Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Turima.PL ( Meet History ) 14.06


Turima.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kobieta z brodą ? Kobieta z brodą ? KOBIETA Z BRODĄ ? 

 

TO CONCHITA WURST :D

 

Zapowiada się świetnie , ale wszystko wyjdzie na becie bądź na starcie

Zostaw Koncitę.

 

Mam  pytanko

 

 

Anty exp znajduje się u handlarki, rosy nie występują na serverze.

 

HP - 1000,1500,200
SP - 50,50,50
Siła - 8,10,12
Inteligencja - 8,10,12
Zręczność - 8,10,12
Witalność - 8,10,12
Szybkość ataku - 8,10,12
Szybkość chodzenia - 8,10,12
Regeneracja pż - 10,20,30
Szansa na omdlenie - 5,8,10
Szansa na otrucie - 5,8,10
Krytyk - 5,8,12
Przeszywka - 5,8,12
Silny przeciwko ludziom - 5,8,12
Zwierzęta - 10,15,20
Orki - 10,15,20
Diabły - 10,15,20
Blok - 10,15,20

 

Hp 200 ??? czy 2000 ?

xxx


Opublikowano

 

Anty exp znajduje się u handlarki, rosy nie występują na serverze.

 

HP - 1000,1500,200
SP - 50,50,50
Siła - 8,10,12
Inteligencja - 8,10,12
Zręczność - 8,10,12
Witalność - 8,10,12
Szybkość ataku - 8,10,12
Szybkość chodzenia - 8,10,12
Regeneracja pż - 10,20,30
Szansa na omdlenie - 5,8,10
Szansa na otrucie - 5,8,10
Krytyk - 5,8,12
Przeszywka - 5,8,12
Silny przeciwko ludziom - 5,8,12
Zwierzęta - 10,15,20
Orki - 10,15,20
Diabły - 10,15,20
Blok - 10,15,20

 

Zróbcie bony max :f

Opublikowano

Powiem tak co do serwera, za dużo wszytskiego Broni, Zbroi, Ulepszaczy, Wierzchowców.

Ludzie czekają teraz na serwery na których jest coś nowego, ale nie za dużo.

Bo jeżeli widzę, że jest tyle ulepek na jedą, mape to mi się odechciewać Grać ;/

Myślę też, że na serwerze, będzie się grało przyjemnie do pewnego LvL, ponieważ na wyższym lvl będą Dominować ludzie, którzy mają 100000 zł na Item Shop :)

Opublikowano

Będzie dodany licznik graczy online na stronę główna ?

 

Liczę na ten serwer bo na prawdę jest krucho teraz :) Powodzenia oby wszystko wyszło jak należy, do zobaczenia na serwerze :D

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Mam jedno pytanie dotyczące systemu ulepszeń dla sury.

Jak wiadomo normalnie robilo się dla bm'a broń ze szpona bo liczy się wartość ataku magicznego.

Więc tutaj tkwi moje zapytanie.

Z jakiej broni będziemy robić broń dla bm'a? 

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

O bonusy nie macie się zbytnio co martwić ;) Wystarczy włączyć bs-a który jest pod f5. Zostały jednak dodane 3 poziomu żeby nie każdy posiadał taki sam ekwipunek.

pzvl.png

Opublikowano

O bonusy nie macie się zbytnio co martwić ;) Wystarczy włączyć bs-a który jest pod f5. Zostały jednak dodane 3 poziomu żeby nie każdy posiadał taki sam ekwipunek.

bs, bs... w tych czasach chyba każdy metińczyk ma swojego BS'a...

Opublikowano

O bonusy nie macie się zbytnio co martwić ;) Wystarczy włączyć bs-a który jest pod f5. Zostały jednak dodane 3 poziomu żeby nie każdy posiadał taki sam ekwipunek.

3 poziomy tzn? :D

715a95fd31834.jpg

 

Opublikowano

Mam jedno pytanie dotyczące systemu ulepszeń dla sury.

Jak wiadomo normalnie robilo się dla bm'a broń ze szpona bo liczy się wartość ataku magicznego.

Więc tutaj tkwi moje zapytanie.

Z jakiej broni będziemy robić broń dla bm'a? 

Ponawiam pytanie.

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

Serwer troszkę mojego typu ale niestety patrząc na dzisiejsze realia serwer albo nie wytrzyma ataków, albo będzie dużo bugów lub też znajdzie się admin dzieciak z eq navi i cały serwer rypnie.

