się spotkanie na którym Mohamed z znajomymi rozpoczyna rozmowę na temat prawdopodobnej wojnie na 2 fronty(z 1 frontu z Ameryką a z 2 z służbami federalnymi). Najpierw były plany aby walczyć lecz później przemyślano to i zdecydowano żeby się uzbroić i wyruszyć na kolejną tymczasową emigrację do Niemiec aby szerzyć islamizację. Plan był bardzo dopracowany ale nawet i w bardzo dobrym planie znajdzie się mały błąd, tym błędem było zostawienie karteczek po narkotykach w wozie militarnym, wóz był tak skonstruowany że podczas jazdy Mohamed wraz z przyjaciółmi nie zauważyli tego jak karteczki wypadały tworząc szlak dla federalnych. Minęła niespełna godzina jazdy w drodze na lotnisko na drugim końcu kraju a służby już wytropiły szlak i zaczęli ich doganiać, na szczęście w wozie były karabiny więc gdy federalni zbliżyli się do wozu i zaczęli strzelać, Mohamed i reszta byli w szoku ale szybko się ocknęli, chwycili za broń i udało się (3 z ludzi zostało rannych) powstrzymać służby i w pośpiechu na ostatnią minutę trafić na samolot. Kończy się tak że odlatują do Niemiec bo przekupili strażników pilnujących przy bramce oraz strażników przy samolocie. Niepostrzeżenie i bez konsekwencji wylecieli do Niemiec a tam miała się zacząć kolejna rebelia w imieniu Allaha.

 

Koniec.

 

 

Tekst nie miał na celu nikogo obrazić. 

 

Zatwierdzam.

Rzary.

Opublikowano

GTA VI:AFRICA 

W grand theft auto vi africa akcja będzie rozgrywać się na afryce więc obszar będzie bardzo dużo i rozmaity lecz bez wody. Naturalnie powrócimy do gta sa i będzie tylko 1 czarnoskóry bohater z kambodzy.Nie będzie ona powiązana z żadną czescia tylko zupelnie czyms nowym.Naszym celem bedzie okradniecie pewnego plemiana z ich drogiego zamorodka lecz sprawy zaczna sie z kazda chwila komplikowac.W grze będziemy mogli chodzić do kościoła oraz polować na lwy. W afryce mozemy sie tylko poruszach hulajnoga lecz w pozniejszym etapie nasza postac wraca do meksyku aby skontaktowac sie z zlecajacym mu zadanie ukradnieci samorodka.Zleceniodawca oszukuje go i musimy opanować całe tereny aby przejąć władze i zostać prezydentem aby wrzucic go do wiezienia.

Gra będzie dostępna tylko na konsole więc cebulaczki z pc prosze nie płakać xD

 

Zatwierdzam.

Rzary.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Masz na imię Stefan i jesteś strażakiem - podpalaczem. Jest rok 2014. Mieszkasz w LasVegas  Gdy pewnego dnia wychodzisz rutynowo do pracy, zuważasz płonący dom w sąsiedztwie, mieszka tam twój najgorszy wróg - sąsiad Zbyszek ! Na początku nie wiesz czy go ratować, jednak postanawiasz wejść do środka i sprawdzić czy on jeszcze żyje.  Gdy wchodzisz do środka Zbyszek leży na ziemi z wbitym w plecy nożem. Ogarnia Cię przerażenie, nie wiesz co masz zrobić, odruchowo wyjmujesz sąsiadowi nóż, rzucasz go w ogień i uciekasz. Gdy wychodzisz z domu, zuważasz jadący radiowóz. Biegniesz w stronę swojego domu, wchodzisz do niego i zamykasz drzwi. Gdy siadasz przed telewizorem, słyszysz pukanie do drzwi, na początku nie chcesz podejść, jednak po chwili namysłu podchodzisz i otwierasz. Widzisz stojących w drzwiach policjantów. Stoicie tak chwile i patrzycie się na siebie, nagle, jeden z nich rzuca się na Ciebie  i obezwładnia Cię. Przerażony nie wiesz co się dzieje, gliny wyprowadzają Cię na zewnątrz i kierują się z Tobą do pancernego radiowozu. Ze strachy tracisz przytomność ...


... Gdy się budzisz jesteś w małym pokoiku z leżanką, stolikiem i dużymi stalowymi drzwiami, jeszcze nie dociera do Ciebie gdzie jesteś. Gdy wstałeś skierowałeś się do drzwi, które były jednak zamknięte. Nagle otworzyły się i wszedł ubrany na czarno mężczyzna, miał jedynie małą naszywkę z napisem FBI. Za nim weszło dwóch ubranych w wojskowe mundury żołnierzy, wyprowadzają Cie i kierują w stronę wyjścia z więzienia. Pojawia się w tobie iskra nadziej iż mają oni zamiar Cię wypuścić, jednak zaraz po tych myślach weszliście w duży, elegancki pokój. Mężczyzna zaczyna przesłuchanie, wypytuje Cię o rozmaite rzeczy, począwszy od tego o której położyłeś się spać zakończywszy z kim położyłeś się spać. Po przesłuchaniu, strażnicy wyprowadzają Cię na korytarz i rozmawiają ze sobą chwile. Ty w tym czasie zauważasz że w szklanej gablocie na ścianie wiszą cztery karabiny maszynowe, a 20 metrów dalej uchylone okno. Bez wahania zaczynasz spritem biec po karabin, strażnicy zauważają i zaczynają pościg. Gdy udało Ci się dobiec do gabloty, próbujesz ją rozbić kolanem, po trzeciej próbie udaje Ci się, bierzesz karabin do ręki i wyceliwujesz w strażników. Wahasz się czy strzelić, jednak gdy są już kilka metrów przed tobą, strzelasz. następnie biegniesz w stronę okna. Za tobą biegnie już pięciu strażników. Jednak Ty jesteś już przed oknem, podciągasz się i spoglądasz w dół, od ziemi dzieli cię trzy metry, skaczesz. Po wylądowaniu nic Ci się nie stało. Biegniesz w stronę muru, przechodzisz przez niego bez problemu - jesteś wysportowanym strażakiem. Po wydostaniu się na wolność biegniesz w stronę najbliższej budki telefonicznej i dzwonisz do szwagra. Szwagier Mariusz jest twoim najlepszym przyjacielem, posiada on niezliczone majątki, tylko On może Cię wyciągnąć z takich tarapatów. Po pięciu minutach, słyszysz w górze helikopter - to szwagier Mariusz. Po wejściu na pokład opowiadasz wszystko szwagrowi. Okazuje się że Mariusz należy do Gangu Bzykniętych Pszczół. Postanawiasz przyłączyć się do nich, i w taki sposób rozpoczynasz gangsterską przygodę. Czeka Cię mnóstwo misji, przygód, rabunków, napadów oraz zabójstw. The End, trochę się namęczyłem >.<. Dzięki za uwagę i liczę na nagrodę :P


 


Zbierzność imion przypadkowa !


 


Zatwierdzam.


Rzary.


 


/Małe poprawki. szymo02


Opublikowano

GTA: Poland

Po ostatniej rewolucji zostałeś niestety zdradzony, ty i nie wielka grupa z twojego byłego gangu zostajecie wywiezieni
na najgorsze tereny świata. Do POLSKI. Tam tam tam....

Szybko odnajdujecie się w nowym kraju, lecz zasady są tu inne, panuje tu lekkie bezprawie, bezdomni błąkają się nawet na najbogatszych ulicach,
ty i twoi ludzie nigdy nie widzieli takiej biedy, jest tutaj pełno gangów, napadów, zabójstw, gwałtów, włamań i innych przestępstw.
Rzadkością jest aby policja atakowała zbrodniarzy, rzadko również kogoś aresztują, pogotowie jeździ tylko po bogaczy.

Twoim celem jest przyłączenie się do jednego z ponad 20 gangów na terenie całej Polski.
(... Tutaj powinny być nazwy i opisy większości gangów, ale to na serio dużo roboty, więc ja opiszę jeden,
przypadkowy, do którego dołączysz).

Dołączasz więc (nazwa jak z dupę), do Melocholików (nazwa gangu, nie chciało mi się wymyślać sensownej nazwy).
Niestety jednak nie masz dużej władzy, jesteś zwykłym poddanym, który ma wykonywać rozkazy lidera.
Po wykonaniu dużej ilości misji zostajesz awansowany na wyższą rangę, możesz dzięki temu bujać się z ziomami, planować własne
napady, rabunki, zabójstwa.

