Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] Turima.PL ( Meet History ) 14.06


Turima.PL

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Prezentacja brzydka :( chodzi mi o to że kto robił dla was taką grafikę ???

 

Zodi i Spina  wystarczyło zjechać na sam koniec prezentacji ;)

 

 Serwer zapowiada się dobrze zobaczymy jak to wyjdzie w praniu 

Opublikowano

Wszystkie fajnie tylko powiedzcie mi na cholere dowaliliście tyle tych ulep- przecież jak ktoś będzie dropił all to nie będzie miał miejsca na eq, dopalacze itd. Tak samo bronie i zbroje jakaś masakra...

AWLtTwd.png.b8c418cb383347077c6bdc09f70989cb.png

Opublikowano

Dla mnie to nawet dobrze że dużo itemów :) Będzie przynajmniej co robić ... :)

Opublikowano

Na serwerze prawdopodobnie zawitam aczkolwiek nic nie mogę obiecać. Prezentacja ciekawa, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

@2xup tak Jak @Ich Bin KaC :P napisał przydały by się dodatkowe sloty w eq.

1-01-800x200.jpg

Opublikowano

wiecej nawalcie tych zbroi/broni/wierzchów. kolejny bezsensowny serwer. truty standard z ripa?

Wszystkie standardowe bronie na serverze zostały usunięte, jednak posiadamy broń na 75 lv, którą się przerabia z broni na 50 tak jak jest pokazane w prezentacj,

 

Serwer fajnie się zapowiada, ale to prawda za dużo napchaliście. Nie doczytałem się jak wbijają bonusy ?  

Bonus są w trój fazie: 1 stopień , 2 stopień , 3 stopień dlatego został wbudowany bs.

pzvl.png

Opublikowano

Osoba, która założyła temat raczej perma wyłapała, także moje pytanie. Czy będzie inna zapowiedź :?

 

@Edit:

Jeżeli jest ktoś z administracji to mógłby mi odpisać na moją wypowiedź z dodatkowymi slotami w EQ :?

Opublikowano

Na pewno wbije.Prezentacja pięknie rozbudowana 10/10.Lubie takie privki ;) medium pod względem czego expa czy ulepszaczy??

Pod względem ulepszaczy

 

Na pewno wbije i polecam ;p

 

Skąd bronie 75 ?

Bronie na 75 przerabiamy z broni na 50 lv

 

Co tak mało ulepszaczy?

Ulepszacze są dostosowane do dropu ;)

Osoba, która założyła temat raczej perma wyłapała, także moje pytanie. Czy będzie inna zapowiedź :?

 

@Edit:

Jeżeli jest ktoś z administracji to mógłby mi odpisać na moją wypowiedź z dodatkowymi slotami w EQ :?

Konto zostało zablokowane na 30 dni. Oficjalna prezentacja zostanie wrzucona z tego konta.

Możliwe że przed startem zostanie to dodane ;)

pzvl.png

Opublikowano

Skad rosy  ? i czy jest anty exp ?

Anty exp znajduje się u handlarki, rosy nie występują na serverze.

 

Bony wchodza max?

HP - 1000,1500,200
SP - 50,50,50
Siła - 8,10,12
Inteligencja - 8,10,12
Zręczność - 8,10,12
Witalność - 8,10,12
Szybkość ataku - 8,10,12
Szybkość chodzenia - 8,10,12
Regeneracja pż - 10,20,30
Szansa na omdlenie - 5,8,10
Szansa na otrucie - 5,8,10
Krytyk - 5,8,12
Przeszywka - 5,8,12
Silny przeciwko ludziom - 5,8,12
Zwierzęta - 10,15,20
Orki - 10,15,20
Diabły - 10,15,20
Blok - 10,15,20

pzvl.png

Opublikowano

 

Anty exp znajduje się u handlarki, rosy nie występują na serverze.

 

HP - 1000,1500,200
SP - 50,50,50
Siła - 8,10,12
Inteligencja - 8,10,12
Zręczność - 8,10,12
Witalność - 8,10,12
Szybkość ataku - 8,10,12
Szybkość chodzenia - 8,10,12
Regeneracja pż - 10,20,30
Szansa na omdlenie - 5,8,10
Szansa na otrucie - 5,8,10
Krytyk - 5,8,12
Przeszywka - 5,8,12
Silny przeciwko ludziom - 5,8,12
Zwierzęta - 10,15,20
Orki - 10,15,20
Diabły - 10,15,20
Blok - 10,15,20

 

W takim razie jak nei ma ross to czy np. ninja dagger czy woj body dadzą rade expić bez buffa :?

Opublikowano

W takim razie jak nei ma ross to czy np. ninja dagger czy woj body dadzą rade expić bez buffa :?

Jak najbardziej ;) Zbroje oraz bronie są przystosowane do expienie + u handlarki możemy kupić błogosławieństwa.

pzvl.png

Opublikowano

 

Anty exp znajduje się u handlarki, rosy nie występują na serverze.

 

HP - 1000,1500,200
SP - 50,50,50
Siła - 8,10,12
Inteligencja - 8,10,12
Zręczność - 8,10,12
Witalność - 8,10,12
Szybkość ataku - 8,10,12
Szybkość chodzenia - 8,10,12
Regeneracja pż - 10,20,30
Szansa na omdlenie - 5,8,10
Szansa na otrucie - 5,8,10
Krytyk - 5,8,12
Przeszywka - 5,8,12
Silny przeciwko ludziom - 5,8,12
Zwierzęta - 10,15,20
Orki - 10,15,20
Diabły - 10,15,20
Blok - 10,15,20

 

 

Serwer Easy/Medium/Pvp a bony mają 3 wartości Oo zróbcie chociaż 2

Opublikowano

Do Zodiego nic nie mam ale ostatnie Cyrki Administracji szkoda komentowac ... 
bylismy jako Testerzy na Becie zapisani przez Spine na 2 dzien sklad sie zmienil z powodem " nie chce partyzantow ( topowej gildii z nervila ) w moim skladzie " a pozniej taka odpowiedz doszla " nie byliscie na ts'ie dlatego nie mozecie testowac " gdzie siedzielismy caly dzien na tym zalosnym Ts'ie jeszcz Spina nam dala Rangi ^^ no ale mniejsza o to. 

2. na Forum wchodzic to nie polecam Kolega Dziubson bardzo sie staral pisal poradniki itp. Usuneli mu konto za nic mi takze usuneli za to ze napisalem prawde + warny za spamowanie w Uwaga PROFILU xD  Na Turimie zagram oczywiscie bede nagrywal lp. wiec jezeli mnie zbanuja za nic beda dowody. :)

 

image.png

Opublikowano

Kobieta z brodą ? Kobieta z brodą ? KOBIETA Z BRODĄ ? 

 

TO CONCHITA WURST :D 

 

Zapowiada się świetnie , ale wszystko wyjdzie na becie bądź na starcie

Przepraszam wszystkich za moje czynny :c

Opublikowano

3 wartości bonusów na serwerze Easy ?> do tego 1000 HP 1500 HP i 2000 HP ? To po ile bedziemy się hitali w pvp ? po 200 ? 

Jak dla mnie za dużo:

- ulepszaczy

- kostiumów

- wierzchowców

brak rosek...

 

Nie zagram.

Opublikowano

Brak rosek to dobry pomysł, tylko zróbcie 2 wartości w bonusach, bo to odstraszy graczy

 

Zagram

Pomogłem? 

Daj like, to nic nie boli :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...