Wbiję zobaczyć ale tak około 4-5 dni po starcie.

 

Patrząc na prezentacje powinniście mieć tydzień po starcie 1000+ online przy normalnej porze. Jeśli będzie mniej to znaczy, że upadniecie ;p (taki mój przelicznik, który jak do tej pory świetnie się sprawdzał) ;d

Opublikowano

Serwer troszkę mojego typu ale niestety patrząc na dzisiejsze realia serwer albo nie wytrzyma ataków, albo będzie dużo bugów lub też znajdzie się admin dzieciak z eq navi i cały serwer rypnie.

Wbiję zobaczyć ale tak około 4-5 dni po starcie.

 

Patrząc na prezentacje powinniście mieć tydzień po starcie 1000+ online przy normalnej porze. Jeśli będzie mniej to znaczy, że upadniecie ;p (taki mój przelicznik, który jak do tej pory świetnie się sprawdzał) ;d

Z tym teamem nie ma szans.

Nervil i Nervil s2 mówią same za siebie.

Kazdy serwer kiedyś padnie.

 

 

 

Polecam

Serdecznie !

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

Ponawiam pytanie.

Broń 1ręczna została przystosowana do każdej klasy, która będzie ją używać.

Serwer troszkę mojego typu ale niestety patrząc na dzisiejsze realia serwer albo nie wytrzyma ataków, albo będzie dużo bugów lub też znajdzie się admin dzieciak z eq navi i cały serwer rypnie.

Wbiję zobaczyć ale tak około 4-5 dni po starcie.

 

Patrząc na prezentacje powinniście mieć tydzień po starcie 1000+ online przy normalnej porze. Jeśli będzie mniej to znaczy, że upadniecie ;p (taki mój przelicznik, który jak do tej pory świetnie się sprawdzał) ;d

Spodziewamy się ataków, administratorów mamy naprawdę godnych.

Stawiamy na wytrwałość graczy ;) Nie ma się o co martwić, nie chcemy sobie szargać opini.

pzvl.png

Opublikowano

Może coś przeoczyłem, ale jak sprawa wygląda z marmurami, księgami poli itp? i jeszcze 2 pytanka 

1. Czy trudno zdobyć 6/7 i dlaczego dopiero od 175 lvla

2. W ile mniej więcej można wbić max lvl 

Opublikowano

Może coś przeoczyłem, ale jak sprawa wygląda z marmurami, księgami poli itp? i jeszcze 2 pytanka 

1. Czy trudno zdobyć 6/7 i dlaczego dopiero od 175 lvla

2. W ile mniej więcej można wbić max lvl 

Skoro to serwer 4fun/pvp/easy to pewnie nie długo. Myślę że będzie to kwestia 3/4 dni.

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

Serwer godny mojego podziwu tylko zróbcie 2 poziomy bonów.

Kiedy klient/reje? Skąd bronie 75?

 

Zagram na 100%

Opublikowano

Może coś przeoczyłem, ale jak sprawa wygląda z marmurami, księgami poli itp? i jeszcze 2 pytanka 

1. Czy trudno zdobyć 6/7 i dlaczego dopiero od 175 lvla

2. W ile mniej więcej można wbić max lvl 

Marmurki będzie można wytworzyć u uriela.

6/7 dropi dopiero od 175 poziomu, żeby była różnica w pvp pomiędzy małym a dużym lvl.

Do 150 exp jest bardzo łatwy, do 190 przyjemny 10 ostatnich lvl zostawiliśmy dla najlepszych ;)

 

Serwer godny mojego podziwu tylko zróbcie 2 poziomy bonów.

Kiedy klient/reje? Skąd bronie 75?

 

Zagram na 100%

Szansa na 3 poziom bonusu jest już większa.

Klient gry zostanie opublikowany 13.06 rejestracja 14.06 przed startem.

Bronie na 75 wytwarza się z broni na 50 lv.

pzvl.png

Opublikowano

Ogólnie jak dla mnie za dużo ulepszaczy. Ja napewno u was zagram, bo widzę tu trochę 4funu ;) Mam nadzieję, że OX i inne eventy będą często ;)

 

1. Wierzchowce te 30% bonus dośw i inne są jak widzę najmocniejsze do expa ale czy da się je zdobyć w grze czy tylko w IS takie mocne są?

2. Kiedy start - nie zauważyłem i myślę że ktoś inny też skorzysta.

3. Jak duży będzie spawn małży na evencie manwoo?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...