Lecz rekrutowanie ziomów nie jest takie proste. Nie jest to tak jak w np. GTA SA, że ziomki po prostu respią ci się,
tutaj musisz szukać ludzi na ulicy, szkolić ich lub nawet porwać i wbić do głowy, że jest teraz członkiem gangu. Niestety
musisz usunąć nowego członka ze społeczeństwa, mordujesz jego znajomych, rodzinę lub musisz upozorować jego śmierć/porwanie, tak
jakby wszyscy myśleli, że nie żyje.

Następny awans pozwala Ci na częstszy kontakt z liderem, daje Ci on prawo do awansowania innych członków gangu, rozkazu napadu,
wykonania brudnej roboty, możesz również przejmować meliny, dzięki, których zarabiasz, lecz inne gangi będą próbowali je przejąc, wiec
musisz wysyłać tam ochronę. Meliną może być każdy budynek (tylko nie mieszkalny), aby ją zdobyć musisz terroryzować lub przekupić właściciela.
Nie jest to proste, ponieważ oni mają własną ochronę lub nie chcą się dać przekupić, a gdy ich próbujesz zastraszyć siłą uciekną i zamkną
lokal na jakiś czas. Jeśli chcesz aby inne gangi straciły zarobki możesz podpalić lub wysadzić melinę, możesz również wysłać ludzi aby to za
Ciebie zrobili. Niestety po wysadzeniu budynek nigdy nie wróci, zostanie tam jedynie spalony kawałek budynku, po podpaleniu
budynek może spłonąć, zależy z jakiego materiału jest on wykonany, dzięki szybkiej akcji strażaków może zostać on ocalony.

Zdobywanie różnych materiałów nie jest łatwe! Możesz kupić posiadłość i produkować tam broń, materiały wybuchowe, jedzenie,
a nawet zioła i papierosy. Wraz z wytwórnią możesz otworzyć sklep, w którym ty zadecydujesz co tam będzie sprzedawane,
aby móc cokolwiek sprzedawać musisz posiadać materiały. Utrzymanie sklepu nie jest proste, w Polsce są niestety drogie
opłaty licznikowe, jeśli sprzedajesz zioła, możesz wynająć dilerów i młodocianych dilerów, którzy doprowadzą ludzi do uzależnienia,
każdy uzależniony będzie mógł kupić od dilera zioła na kredyt do 5000 zł, jeśli nie odda ich w tydzień zostanie on pobity przez twoich ludzi,
(stanie się to automatycznie). Jeśli zaś pobicie nie zadziała, za 3 dni twoi ludzie wparują do niego na chate, zabiją rodzinę,
okradną cały dom i dadzą mu spokój.

To tylko kilka z kilkuset opcji.

Gdy już zepchniesz ze stołka lidera, (misje będą polegać na zabiciu lidera lub twój lider może zginąć na misji), zarządzasz gangiem, to ty wszystko ustalasz.
Pamiętaj, że jest wiele gangów, które możesz kontrolować na raz. Uważaj jednak, ponieważ jeśli źle go prowadzisz, członkowie mogą się zbuntować i obalić lidera,
zrzucając go przy tym ze stołka i wyrzucając go z gangu.

To tylko kawałek ;P
Troszkę długie, ale pomysł fajny ;P

Sorka za błędy gramatyczne, o ile takie popełniłem, ciut roztrzęsiony dziś jestem...

 

UP@ Nazwa tego gangu... soo pro :D

 

Zatwierdzam.

Rzary.

Opublikowano

Rozwija się wojna w ukrainie z rosją. USA postanawia zakończyć całą wojnę i wchodzi z swoimi wojskami. Rosja natomiast nie poddaje się i atakuje USA. Rosja wygrywa wojnę powoli przejmuje USA, A my musimy zebrać wojska. Powybijać innych szefów gangów i przejąć ich członków żeby powstała duża zorganizowana grupa. Z niektórymi postanawia zawrzeć sojusz a niektórych musi pozabijać. 

 

Zatwierdzam.

cichy.

936131400425106482086.png
Opublikowano
Między USA a Rosją wybuchła wojna, w USA korzystając z okazji
powstało wiele gangów panujących nad dzielnicami, osłabiona wojną Ameryka
nie jest w stanie poradzić sobie z gangami jak i wrogim krajem naraz,
pewnego razu bogata amerykańska rodzina zostaje napadnięta
przez członków odbudowanego gangu Ballasów, w trakcie gdy
wtargnęli oni do domu 16-letni chłopak o imieniu Carl był na podwórku za domem,
gangsterzy zabili ojca chłopaka i porwali jego matkę oraz siostrę.
 
Po powrocie do domu Carl nie mógł uwierzyć w to co widział, musiał
uratować matkę i siostre, oraz poprzysiągł sobie, że pomści ojca.
Gdy chłopak miał trafić do domu dziecka uciekł, a następnie przez 2
lata wychowywał się na ulicy, stał się agresywny, wdawał sie w bójki,
a na jedzenie zarabiał biorąc udziały w nielegalnych bitwach na pięści.
 
W końcu po 2 latach natrafił na ślad, który zostawili Ballasowie, 
za cały majątek jaki miał udał się do swojego starego przyjaciela,
kolekcjonera broni, mieszkał on w Kalliforni, gdy sie spotkali
jego przyjaciel postanowił mu pomóc, dał mu trochę pieniędzy i
broń, tydzień później Carl podczas podróży do sklepu został napadnięty
przez kilku gangsterów z pałami, przyjebali mu pałą, a po chwili gdy
się ocknął wyciagnął pistolet i zabił ich wszystkich. Zauważyli
to ziomy z Grove Street, zadzwonili po szefa, a następnie Carl został
przyjęty do gangu.
 
Od tej pory wykonywał liczne zadania, oraz szukał wszelich dalszych
poszlak, aby ocalić rodzinę.
 

Zatwierdzam.

cichy.

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

Rok 2076-

Bóg stoczył się z nieba, rozpoczął się chaos, wszysci zaczeli walczyć w imię lub na skazanie Boga, nikt nie wrócił cały. Stwórca rozpętał wiele nieszczęść, zgonów i porażek, wielu

z ludzi poddało się i popełniło samobójstwo. Nagle, gdy już wszystkim wydawało się, że to już koniec... powstaje wielki Pasta, stwórca makaronów i sosów do mięsa.

Każdy oddaje część wierze Pasta. Wielki potwór spaghetii pragnie kontroli nad światem, nie podoba się to małej cząsteczce ludzi wierzącą w Boga, Boga stworzyciela. 

Właśnie ten czyn doprowadza do powolnej, samoistnej zagłady. Armia Rosyjska wraz z armią Amerykańską atakują wielkiego Paste, pasta każe ich swoją makaronową mocą, sprowadza ich do kresu. Resztka ludzi wylatuje w daleki lot w kosmos, na planetę zwaną "Europa". Tam odbywa się większość akcji, wszyscy walczą o wodę pitną i choć gram pożywienia. Ludzie dzielą się na gangi, mordują, tworzą prowizoryczny rodzaj broni, budują osady. Właśnie tam zaczyna się nasza rola, musimy zdobyć zaufanie u większości ludzi, by potem skończyć tą paradę. Na początku każdy walczy o swoje, niektórzy pozwalają sobie zaufać. Idąc dalej, jesteśmy na czele ludzi, wielbieni i sławieni.

Sporządzamy prowizoryczną bombę i wysadzamy resztkę "Europy".

~Schiza ;_;

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

Po śmierci brata  wyjeżdżasz do USA, postanawiasz rozpocząć tam nowe życie jako pracownik banku. Przypadkiem podczas twojego dyżuru zostaje on napadnięty, a ty chcąc czy niechcąc pomagasz w owym napadzie. Dajesz forsę i każesz zmiatać złodziejaszkom, zeznajesz na policji lecz nie zdradzasz kim byli... bo dobrze ich znasz. Są to twoi dawni kumple, którzy chcą ponownie Cię wkręcić do szajki złodziei. Czy im się to uda? Tak. Zaczynasz na nowo karierę przestępczą, najpierw od malutkich napadów na stacje aż po wielkie ataki terrorystyczne czy też hakerskie.

 

 

Skąd owy pracownik znał się ze złodziejami? Gdy on wraz z nimi i bratem napadali na bank coś poszło nie tak i jego brat zginął a on sam został porzucony przez swoich towarzyszy, wymyka się jednak policji i postanawia wyjechać. 

