Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Kerunis.pl ~ Era Oldschool powraca!


Tarien

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 


 


RazapMQ.png




 


Witajcie w prezentacji serwera Kerunis.pl




Wychodzimy na przekór i pokazujemy Wam prawdziwy Oldschool w Metinie.




Co nas zmotywowało do stworzenia takiego serwera?




Przepych, utracenie klimatu i sensu tej gry.




Stawiając ten serwer mamy nadzieję, że duch prawdziwego Metina ożyje i da o sobie znać.




Jest to dość kontrowersyjny projekt, wielu ludzi może w nas nie wierzyć, ale swoje wiemy - tego własnie Wam brakowało.




Połączenie wielu różnych serwerów - Newlongju, CSYT2, YT2Game, Diwang2, FyLongju i innych wraz z autorską ingerencją da Wam prawdziwy klimat ze złotej ery tego MMORPG.




Zapraszamy do czytania prezentacji.




 


Pt0VcFU.png




 


Drażni nas wszechogarniający syf wśród publikacji serwerów - brak kompetencji administracji, wielokolorowe,  powodujące epilepsje przedmioty, które nie mają się nijak do gry, którą - nie oszukujmy się - był Metin2. Chcemy to zmienić i zrobić coś dla siebie i Graczy.




 


 




 


Typ serwera: Unikalny Chiński Oldschool - Easy/Medium




Maksymalny poziom: 125




Punkty statusu: 95




Szansa na wejście KD/Przetopu: 100%




Ulepszacze: Przedmioty epickie




6/7 Bon: Bez odporności/silny na klasy




Biolog: Przedmioty co 1h, od 30 poziomu, atrakcyjne nagrody




Ilość kanałów: 4




Zwój powrotu statusu: Do 75 poziomu




 


W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, zapraszamy do dyskusji.




 


yN9R6ed.png




 


Co nam odbiło, przecież to samobójstwo, strzał w stopę, niemożliwe żeby taki serwer się utrzymał...




Nie gramy w to od dziś, przerabialiśmy wiele serwerów i już wiemy czego na obecnym rynku może brakować.




Pierwszym pomysłem była "reaktywacja" CSYT2, który spalił na panewce, gdyż wiele osób się podejmowało i zawsze kończyły się klęską. Klasyka nie odwzorujesz w pełni, nie zreaktywujesz i nie oddasz tego klimatu.




Zatem postanowiliśmy zebrać wiele pomysłów w kupę, kierując się własnymi spostrzeżeniami i dodając wiele autorskich rozwiązań powstał serwer którego zapowiedź właśnie czytacie.




 


Tworzenie go przyniosło nam wiele radości. Starałem się patrzeć na serwer nie tylko z perspektywy właściciela, ale  także gracza - testowanie wszystkich aspektów gry, budowanie postaci i ulepszanie tego w starym stylu dało mi naprawdę wiele radości z osiągniętych celów. Niby wszystko na różnych serwerach już się przejadło. To prawda, multum ekwipunku może się znudzić. Serwery były w czasach świetności, dlatego człowiek się tak cieszył, odkrywał nowe rzeczy. To prawda, ale patrząc z perspektywy czasu, ludzie mają większe doświadczenie w ogólnej rozrywce i mają szansę przetestować swoje umiejętności i poczuć się jak kiedyś. Klimatów tamtych lat nie odzyskamy, wspomnienia są żywe i magiczne, dlatego chcemy to odbudować i stworzyć nową erę. Wierzymy w powodzenie naszego projektu, ze względu na unikalność, profesjonalizm oraz w fakt, że żyją na tej scenie jeszcze ludzie tacy jak my, którzy chętnie poczuliby smak tamtych lat. Oczywiście nie dyskredytujemy tu nowych graczy, dzięki nam mają okazję  się przekonać, jak to kiedyś wyglądało, jak się grało. Liczymy na nas i na Was, drodzy gracze.




 


hSN0Iza.png


Strona będzie funkcjonować już jutro.




 


l7kU2g3.png




 


51kbLvS.png




 


gNO0Xjr.png




 


Qx24VRp.png




 


oteLY9r.png




 


8sFoSbw.png





 


gQTerWy.png




 


Dołożyłem wszelkich starań, aby client gry przypominał tego, z którego korzystaliśmy przed rokiem 2010. Doda to  jeszcze więcej magii i przytoczy wspomnień. Ponadto zajmuje mniej miejsca (581MB!) i działa równie sprawnie,  co najnowsza wersja. Inni powiedzą, że jest stary, brzydki - nam się osobiście podoba i wierzymy, że również przypadnie Wam do gustu.




 


Jedyną rzeczą, którą zostawiliśmy jest poziom obok postaci. Dlaczego? Sprawa jest prosta - mimo wszystko to jest usprawnienie w grze, więc postanowiliśmy go zostawić.




 


in6Hznb.png


s0D9sql.png


35uyZlE.png


5TrS4rb.png


S8GszbI.png


twAe92e.png


d9ByL2v.png


Se5HF2t.png


vimx6jb.png




 


iGwtDQI.png




 


Na start otrzymujemy Konia Militarnego, podstawowy ekwipunek, niekończącą się Pelerynę Męstwa oraz komunikat.




