Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs! Dzień dziecka w dziale NosTale!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!


 


Dzień dziecka już jutro, a my przygotowaliśmy właśnie dla Was dosyć prosty sposób na pozbycie się punktów ostrzeżeń oraz wygrania ciekawej nagrody.


 


Na czym polega konkurs?


Konkurs polega na dodaniu zdjęcia (screenshota) z NosTale. Im ładniejszy, ciekawszy - tym lepszy.


 


Mały regulamin:


1. Zakaz jakiegokolwiek edytowania obrazków.


2. Użytkownik może dodać tylko jeden obrazek.


3. Każdy może wziąć udział w konkursie.


4. Rozumiemy, że nie każdy ma czas, dlatego konkurs trwa przez dwa dni - 1 czerwca i 2 czerwca.


5. Screenshoty muszą być wykonane własnoręcznie - ZAKAZ RIPOWANIA.


 


 


Nagrody w konkursie:


Każdy screenshot -> -5 punktów z paska ostrzeżeń.


Najlepszy screenshot -> 9-AwardImgMaster-1361138078.png


 


Zaczynamy już jutro!


 


Konkurs zorganizowany przez @DxDxDxD i @KlauN :#, pozwolenie od @Dektoreda.


QtiV6xY.gif

Opublikowano

takie twórcze po lekcji html na infie :D
01081827506443604775.png
 

1. Zakaz jakiegokolwiek edytowania obrazków.

Brak nagrody, obrazek nie może zostać nominowany :x

//KlauN :#

 

Gdzie obrazek jest edytowany?? hmm? html kolego (ppm + zbadaj element)...

rbd2t1.png

Opublikowano

974811401618694296730.png

 

Tak się kończą ostre imprezy...

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

meh.

 

arfbtw9eita7.jpg

 

2. Użytkownik może dodać tylko jeden obrazek.

 

Dyskwalifikacja

//DxDxDxD

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Bo wszyscy wiemy, że ta gra to podróbka WoTa. :(

wvsmcn7vwrua.jpg

 

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tak, to faworyzacja

//KlauN :#

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

post-709857-0-39402300-1401632442_thumb.jpgpost-709857-0-39402300-1401632442_thumb.jpg   P.S wrzuce do gimpa zmienione na jpg i jakość zmniejszona (plik zajmował 3 mb I musiałem zmniejszyc)

 

874831456689708709857.jpeg

Tyle Wygrać.

Opublikowano

 

l5orB4h.jpg

 

 

Wybierz który chcesz dać obrazek, ponieważ możesz dać tylko jedną pracę.

//KlauN :#

 

Wybrany :P

//Nakamitsu

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...