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

Rok 1984, akcja dzieje się w USA, a dokładniej w Dallas naszym głównym bohaterem jest Mike Johnson, Jesteś 31 latkiem, z wykształcenia jest lakiernikiem, lubisz dorabiać na czarno,jesteś notowany. Miał to być dzień jak co dzień, po skończonej robocie wracasz do domu, lecz znajdujesz tam.. ciała swojej rodziny. Pogrążony w bólu i rozpaczy nie zostawiasz tej sprawy otwartej, po pogrzebie rodziców wpadasz na pewien trop dotyczący tego, kto mógł zabić Twoją rodzinę. Wyjeżdżasz do Kalifornii, aby tam szukać morderców, gdy jesteś już w drodze do owego stanu zostajesz zaatakowany przez gang Mara Salvatrucha-13. Obrabowany, pobity budzisz się na przedmieściach małego miasta Ridgerchest. Nie mając zupełnie nic rozpoczynasz tam "życie gangstera", po kilku tygodniach do Twojego domu pukają policjanci, nieświadomy tego zostajesz aresztowany i przewieziony do więzienia stanowego za liczne napady, lecz kilka dni później.. jest światełko nadziei - razem z kumplami z celi planujecie ucieczkę, macie już wszystko, co może się do tego przydać "Operacja Ucieczka" zaplanowana jest na 12 czerwca o 2:30 w nocy. W nocy podstępem wymykacie się z celi, wszystko dzięki Twojemu koledze, który dzień wcześniej ukradł kilka wytrychów. Uciekacie w ciszy, lecz nagle Was zauważono, syreny słychać już w całym więzieniu, a Wy nadal jesteście przy ogrodzeniu, kilka chwil później udaje Wam się je rozerwać i uciec. Przed sobą macie tylko las i ciemność, uciekacie...

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

GTA VI Revenge

Czas: 2018
Miejsce: Nowy Jork


 


Nasze życie się ustatkowało, założyliśmy rodzinkę mamy córkę. Mieszkamy w pięknym domu w NJ.
Pewnego dnia ukochane dziecko zostaje porwane i za wszelką cenę staramy się odbić. 
Zaczynamy praktycznie od 0 ponieważ porzuciliśmy naszą przeszłość, lecz stare nawyki pozostały.
Kontaktujemy się ze starymi znajomymi , którzy starają się nam pomóc.
Zdobywamy broń i szukamy porywacza oraz zaczynamy szykować się do odbicia dziecka.
Gdy wracamy do domu zauważamy plamę krwi na podłodze oraz kartkę przyczepioną do lustra
na której pisze, że żony już nie zobaczę, a córce nic się nie stanie jeżeli oddamy się w ich ręce.
Jeden z naszych znajomych jest policjantem przez co mamy tam wtyczkę.
Dowiaduje się on, że to jest gang który kilka lat temu rozgromiliśmy, lecz on się reaktywował. 
 Umawiamy się na wymianę w porcie.
Nasi znajomi schowani za pobliskimi skrzyniami mają nam pomóc w razie strzelaniny,
ponieważ nie mamy zamiaru oddać się w ich ręce, ale pomścić ukochaną.
Jednak ten proces przerywa samolot policji i grupa antyterrorystów.
Nawiązuje się strzelanina (nie mieliśmy szansy zobaczyć córki).
Wielu zostaje rannych lecz nam się udaje uciec prawie bez szwanku.
Musimy działać szybko ponieważ nasze dziecko może ucierpieć.
Odnajdujemy ich dziuplę i rozgramiamy wszystkich.
A szefa tego gangu za porwanie i zabicie naszej ukochanej,
trafiamy w kolano, później kolejne i tak też w ramiona.
Na końcu wrzucamy go do morza.
Nasza córka się odnajduję, lecz nie wracamy już do domu.
A nasi bliscy pomagają nam powrócić do spokojnego życia,
lecz cały czas są obok nas.



~Gra naszpikowana nowinkami technologicznymi oraz dużą ilości misji pobocznych. Rzeczywiste pojazdy które spotkamy na ulicach. Dużo wojskowego sprzętu, możliwość dostosowania broni dla siebie (wygląd wizualny np.malowania broni, oraz specyfikacja zmiana luf, celowników itp.) Duży wybór ubrań i realne firmy np.Nike. Ciekawi i łatwy w obsłudze interfejs. Wysoka jakość grafiki. W zestawie program który pozwala nam instalować modyfikacje bez najmniejszych wysiłków i grzebania w plikach GTA.

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

Czas: 2157r.

Miejsce: Japonia

 

Budzisz się gdzieś w kontenerze. Nie pamiętasz co się stało, gdzie jesteś i jak się nazywasz. Po kilku dniach ciężkiej głodówki w stalowej puszce ktoś Cię ratuje. Jest to piękna ciemnowłosa kobieta. Zakochujesz się w swojej wybawicielce, starasz się przypomnieć sobie kim jesteś i skąd pochodzisz. Dookoła poruszają się jakieś pojazdy latające. Jest ci ciężko, dołączasz do grupki ludzi którzy są przeciwko zrobotyzowaniu planety. Zaczynacie niszczyć, rabować, wysadzać fabryki produkujące całe te żelastwo. Po krótkim czasie interesuję się wami cały świat słysząc o waszych wybrykach. Ty jako szef masz trudne zadanie by rekrutować nowo przyjętych w wasze szeregi. Gdy pojawia się opcja dowiedzenia się o sobie czegoś 'nowego' za pomocą robotów które niszczyłeś porzucasz rodzinę, grupę z którą się tak związałeś. Oni jednak tak łatwo nie odpuszczę, kilka dni po twoim odejściu władzę w gangu obejmuje twój wróg który wydajcie na ciebie karę śmierci. Teraz musisz uciekać z Japonii by uniknąć śmierci.

 

 

Zatwierdzam.

cichy.

2662114216934981012447.png

Opublikowano

                                                                           Rok 2014

Jesteś zwykłym obywatelem ,chodzącym do pracy,zarabiającym na rodzinę w USA. Każdy dzień z twoją żoną i dwoma córkami upływa tak jak każdy, lecz gdy pewnego ranka wchodzisz po pracy do domu zastajesz wielki bałagan i w brutalny sposób zamordowaną swoją rodzine. Sumienie nie daje Ci spokoju ,życie nie ma dla Ciebie większego sensu. Z czasem dowiadujesz się ,że sprawcą był gang ,od którego miałeś wcześniej zasięgniętą pewną sumę pieniędzy,a ponieważ nie byłeś w stanie ich oddać postanowili wymierzyć Ci karę zabijajac najbliższych.  W ramach zemsty wstępujesz mimo trudnych warunków tam panujących do gangu który od dawna toczy wojnę z gangiem który dokonał czynu na twojej rodzinie. Warunki w gangu nie są idealne ,otrzymujesz wiele misji które musisz wykonać by okazać się i zdobyć zaufanie. W świetle prawa już jesteś przestępcą. Zostajesz przyjęty. Z dnia na dzień zdobywasz coraz więcej umiejętności których zasięgasz na drobnych akcjach. W końcu również masz znajomości z handlarzem broni. Na myśli wciąż masz pomstę.

                                                                                               Trwa odwet...

 

Zatwierdzam.

cichy.

TNu4YuM.jpg

Opublikowano

Rok : 2049

Miasto : Waszyngton

Fabuła : W 2048 roku rząd pracował nad ściśle tajnym projektem o nazwie MATA , praca nad projektem polegała w taki sposób aby została wymyślona szczepionka na raka , jednak jedna osoba która była wtajemniczona w projekt sprzedała próbki szczepionki. Szczepionka w połączeniu z grypą która jest w tych czasach praktycznie niczym, zmutowała i zrobiła śmiertelną chorobę która objęła cały świat w zaledwie 2 tygodnie.Zginęło ponad 85% społeczności ziemi . Grupki ludzi chowają się w swoich domach i próbują przeczekać ten kryzys lecz nie zapowiada się na to by on minął. Nie ma elektryczności , telefonów , internetu . Główny bohater , Carl Johnson dowodzi grupką 3 osób ( jego brat i 2 przypadkowe osoby spotkane na ulicy ) Rząd zaczął pracować nad lekiem na tą chorobę lecz nie wiadomo czy udało mu się go wynaleźć ,bo nie dali żadnego znaku życia . Wszystkie grupy są nastawione przeciwko sobie.Aby Przetrwać

O co chodzi w grze : Twoim zadaniem jest zebranie solidnej grupy , i bronienie się przed innymi grupami. Chodzenie po jedzenie i picie. Ostatecznie dotarcie do centrum chorób gdzie ponoć trwały prace nad lekarstwem na epidemie.

