Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Turima.PL ( Meet History ) 14.06


Turima.PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, ale jak na moje raczej taki serwer powinien być czysto 'easy'. Za dużo tego wszystkiego, a z tym kojarzą się serwery easy. Są moje ulubione zbroje dla Szamana i Ninja. Ogólnie ciekawie prezentuje się ten serwer, więc chyba zagram :)

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie żeby coś, ale co to za faworyzacje na tym forum ? http://scr.hu/2ixo/btins

 

Link do forum ! - Zabronione 

TeamSpeak3 - BlackList gratulacje 

 

 

Na każdym lvl postaci DMG jest wyrównane czy tylko np. co 50 lvl ? 

 

I zróbcie coś z reklamą, bo sama prezentacja nie wystarczy chociaż i tak w zapowiedzi tłumów nie ma max 20-50 osób 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Ogólnie jak dla mnie za dużo ulepszaczy. Ja napewno u was zagram, bo widzę tu trochę 4funu ;) Mam nadzieję, że OX i inne eventy będą często ;)

 

1. Wierzchowce te 30% bonus dośw i inne są jak widzę najmocniejsze do expa ale czy da się je zdobyć w grze czy tylko w IS takie mocne są?

2. Kiedy start - nie zauważyłem i myślę że ktoś inny też skorzysta.

3. Jak duży będzie spawn małży na evencie manwoo?

1.Wierzchowce można zdobyć także ze skrzyń które są bardzo rzadkie.

2.14.06

3.Od 6-12 małży na 7 min.

pzvl.png

Opublikowano

Mam parę pytań :

  1. Czy pety, kostiumy, fryzury oraz wierzchowce będą do zdobycia w grze ?
  2. Czy drop ulepszaczy jest dopasowany ?
  3. Czy postacie są zbalansowane pod pvp oraz pvm ?
  4. Czy na mapy większego lv będzie potrzebny buff ? Czy dmg mobów będzie dopasowane jak bossa i metka ?
  5. Co ile będą się odbywały eventy ?
  6. Planujecie później dodawać coś ciekawego ?
  7. W jaki sposób mogę zdobyć skrzynie ?

ddz8gi.png


 


 


 


 

Opublikowano

O której jest ten start bo nie widzę?

 

14.06.2014r  ~~  18:00

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Ładny serwer na pewno wbije ! :) Takie pytanie na max lvl'u ile się będzie miało tak około hp?

Około 70k hp

 

Skąd będą Pety ? :)

Is? 

Bossy?

na start? 

:P

IS oraz skrzynie

 

Zapomnieliśmy o ważnym przedmiocie ;)

 

86743291627272701080.png

pzvl.png

Opublikowano

Polecam ze względu na Zodiego ale według mnie masz większy potencjał niż to co uzyskałeś będąc w Litegame. Serwer jak najbardziej polecam bugów się nie powinniście obawiać ale nie przepadam za sponsorem, którego niestety żaden z sponsorowanych projektów nie stoi.

Opublikowano

Mam jeszcze kilka pytań :

Skille na P?

Bronie na 50 skąd?

Będzie reklama serwera?

Czy na start zaplanowaliście jakiś ox/piłkę?

Postacie zbalansowane?

Będzie zmianka skilli w is?

Opublikowano

Około 70k hp

 

IS oraz skrzynie

 

Zapomnieliśmy o ważnym przedmiocie ;)

 

86743291627272701080.png

Wydaje mi się ,ze niepotrzebne to jest..

Lepiej byłoby zrobić jakąś normalną nazwę ,a nie..

 

// Z jakich szkatułek te pety? :)

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Coś czuję, że jutro tłumów nie będzie, reklama serwerowa porównywalna do 0 w prezentacji ludzi nie ma zobaczymy jak to będzie ! 

 

Nad plikami się staraliście, ale w tych czasach to nie wystarcza 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...