Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Losowanie z okazji dnia dziecka - Wyniki!


Kacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

701321400614688815990.png


 


Witajcie, kochani! :) W losowaniu wzięło udział 422 osoby! Jest to dla nas duży wynik. W przyszłości również zorganizujemy tego typu losowania. Nagrody otrzymują pierwsze wylosowane osoby spełniające wymagania (Lajk na obu postach, post oraz brak aktywnych blokad konta).


 


 


Grę Battlefield 3 (Bez premium) otrzymuje:


 


@XxMagiczny


 


0shXwKG.png


 


Grę Need For Speed Pursuit otrzymuje:


 


@KoNdZiUKing.


 


1oGwqaI.png


 


Kod na serwer Minecraft 40 slotów na miesiąc otrzymuje:


 


@BoginiSexi


 


bhFSJwl.png


 


Nagrodę w postaci zdjęcia 10 punktów (lub jeśli mają mniej to mniej) z paska ostrzeżeń (Nie talon) otrzymują:


 


@sensus12


 


TELRwre.png


 


@Highlander98


 


NMmlXXR.png


 


@Flakor


 


A0wB3LX.png


 


@Zgredxx


 


9ZBeBa0.png


 


@MrKrychu13


 


iCg8aGA.png


 


Dziękujemy za wspólną zabawę! Nagrody zostaną dostarczone na PW (lub w pasku :P) w ciągu 72h.


 


 


 


 


 


 


 


 


Opublikowano

Grę Battlefield 3 (Bez premium) otrzymuje:

 

@XxMagiczny

0shXwKG.png

A przypadkiem battlefield 3 nie był ostatnio za darmo na originie? :P Gratulację zwycięzcom.

Opublikowano

A przypadkiem battlefield 3 nie był ostatnio za darmo na originie? :P Gratulację zwycięzcom.

 

Ale może sprzedać, bo dostanie nową grę, więc dostanie więcej niż BF3 powiązany z kontem Origin :P

 

Gratulacje.

Opublikowano

A przypadkiem battlefield 3 nie był ostatnio za darmo na originie? :P Gratulację zwycięzcom.

Ogłosiliśmy losowanie przed promocją na origin :P

Opublikowano

Nagrody nie były jakieś porywcze no ale cóż gratulację.

Nieśmieszny obrazek na dziś:

275241402180003339106.png

Opublikowano

BF 3 Byl Wtedy Na Originie Za Free xD

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...