 

Pozdrawiam ;)

 

Zatwierdzam.

cichy.

30331_29_08_10_12_41_58.png

Opublikowano

                                   Grand Theft Auto: My City

Rok: 2016

Miejsce: San Andreas

 

Masz na imię Frank jest rok 2016. Przyjechałeś do swojego brata John'a. Wszystko zaczęło się bardzo dobrze kuzyn czekał na lotnisku i jedziemy do jego domu gdy tak jechaliśmy brat naopowiadał Frankowi jak jest w tym stanie ciepło i przyjemnie. Wychodzimy z samochodu i gdy nasz brat chce do nas podejść ktoś strzelił mu w głowę my szybko schowaliśmy się za samochodem i patrzymy z której strony był ten strzał. Widzimy go był to dosyć młody facet gdzieś 21 lat uciekł. My szybko podeszliśmy do brata i ostatnie słowo jakie powiedział to Michael. Bierzemy komórkę i dzwonimy po policje oraz karetkę gdy już karetka zabrała naszego brata pewien policjant podszedł i zapytał się:

- Kiedy przyjechałeś ?

- Dzisiaj właśnie brat mnie podwiózł po czym wyszedł z samochodu i strzelił mu ktoś w głowę.

- Czy brat miał jakiś wrogów ?

- Nic mi o tym nie mówił.

Policjant odszedł.

 

Wytłumaczenie: Przyjechaliśmy do naszego brata niestety dostał on w głowę od jakiegoś faceta ostatnie słowo jakie powiedział to "Michael". Po tym spaliśmy w hotelu aż nagle ktoś zapukał w okno. Otworzyliśmy je naszym oczom okazał się jakiś gość przywitał się i powiedział że ma na imię Alex. Podszedł i powiedział że wie dużo o jego bracie. Frank go wpuścił i resztę nocy Alex opowiadał mu w co John się wpakował. John był wrogiem wielu Gangów oraz innych szefów. Kradł,zabijał oraz wypełniał zlecenia. Frank chwile zastanawiając się przypomniał sobie że John powiedział słowo Michael. Powiedział Alexowi o tym, a on zdenerwowany powiedział:

- Wiedziałem że tak się stanie wiedziałem !

- O co chodzi ?

- Michael był kiedyś naszym przyjacielem niestety zdradził nas dla innego gangu i powiedział im gdzie mamy kryjówke.

Przez resztę nocy Alex już opowiadał Frankowi wszystko o bracie oraz Michaelu.

 

Frank musi dowiedzieć się gdzie Michael się teraz znajduję oraz zabić szefów tych gangów którzy dowiedzieli się że Frank przyjechał do miasta po czym zostanie wplątany w wojny gangów. Tak zaczyna się nasza przygoda

 

 

Pozdrawiam :) @edit(Pomijałem szczegóły np. o tym że rozpaczał ^^)

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

GTA - GIMNAZJUM EDITION!


ROK 2014
Jesteś czarnym dzieckiem w polskim gimnazjum, a z racji koloru swojej skóry otrzymałeś ksywkę "C.J".

W kraju panuje bieda i ubóstwo, a w parlamencie zasiadają idioci.

Gimbusy przestają chodzić na religię bo chcą być ateistami, przez co Bóg powoli zsyła na świat apokalipsę.

Twoim pierwszym zadaniem jest ukraść jakiemuś cyganowi rower spod kościoła.

Gdy już to wykonasz jedziesz kupić e-papierosa, bo chcesz być taki yolo jak inne gimby.

Masz tylko 5zł, więc kupujesz tani szit, który rozpada się po 2 dniach.

Z tego powodu musisz pobić jakiegoś pedała homoseksualistę i ukraść mu AjFona, żeby mieć słeg.

Twoim następnym celem jest zabicie nauczycielki od polskiego, ponieważ postawiła ci złą ocenę.

Po pomyślnie  wykonanym zadaniu, postanawiasz zostać seryjnym mordercą, przyjmując ksywę "JoloSłeger"

Właśnie wtedy odblokowuje się tryb sandbox, w którym możesz jarać szlugi, pić alko i chodzić na melo z gimbami.

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

Grand Theft Auto VII: Scylio Store                  

 

                                                                                

      Nowa historia od Rockstar zmierza do wszystkich fanów serii ogromnymi krokami... rok 2022, główny bohater Scylio Canaderri, wysoki mężczyzna, lider gangu narkotykowego w Los Angeles. Na wakacje wyjeżdża ze swoją dziewczyną Sarą na wakacje na wyspę Scylia, którą kupił za pieniądze z przemytu. Do dziewczyny dzwoni dziwny numer, ona jednak odbiera. Nikt się nie odzywa... Tutaj rozpoczyna się główna akcja gry GTA: SS. Właście Scylio namierzył inny gang narkotykowy zwany "Red Dragons", są w nim zaangażowane najwięksi zbrodniarze Los Angeles, na których tylko czyhają służby specjalne. Wtem na wyspę przylatują gangsterzy, którzy chcą wyeliminować Scylio z 'czarnego rynku'. Rozpoczyna się ucieczka, Scylio wsiada w swoją prywatną motorówkę i wraz z Sarą uciekają, gdy w tym czasie cała wyspa stoi w ogniu, gdyż z helikopterów spuszczane są bomby, które masakrycznie niszczą cały dobytek Scylia. Główny bohater pozostaje z niczym, jego ukochana opuszcza go, gdy dowiaduje się o jego przeszłości. Scylio chce rozpocząć życie na nowo, próbuje znaleźć pracę, zataić to, co leży mu na sumieniu. Zapomnieć o przeszłości. Wszyscy jego kontrahenci zerwali z nim umowy, jego dom został przejęty przez służby specjalne, które uważają głównego bohatera za największego 'mafioza' w LA. Scylio tuła się po mieście dopiero po 5 latach, próbuje wrócić do branży. Kontaktuje się z jego przyjacielem ze szkoły Marks'em Dynaro, który nadal pracuje na czarnym rynku. Na początek ten proponuje mu zwykłą pracę w warsztacie samochodowym, którą główny bohater oczywiście przyjmuje, gdyż nie ma nawet pieniędzy na przeżycie. Pewnego dnia, gdy odrabiał swoją 8-godzinną zmianę, przeczytał w dokumentach swojego przyjaciela i zobaczył plan, w którym były zapisane znaki, których dokładnie nie mógł zrozumieć... Po paru dniach włączył się do rozmowy, gdy Marks rozmawiał ze swoimi współpracownikami w przerwie przy pracy przy piwie. Przyjaciel, powiedział, że "Red Dragons" znalazło nowy sposób zarobku, już nie na narkotykach. Porwany chiński naukowiec z Los Angeles - Lao Yaaui wynalazł dla zorganizowanej grupy środek, który powodował całkowicie obumarcie wszystkich białek w organizmie człowieka. Można go było dodać do broni palnej, pocisków, granatów, był nazywany 'monochromatycznym symarionanem X', nowym związkiem, którego nikt nigdy nie odkrył. Nasz bohater dowiaduje się, że 'królikiem doświadczalnym' w projekcie została porwana młoda osoba, dziewczyna, z dzielnicy Levenosta. Początkowo nie wie kto może być, lecz co raz większe przypuszczenia stawia na Sarę. Odkrywa, że dziewczyna jest naprawdę w poważnych tarapatach. Nie wie jak jej pomóc, gdzie jej szukać, co się może wydarzyć... Lecz pewnego dnia Marks, powiedział mu, że zakład musi zamknąć, a ten traci pracę - według wiadomości od przyjaciela Marksa agencja przeciwnarkotykowa namierzyła kryjówkę Dynara. Wszyscy są pogrążeni w strachu... uciekają wieczorem swoimi samochodami i rozchodzą się w swoje strony.. Główny bohater co raz bardziej docieka tematu i zastanawia się co z tym zrobić. Kiedy wkracza w dawne kręgi i pokazuje kto na prawdę jest 'bossem' dostaje zadanie. Właśnie w przeszkodzeniu przeciwnikom, którzy chcą zawładnąć całym USA... Nie tylko to go do tego motywuje, gdyż żywi uczuciem i coś w nim pęka. Wybiera się w wielką podróż, w której czyha na niego wiele niebezpieczeństw, pokus i wiele potyczek losu.
      Jedni twierdzą, że może to być początek, inni że koniec. Nasz bohater wybiera się na wielką misję, czy odmieni to jego życie? Czy nadal będzie żył, jak żył. Czy misja z Sarą zmieni jego postępowanie. Jedni mogą twierdzić, że może to być dla niego alfa i omega, powiązanie początku z końcem. Ale czy w tej opowieści... nie zabrakło czegoś, na co nikt nie zwrócił uwagi... Kim tak naprawdę jest Yaaui i jaki jest jego cel ? Możemy tylko twierdzić, iż ... czas pokaże i zakończenie tej historii może być nieoczekiwane, że nikt nie mógł tego przewidzieć, że człowiek, główny bohater, który żył zawsze na 'dnie', 'w ukryciu przed sprawiedliwością' odwróci los i pokaże, które wartości w życiu naprawdę się liczą... :-)

 

     W nowej serii nie zabraknie czegoś, co jeszcze nigdy nie wystąpiło... wątek miłosny, prawdy i walki o dobro drugiego człowieka przez człowieka z kamiennym sercem, gangstera, uważanego czasem za mordercę praw i skrupułów lojalnych, społecznych. W nowej odsłonie nie zabraknie oczywiście wielu strzelanin, krwi, praw ulicy, przedstawienia życia ludzi, którzy żyją tylko na 'czarno' i którzy boją się wyjść na światło dziennie. W przeciwieństwie do innych części serii, GTA: Scylio Store nastawione jest głównie na nieprzeciętną akcję i jednowątkowość. Przez całą fabułę gracz wcielając się w postać głównego bohatera, będzie próbował odszukać swojej ukochanej nie zważając na żadne przeciwieństwa i potyczki, które przygotował dla niego los. Sam decyduję się na misję, z której nie wiadomo czy wyjdzie cało.

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

GTA : Save the world

 

Dnia 3 maja 2032 roku firma Rockstar North postanowiła wznowić serię słynnej gry GTA San Andreas, nareszcie po długich miesiącach pracy powstała kolejna część.

 

Jak podaje telewizja San News  dnia 1 kwietnia 2033 nad miastami USA, pojawił się statek kosmiczny, jak podaje nasz informator John T. w kolejnych dniach podobne statki pojawiły się również nad Paryżem, Berlinem, Moskwą, Tokio, Pekinem, Warszawą, oraz Madrytem i Lizboną.  Prezydent USA wzywa na spotkanie wszystkich dowódców na świecie, w tym również Ciebie. Spotkanie odbywa się w schronie białego domu, najbardziej strzeżonego miejsca na Ziemi. Jednak dochodzi do sabotażu, nad którym panowały roboty.  Wszyscy znaleźli się w schronie, i rozmawiali co można zrobić z tymi statkami. Uzgodnili, aby wezwać wszystkich pilotów na Ziemi, do ataku na nieprzyjaciół. Jednak po wylocie wszystkich sił powietrznych, Prezydent wraz z dowódcami zostają zagrożeni. Roboty opracowały plan ataku na biały dom, nagle zostajesz ogłuszony.

 

  Budzisz się w pokoju prezydenta, widzisz włączoną telewizję San News, niestety nikt nie opowiada, leci sam widok Berlina (kompletnie zniszczony). Przeszukujesz szafki i znajdujesz Pistolet USP z tłumikiem oraz 25 nabojami. Nie masz żadnych informacji o wrogu, niebo staje się ciemniejsze, wyglądasz przez okno zauważasz różowy promień. Zlatywały z niego roboty. Rozpoczęła się inwazja USA.

 

  Odnajdź  Prezydenta oraz dowódców i uratuj świat, wszyscy liczą na Ciebie!

 

 

(w regulaminie nie ma nic o edycji postu, jeżeli zajdzie potrzeba zastrzegam sobie prawo do edycji treści)

Dziękuję

 

Zatwierdzam.

cichy.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Po odsiedzeniu wyroku wyszedłeś z więźienia, chcesz zacząć nowe życie znajdujesz pracę (sprzątasz w hotelu),

 

W hotelu zameldował się sędzia który skazał Cię na 10 lat za zabójstwo

 

Pewnego dnia gdy sprzątałeś pokój w szafie znalazłeś trupa,był to sędzia który Cię skazał

 

Dzwonisz po policje niestety TY zostajesz podejrzanym trafiasz do aresztu następnego dnia uciekasz z niego.

 

Próbujesz za wszelką cenę znaleść dowody że to nie ty zamordowałeś sędzie.

 

Zatwierdzam.

Rzary.

                                                                                         


post-1171398-0-20996200-1405711681.png

 

Opublikowano
Główni Bohaterowie:
Jason Ray Pseu. LIL Toy
Thomas Bill pseu. Roof Tom
Jeffery Country pseu. big rise
Miejsce akcji:
Ameryka Floryda,Kalifornia i część kuby. 1992r.
 
Start
 
Wszystko zaczęło się gdy Jason był małym chłopcem miał 5lat .Jak to bywało często w afroamerykańskich rodzinach była patologia.Ojciec Jasona był
dilerem narkotyków i gangsterem w gangu cripz,zaś matka... matka Jasona była specyficzną kobietą, niby miała dobrą pracę była opiekuńcza ale lubiła
zjarać się , posmakować heroiny czy tez "łyknąć sobie kielona". Dla młodego Reya to wszystko było codziennością, był bity upokarzany przez ojca , opluwany
nawet przypalany cygarami i papierosami. Matka zawsze próbowała mu pomóc lecz ojciec zawsze ją bił do nieprzytomności.I tak mijały lata gdy Js podrósł miał juz 19 lat uzyskał
pseudonim od chłopaków z okolicy Lil Toy.Tworzył muzykę,bardzo dobrze grał w kosza lecz nie był za dobry w szkole.Pieniądze ze sprzedanych płyty po darowywał na własny dom.
Umiał już zadbać o siebie nie bał się ojca nikogo, pomagał matce. Matka nie dawno straciła pracę, po tym jak rzuciła się na szefa z gnatem żeby ten dał jej podwyżkę
bo nie starcza jej na działki "hery". Pewnego dnia poznał 1 chłopaka , spotkał go w miejscowym klubie Vulcano. nazywał się Thomas Bill pseud. Hill Tom. Pseudonim wziął się
stąd gdy Thomas wspiął się na dach pewnego domu ateistów i próbował nawracać ich, Został postrzelony 7 razy wszystkie strzały wg. Medycyny powinny być śmiertelne .Tom
mówi że to dzięki wierze w Boga przeżył ten atak na jego osobę . Thomas
był zagorzałym katolikiem często przebywał w kościele i się modlił miał 19 lat tak samo jak Jason gdy się poznali.Polubili się i to nawet bardzo zostali najlepszymi przyjaciółmi
. gdy zbliżały się święta Bożego narodzenia Lil Toy i Roof Tom szli chodnikiem opowiadając sobie kawały spotkali 16 letniego chłopca żebrującego pieniądze na chleb.
Owy chłopiec nazywał się Jeffery. Jeffrey też był z patologicznej rodziny jak Jason. Lil i Tom postanowili przejść się z chłopcem do jego domu. Wchodząc tam zobaczyli
obleśne widoku, Wszystko było w pleśni nie mieli lodówki mieli 3 materace i stół. Chłopiec się rozpłakał i wyszedł. Naćpany ojciec chłopca wyjął nóż i rzucił się na Jasona
, ponieważ był Naćpany nie wiedział co robi i się na niego rzucił. Toy odskoczył i wyjął pistolet ze spodni. Ojciec chłopca nie zważając na nic dalej atakował Jasona
. Tom pobiegł za chłopcem. Jason został ugodzony nożem w obojczyk i wtedy bez wahania oddał 8 strzałów z pistoletu. Zastrzelił ojca Jeffreya. To było jego 1 zabójstwo.Natychmiast uciekł z miejsca zbrodni.
Matka wracając z żebrania zobaczyła martwego męża, wzięła nóż który leżał obok jej męża i podcięła sobie żyły.Jason roztrzęsiony wbiega do domu. Tom przygarną chłopca do siebie za pozwoleniem rodziców. Jason
stoi jak słup .... Zauważył że po tylu latach jego dzieciństwa znów zaczyna sie to samo. Ojciec stał nad nieprzytomną matką i tłukł ją pięścią po twarzy. Gdy Jason Krzykną ZOSTAW JĄ!
Ojciec zapytał sie : co ? ty masz prawo na mnie krzyczeć gnoju ? uderzył Jasona w twarz z pięści Jason upadł na ziemie zakrwawiony. Podniósł głowę ... i widzi ten sam widok... Ojciec dalej bije matkę.
Gdy Powiedział do ojca wynoś się stąd frajerze ! cały zapłakany ojciec powiedział co?! co ty do mnie powiedziałeś ? i zaczyna powoli podchodzić. Lil wyciągną Broń. wycelował w ojca.
Ojciec zdziwiony. Powiedział nie masz jaj żeby strzelić gdy podbiegał, syn postrzelił go 10 razy wtedy przebudziła się matka. szybko zobaczyło co się dzieje z jej mężem. był Martwy . Jason upuścił broń i oparł się o ścianę ...
Nagle słychać Syrenę policji Jason wybija okno i ucieka czym prędzej do Thomasa. Thomas wraz z Jeffreyem się modlili. Jason zapłakany wbiegł do nich do domu. rodziców nie było.Wbiegł i zaraz potem zaczął znów uciekać chłopacy pobiegli
razem z nim. Wszyscy Schowali się w krzakach obok Boiska do kosza. przesiedzieli tam 3 godziny policja z patrolem pojechali dalej. Jason Opowiedział całą sytuacje chłopacy nie mogli uwierzyć . Szczególnie mały Jeffrey który stracił rodziców.
Wszyscy 3 wyprowadzili się z Californi do Florydy. Gdzie znaleźli Dom i pracę Jeffrey poszedł do GImnazjum. Po pewnym okresie czasu były 17 urodziny Jeffreya. Byli koledzy ze szkoły Koleżanki i oczywiście Jason i Thomas byli z niego dumi że dał sobie
radę że wyszedł z tego wszystkiego na + nie ćpa , dobrze się uczy. Wtedy Dostał Pseud. BIG RISE. Po dłuższym czasie. Gdy Jason miał 21 lat i również Tom Jeffrey 18. Zaczęły się problemy. Pieniądze...
to był główny problem. I się zaczęło . Jason zaczął robić napady na sklepy , sprzedawać towar. Thomas próbował każdą pracę robić na czysto , młody Big Rise
robił to co robił Jason. Był dla niego autorytetem. Pewnego dnia wpadł w ręce policji i został zatrzymany i dostał wyrok 5 lat pozbawienia wolności za Hanndel narkotykami. Jason i Thomas byli w wielkim smutku ich "brat
został zatrzymany i wyjdzie po 5 latach dopiero. Miną jeden rok. Po tych akcjach mieli już sporą sumkę uzbieraną. Jason Poszedł Do Collegu. Thomas Zajmował się domem, dalej się modlił i znalazł pracę. miesiąc później wraca Jason zwiadomością że go wylali
z College za bójki. 3 dni później przychodzi List. Że Jeffrey miał długi u Gangu SG 96 . 10 tys. dolarów . Chłopacy widząc ten list zadzwonili do Jeffreya. Jeffrey wytłumaczył wszystko. Jason Sie nieźle wkurwił Thomas tez nie wiedzieli co zrobić .
Thomas pomyślał o pożyczce . wziął pożyczkę i 10 ty.s i na określony termin umówił się z członkami gangu i oddał im obiecany dług . Jason Wyprowadził się na Kubę, powiedział że juz nie da rady żyć ciągle w tym samym świecie gangów bójek i narkotyków. Thomas to zrozumiał.
został sam . Po 5 latach gdy Jeffrey miał 22 lata a Jason I tom po 26. wszyscy się spotkali na Florydzie . Przypominali sobie stare akcje itp.
nagle obok ich stolika *siedzieli w kawiarence *Przechodzi Gang któremu Big Wisiał Hajs.Było ich 4. Big potraktował ich jak psy. wygonił ich i jegnego gdy odchodził opluł i powiedział " SPIERDALAJ jebany czarnuchu" Członkowie gangu się tylko zaśmiali ...
Gdy Jason wrócił na Kubę.Postanowił od nowa rozpocząć studia. SZło mu bardzo dobrze skończył je po 3 latach. Jeffrey się przez ten czas bardzo uspokoił. Thomas miał wypadek i jeździ na wózku. znów się wszyscy spotkali w tym samym miejscu. Opowiadali sobie
swoje Historie , przeżycia , akcje z życia . Idąc po Wodę jeffrey uderzył z bara pewnego murzynka . chłopczyk powiedział że mówi się przepraszam na to Jeffrey chcąc zaimponować Jasonowi złapał go za ubranie rzucił o ziemię i zaczął kopać. Chłopiec miał 7 lat nie przeżył.
Jeffrey znów poszedł siedzieć. Jason pomieszkał miesiąc u Thomasa. gdy Jason juz się żegnał z Thomasem ktoś rzucił Koktajl mołotowa do domu Thomasa paląc go ... Thomas został z niczym . Jason Zabrał go do siebie . Tom znalazł tam pracę pracował jakoś czas nabrał pożyczek i wrócił na florydę
. Wybudował Dom. Jason Został u siebie ma Kubie. Dostał telefon że z więzienia Uciekł Jeffrey. Pomyślał od razu że przyjdzie tutaj. wiec przygotował się na jego powrót. Thomas wiódł spokojne zycie gdy zobaczył Gang któremu Jeff stał hajs. przestraszył się, bo myślał że to pewnie jakiś członek tego gangu spalił mu dom.
cofną się do domu otwiera drzwi aż tu nagle. słyszy HEEYYy ! chodź tutaj kurwa! . Przychodzi przestraszony i pyta w czym mogę służyć gang 96 pyta sie i śmieje się zarazem : hahaha ty nam ? w niczym my ci pomożemy
on na to że nie rozumie a oni w odnalezieniu wiecznego spokoju. Zaczęli do niego strzelać z Uzi i dziewiątek .dostał łącznie ok. 20 postrzeleń .
Został zabity na miejscu . Wiadomość ta doszła Do Jasona. Jason załamany zapłakany nie wie co ma robić ze swoim życiem. Pewnego dnia sprzątając dom wbiega do domu Jeffrey. przepraszając go za Thomasa mówił że to jego wina , przepraszał ża tego dzieciaczka
Jason Oburzony złapał go za chabety pod ścianę i tak go okopał że prawie stracił Jeff Przytomność. lecz dalej przepraszał . zabrał jeffa do pokoju i powiedział że pogadamy jutro niech najpierw się wyśpi. wstał nowy dzień Jeff schodzi na dół do Jasona .Wyjaśnili sobie wszystkie sprawy.
Pogodzili sie . Jason załatwił Jeffreyowi szkołę. Jeffrey do niej uczestniczył co dziennie. Jason Znalazł Sobie dziewczynę . stworzył rodzinę . Zrobił dziecko. Rasmeya chłopczyka. miał stałą pracę . Jeffrey białego dnia będąc w szkole poszedł do łazienki.
Zza Rogu wyszło 2 chłopaków czarnoskórych jeden miał w dłoni pistolet jeden pieniądze. Jeffrey nie wiedział o co chodzi. przestraszony chciał się wydostać. zdjął plecak i powiedział : no to dawajcie cwele 1 vs 1. BUM słychać strzał został postrzelony w kolano przez jednego z członków gangu. Drugi się na niego rzucił i go skopał
. tamten znów go postrzelił Jason zaczyna płakać i błaga o przebaczenie. Zaś jeden z Gangsterów się uśmiecha i obsypuje go pieniędzmi. Jeffrey zaczyna mocniej płakać. Gangster wyszedł. Został Jeszcze jeden odniósł jeffreya o oparł o ścianę . Zsunął się . Gangster kopną go w głowę po czym powiedział wstawać śmieciu. Jeff odparł nie mogę cały zapłakany
na to Gangster. Jestem Troy Zero brat chłopca którego zabiłeś parę miesięcy temu ... Przypominasz sobie ? Jeff zaczyna płakać i się zanosić . Zero przyłożył pistolet do jego głowy po czym oddał strzał.Jeffrey Zmarł na miejscu członkowie gangu uciekając trafili na policję . Policjanci Zabili Gangstera który obsypał Jeeffaa Pieniędzmi zaś zerowi udało się uciec .
Jason Dowiedział się o całej sytuacji i zaczyna płakać. Podchodzi do niego żona i pyta sie co się stało czemu płaczesz. odpowiada STRaciłem jedynego Brata jakiego miałem. Eshella przytuliła swojego męża do siebie a on przytulił ją . Na wszystko patrzał Mały synek Jasona.Parę lat później Jason Był bardzo bogatym człowiekiem , miał swoją firmę , swoją wille i najważniejsze swoją rodzinę. gdy Jason Miał juz 30 lat . Wyprowadził się z całą rodziną do Californi tam
gdzie wcześniej mieszkał. chcąc odwiedzić matkę przez tyle lat jej nie widział dowiedział się od sąsiadów że została zabita przez gang 96 . Jason się znów załamał... wchodzi do swojego starego domu *miał klucze* .. nagle wszystko mu się przypomina ... całe dzieciństwo, śmierć ojca ... wszystko
im prędzej wyszedł z mieszkania zaczęły mu lecieć łzy żona się zapytała co sie stało... opowiedział jej wszystko. cała rodzina postanowiła spowrotem udać się na Kubę. Tam żyli spokojnie i szczęśliwie. w 2015 roku Jason Rey Został nagrodzony Noblem w dziecinie Fizyki za Odkrycia , żona Jasona została Miss Kuby 2015. a synek .. Synek na razie się uczy jeszcze wiele przed nim.
KONIEC .
 
Zatwierdzam.

Rzary.

Opublikowano

Wcielasz się w geeka komputerowego a'la hackera, który nie świadomy, włamał się do sieci komputerów NASrA za pomocą Brutusa (obsługa w tym czasie spała). Wszystkie pliki zostały skopiowane na jego komputer. Kilka dni po zdarzeniu zapukali do ciebie dwaj funkcjonariusze FBIJaj. Chcieli cię unieszkodliwić bądź zamknąć w karcerze (siedziałbyś tam do końca życia, więc wiesz...). Jednego kopnąłeś w jądra, na drugim zastosowałeś cios w splot słoneczny. Zabrałeś broń i uciekłeś. Bohater umie posługiwać się bronia. Nauczyły go gry takie jak Battleżyg, bądź Gej of Djuty. Cała fabuła gry ma się opierać na oczyszczeniu nazwiska. Podczas "przechodzenia" gry spotykasz nowych ludzi, którzy stają się twymi przyjaciółmi bądź wrogami. Twoim marzeniem jest wyjazd na E3. Nie spartol tego.

 

Zatwierdzam.

Rzary.

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

GTA: The Crime Story

 

 

Dalszy ciąg historii GTA San Andreas

Główny bohater : Carl "CJ" Jahnson
Czas akcji : 12 czerwca 2014.

Miejsca akcji : Los Santos, Więzienie stanowe w Las Venturas.

 

Napisanie tego zajęło mi około 2h sprawdzając autentyczność nazwisk i by przypominając fabułę GTA:SA, miłego czytania. :)

 

 

 Grzechy Przeszłości
Po wydarzeniach jakie odbyły się w części GTA San Andreas możemy być przekonani że nasz bohater wreszcie zaznał spokoju. Nic bardziej mylnego. Mimo dobrego alibi jakie CJ`owi zafundowali znajomi, śmierć gliniarza nigdy nie zostaje wybaczona. Wyeliminowanie Tenpenny'ego, Pulaskiego i Hernandeza zwanych oddziałem "C.R.A.S.H" oczyściło w znacznym stopniu miasto z brudów i korupcji, jednak nikt nie wierzył w to, że ich śmierć byłą przypadkowa. Tenpenny wykrwawił się tuż pod naszym domem, na naszej dzielnicy... Gorszego miejsca na śmierć chyba nie mógł sobie wybrać, rzecz jasna rzuciło to natychmiastowe podejrzenia na nasz gang. W wozie strażackim znaleziono pełno łusek więc w wypadek nikt nie uwierzył i postanowiono nam zarzut zabójstwa, jednak z braku dowodów nie mogli nas zamknąć. Nie da się ukryć, zostawiliśmy sporo bałaganu i nadszedł czas by ostatecznie zatrzeć ślady. 

 

Sprzątanie Brudów 

Przyszło nam się zmierzyć z wieloma przeszkodami. Ponownie odwiedziliśmy San Fierro i Las Venturas gdzie zajęliśmy się ludźmi, którzy widzieli zbyt wiele. Momentami wydawać się może że ktoś w czarnym Cheatah`u nas śledzi, jednak skutecznie udaje nam się zgubić ogon. Jednak prawdziwe zło czaiło się tuż obok, w Los Santos. Były to wrogie gangi, mimo że przejęliśmy ich terytorium i całe miasto należało do nas, nie znaczyło to że przestały się one liczyć. Wręcz przeciwnie, stały się jeszcze bardziej niebezpieczne z racji tego że teraz działały w ukryciu, chwila nieuwagi i przyjdzie nam podzielić los chociażby Big Smoka. Przynajmniej raz na tym zdradliwym grubasie zieleń dobrze leży, i nie mam na myśli ubrań w barwie Grove Street, lecz trawę która wyrasta na jego grobie.

 

Eliminacja wrogich gangów

W końcu po naradzie i dłuższych przygotowaniach postanowiliśmy, terytoria to za mało - czas zlikwidować liderów pozostałych gangów. Zadanie wydawało by się banalne gdyby nie fakt że nie możemy po prostu wejść do ich mieszkań i sprzedać im kulki w łeb, niestety ale gliny przewidziały że prędzej czy późnej gangi będą chciały się pozabijać i tylko na to czekają by nas wsadzić, a najlepiej pozbyć się od razu pod pretekstem stawiania oporu. Zabójcy gliniarzy są dla nich tematem numer jeden. Pierwszym krokiem było zdobycie zaufanych ludzi wewnątrz gangów, jedni chcieli więcej zarobić, innych trzeba było zastraszyć. W efekcie zdobyliśmy podsłuchy i kapusi w domu każdego gangstera w tym mieście. Eliminacja ich była banalnie prosta, jeden otrzymał pizzę przyprawioną cyjankiem, drugi "potknał się" na spacerze upadając przypadkowo 3 razy głową w głaz... cholera, to miała być cicha robota, jednak nie wszystko wyszło tak jak powinno. Szczególnie zabójstwo Torusa, które mieliśmy zaplanowane idealnie. Cesar odciął zasilenie w całym mieście, zaś Catalina wywołała alarm w banku tak, że wszystkie radiowozy skierowały się tam, zaś my mieliśmy gościa na widelcu. Kapuś poinformował nas, że Torus jest w domu zaledwie z dwoma ochroniarzami, gdy dotarliśmy na miejsce pojawiły się wątpliwości. Przed domem stał czarny Cheatah, ten sam który nas śledził. Facet musiał wiele wiedzieć na nasz temat, jednak nie wiedzieliśmy że aż tyle. Po wejściu do jego mieszkania zostaliśmy otoczeni wraz z naszym bratem Sweetem przez grupę antyterrorystyczną. Do diabła, co tu robi SWAT?! Wszystko jasne, Torus był gliną.

 

Życie i śmierć w więzieniu

Przez długi czas zastanawialiśmy się kto nas wsypał, przekonani byliśmy że to kapuś. Zostaliśmy skazani na 10 lat, nie mieli na nas wystarczająco dowodów by powiązać nas z poprzednimi morderstwami inaczej zapewne od razu skończylibyśmy na krześle. Życie w wiezieniu nie służyło nam, jednak szybko do niego przywykliśmy. Grono znajomych poszerzyło się o wiele nowych twarzy. Większość z nich potrzebowała naszej pomocy przed innymi więźniami, jednak był też pewien wyjątek. Facet miał na imię Stephan, był milionerem. Dorobił się pieniędzy na handlu heroiną i broniom, jednak potrzebował zaufanych ludzi którzy zapewniliby mu łączność z światem zewnętrznym gdyż jemu odebrano możliwość widzeń, a nikomu w więzieniu nie ufał tak jak nam. Nie mogliśmy na nic narzekać, każdy nas szanował a wyrok mijał dość szybko, pozostały nam już tylko 3 lata odsiadki i wtedy wszystko się zmieniło. Strażnicy znaleźli Sweeta leżącego w łaźni z podciętym gardłem. Dwa dni potem dorwałem gościa który to zrobił, łatwo się domyślić że działał na zlecenie. Przed śmierciom wyjąkał tylko jedno imię, Torus... 

 

Zemsta jest słodka

Minęły kolejne 3 lata, nadszedł czas wyjścia. Mimo to jednak CJ nie zapomniał o tym co stało się w wiezieniu i nadszedł czas zemsty. Od Cesara dowiadujemy się że kapuś którego sprzątnął najprawdopodobniej nas nie wystawił i o niczym nie wiedział. Oznaczało to, że kret jest wśród nas. Szpiegowałem wszystkich, nawet Cesara przez co czułem się źle jednak na szczęście się tego nie domyślił. Kretem okazał się Truth, ten stary dziad palący pola marihuany miotaczem płomieni i zlecający nam kradzież JetPacka z Bazy Wojskowej. Cholerna gadzina, dobrali się do jego konopi i zaproponowali układ. To przez niego Sweet nie żyje, jednak wraz z Torusem żyją teraz jak bogowie, to miasto należy do nich a my nie mamy do niego wstępu i musimy osiedlić się na pobliskiej wsi. Nadszedł czas odnowić kontakty z ludźmi którzy wyszli z wiezienia przed nami, są nam w końcu coś winni. Jednak brakuję nam wisienki na torcie, jeśli chcemy zniszczyć Torusa i Trutha potrzebujemy kasy na uzbrojenie całego gangu, a skąd ją wziąć nie rzucając się jednocześnie w oczy? Nie chcemy przecież wystraszyć naszych celów. Odpowiedz jest prosta, czas odbić Stephana z więzienia i zemścić się na zleceniodawcy zabójcy naszego brata i zdrajcy. Narobimy tą robotą hałasu jednak nikt nie domyśli się że to może być nasza sprawka, tym bardziej nikt nie będzie spodziewał się włamu do więzienia. Torus i Truth zapłacą za swe zbrodnie własną krwią...

 

Zatwierdzam.

cichy.

Opublikowano

moja praca w spoilerze UWAGA - PRZEKLEŃSTWA

#edit 1:

Poprawiono parę błędów.:

 

 

PROLOG

-Podłożona i Gotowa. - usłyszeli od Eric'a

-Dobra, kurwa! Zaczynamy! -Wykrzyknął Mike.

Rozległ się straszliwy wybuch.

-Ja pierdole! Jesteśmy bogatymi sukinsynami! -Głośnym szlochem  powiedział Chris

Zniszczyli właśnie sejf do najbogatszego banku w Hiszpanii The Golden Eye.

-Jeszcze nie, póki stąd nie wyjdziemy. Carl, kurwa! Ile mamy jeszcze czekać ty chory skurwielu?! -Wrzasnął Mike

-Już idę... Kurwa! Mam tyle długów do spłacenia...

-Zajmiesz się nimi później! Kurwa, Carl - Mamy cztery torby pełne pieniędzy!

Nagle rozległo się głośne piszczenie oraz jakiś robotyczny głos. Dochodził z czarnej skrzynki na końcu pomieszczenia.

-ALARM ! KAMERY ZAREJESTROWAŁY CZWÓRKĘ ZŁODZIEI - SĄ W  ZŁOTYM OCZKU!

Po tym komunikacie nastąpiła głucha cisza.

-Tędy! -Powiedział Eric wskazując na właz wentylacyjny .

 

 

Nie liczyli czasu - każda minuta dłużyła się nie miłosiernie.

Słychać było że dochodzą do końca korytarza pełnego smrodu z kuchni.

Wolność.

Wybiegli przez właz z taką prędkością - jak gdyby Usain Bolt okradł Jubilera.

Znaleźli się na skrzyżowaniu St. Patrick street z Frideric Chopin St.

-Dobra. Nie było źle. Mają nasze twarze - lepiej by było gdybyśmy już nigdy ze sobą nie rozmawiali -Powiedział Mike.

-Dzięki za tą akcję oraz za naprawienie mojego życia. - Panowie -Odpowiedział Carl.

-To była prawdziwa przyjemność. -Dodał głuchym głosem Eric.

-Ziomki , kiedy sprawa ucichnie - na pewno się odezwę

-Może lepiej nie, Amigo. Pozdrów Dużego tatusia!-Swoim latynoskim akcentem odpowiedział Eric

-Todavía aguas son profundas -Oznajmił Carl po usłyszeniu "Dużego Tatusia"

 

2 dni później.

 

-Tato! Chodź tutaj! -Zawołała jego córka Evelyn

-Te escucho princesa.

-Tatko.... Czemu mama odeszła?

-Miała problemy... (nie chciał mówić córce - lecz jej matka jest nałogową narkomanką. Kokaina, Heroina, Meth - to tylko trzy z większości narkotyków jakie brała matka Evelyn)

-Dlaczego?

Po długim milczeniu odpowiedział

-Przecież wiesz że mamusia cię bardzo kocha i kiedyś wróci

-A co z tymi panami co byli dzisiaj?

-Panami?

-Tak, tacy wysocy i w garniturach

Cholera - Mafia Deroxa już tu była. Ten popierdolony Rusek chciał upomnieć się pewnie o pieniądze.

-Co chcieli?

-Nie wiem, przestraszyłam się ich i poszłam na górę.

-Nie bój się , ci panowie od jutra nie będą cię już dręczyć i od jutra będzie nam jak w raju

-Dobrze, tatko

-Te amo mi pequeña mariquita

Zgasił światło i poszedł spać.

 

Nowy dzień.

 

Tego dnia , z samego ranka oddał deroxowi Pieniądze które był mu winien. Wydawało mu się że będzie żył już normalnie jak normalny rozwiedziony Hiszpan z 12 letnią córką....

 

Usłyszał stukanie do drzwi - poszedł do nich i otworzył. Listonosz przyniósł mu listy.

-Gracias, Amigo.

Evelyn była w szkole od kilku godzin.

Ciekawe co tam u niej.

-Cómo te Amigo?

-Co jest kurwa?! -Wyciągnął pistolet z Kabury ale napastnik zdążył go złapać za rękę

-Spokojnie, nie chcę cię skrzywdzić Pajacu.

Zobaczył stojącego - pobitego Mike'go

-Mike , kurwa! Co ci jest!?

-Znaleźli mnie - ci z mafii.

-Derox?

-Za żadne skarby nie oddawaj im pieniędzy!

-Co? Czemu?.. ale i tak nie ważne bo je im oddałem jakieś dwie godzinytemu...

-Naliczyli pojebane odsetki! Nie miałem co im oddać więc mnie pobili!

Zadzwonił dzwonek do drzwi.

Carl wyjrzał przez lupę (Oczko w drzwiach) i padł na ziemię

-PADNIJ KURWA!

Mike Natychmiastowo upadł na ziemię

Rozległo się kilkadziesiąt strzałów

gdy po około minucie Carl wstał zobaczył włożony w drzwi list: Mamy twoją córkę, Jerre.

-Zadzwoń po Erica i Chrisa oraz po "Big Daddy'ego".

-Chrisa? Erica? Daddyego?! Po cholerę?

W tym momencie Carl otworzył garaż.

Pełen uzbrojenia - MP5 , M4, AK47. Znajdziesz tu wszystko czego dusza zapragnie.

-Mam plan - jak rozjebać tych ruskich skurwysynów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Misje , mapy itp.:

 

Mapy:

Początek: Madryt

Miasta wymagające dojazdu: Lizbona, Barcelona.

Miasta wymagające przelotu: Moskwa, Syberia, Warszawa, Berlin

 

Misje:

 

1. Złap się z chrisem i Ericiem <Potrzebujesz ich do wykonania trudnego zadania jakim jest  odbicie twojej córki.>

[...]

?. Zabij Big Daddyego - Ojca chrzestnego rosyjskiej mafii. <Okazało się że derox był tylko marionetką... Zabij swojego ojca i nie pozwól zginąć Evelyn>

 

 

 

 

 

Zatwierdzam.

cichy.

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

temp.png

 

Gracz wciela się w postać 20 letniego Mat'a Króla. Jest to typowy huligan, który całe dnie spędzał na ławkach paląc papierosy i marihuanę, lub na bójkach z ludźmi z innych osiedli. Pewnego dnia, Mat, wybierał się na jedną z tego typu "ustawek" lecz nieszczęśliwie, przechodząc przez torowisko, napotkał członków prawdziwych gangów w trakcie porachunków. Mat, chcąc nie chcąc, z ukrycia oglądał wulgarną wymianę zdań, oraz zabójstwo przywódcy kliki "Birejtsów". Pech chciał by Mat'a zauważył jeden z oprawców należący do przeciwnego gangu ~ "Sejmsonów". Pomimo szybkiej ucieczki, gangsterzy zapamiętali Mat'a i ich kolejny celem było zabicie tego małego podsłuchiwacza. Jednak niewinnego hulisia złapali członkowie gangu "Birejtsów". Po krótkim opisie sytuacji, zaproponowali Matowi członkostwo w swojej bandzie. Chłopak, obawiając się szybkiej śmierci przyłączył się do nich. Od tej chwili Mat, jako nowy "Birejts" wykonuje zlecenia, dilerkę, napaści, po czym dochodzi do ogromnej fortuny, a wkrótce znajduje się coraz bliżej najwyższego szczebla w hierarchii gangów.

 

Zatwierdzam.

cichy.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...