 


iAwGcUx.png


ZtaKC14.png




 


PLfdaL8.png




 


Przedmioty są stosunkowo niedrogie, poza tymi które dadzą faktycznie przewagę w grze i budowaniu ekwipunku jak 5,




6-7 Bonus, Diament czy księgi do szkolenia umiejętności naszej postaci.




 


JtRMz0i.pngc7WaiD5.pngWI87Azt.png


NwQkKkh.pngwQoEsK7.png




 


BkW8fUx.png




 


Tutaj postanowiliśmy puścić wodze fantazji i przy odebraniu umiejętności otrzymujemy je wszystkie na poziomie G1. Jeżeli chcemy je ulepszyć, możemy zakupić Kamień Duchowy w sklepie, bądź za pomocą Tęczowego Kamienia.




 


Z kolei pasywne umiejętności typu Górnictwo czy Dowodzenie możemy szkolić za pomocą ksiąg w sklepie. Kosztują one  dużo, lecz wystarczy 10 pomyślnie przeczytanych ksiąg aby maksymalnie wyszkolić umiejętność - tzw. 10 Ku do G.


kQ3jCeW.png


FfObt70.png




 


 




 


JULJwyv.png




 


100% HP po śmierci,




 


Brak czasu oczekiwania po śmierci,




 


Niekończąca się peleryna męstwa,




 


Zablokowany DropHack,




 


Poprawiono błąd z Czarowanym Ostrzem,




 


Przy procesie logowania dane nie kasują się z pól,




 


Aby pozyskać yangi ze sztabki/bryłki wystarczy na nią kliknąć (zablokowana opcja sprzedaży),




 


Wyświetlanie ogłoszenia przy awansie na wysoki poziom,




 


Zablokowanie komend /i, /m, /setsk, /set, etc - tylko dla [DEV]Truskul




 


Jest tego dużo więcej - zapraszamy do sprawdzenia.




 


2mE8hj2.png




 


wTKchai.png




 


Z każdego potwora może wylecieć Złota Sztabka o wartości 2kk. Wymiana jej na Yang polega na użyciu jej, sprzedaż została zablokowana. Dzięki temu zyskujemy pełną równowartość. Ponadto została wykluczona okoliczność przekroczenia limitu yang. Takie samo rozwiązaniu przy sprzedaży zastosowaliśmy przy Bryłce Złota.




 


InI11KX.png




 


Z racji braku nowych map postanowiliśmy pójść Wam na rękę i powiększyć dwukrotnie spoty na mapach.




 


MGiOx2F.png


MrGjabW.png


ThyQmDW.png


WoXi311.png




 


Ponadto rozwiązaliśmy problem z metinami, a raczej z ich znikomą ilością. Od dzisiaj można spokojnie dropić przedmioty - również powiększyliśmy resp metinów w Czerwonym Lesie. Jednakże na respawn jednego kamienia musimy czekać aż 30 minut, co zbalansuje łatwość uzyskania przedmiotu.




 


1YnuOmV.png




 


Kamienie Duszy możemy ulepszyć za dość znaczącą cenę, wartości ulepszonych kamieni raczej zna każdy.




Na tym się kończy ulepszanie, ale nie kamienie! Wodne Kamienie możemy uzyskać ze sklepu bądź na specjalne okazje.  Są to dość unikatowe i prestiżowe przedmioty, nie będzie o nie łatwo, ale znacząco pomogą w rozgrywce.




 


fdPcdNq.png


tRG0hot.png




 


System ulepszeń jawnie inspirowany CSYT2. Ulepszacze możemy nabyć w sklepie w cenach 30 i 50kk. Jednym z powodów dlaczego dodaliśmy jedynie Zwoje Błogosławieństwa do sklepów jest pewne utrudnienie związane z niepomyślnym ulepszaniem przedmiotu za jego pośrednictwem. Mianowicie jak ogólnie wiadomo jest szansa na to, że cofnie nam poziom ulepszania, dzięki czemu wartość przedmiotów rośnie i mamy satysfakcję z ulepszonego przedmiotu.


 


Ponadto szansa na ulepszenie zbroi na 66 poziom (stalek) wynosi 100% aż do +7!




 


TBW0KFA.pngGhBG3o5.png8yqYhTM.png


jTzQ9l9.pngG9oavyU.pngCvm7vw4.png


FmLtP4T.png5zgrtYR.png6gTcxzS.png


9bSOq5q.pngx7T0g58.pngcf9mJ59.png


zzjZyKR.pngm5hS3s0.png


t9UKdHb.pngxD5Ff7u.png


kGvNMtT.pnguyBv67E.png


lHfixcG.pngZsUncHu.png


akm6lhY.pngEJaUSN6.png


bNChZbH.pngjg267eO.png


zUlnVnj.pngknLYSHu.png


T6ZkSjD.pngwvqCysg.png


DaWml5G.pngQleFUKw.png


zwYuyeK.pngyFSGKDq.png


 




 


rytk9OR.png


CGVxaaQ.png




 


Jedną ze znaczących lokacji na naszym serwerze jest Loch Pająków. Na tej mapie możemy zdobywać najwyższe poziomy.




Jednak wejście na tą mapę nie jest takie proste. Musimy najpierw zdobyć przepustkę:




ZwXO8Zu.png




 


I oddać ją Strażnikowi. A jak ją zdobyć?




 


Przepustki dropią w Lochach Małp a takze z Metinów. Ewntualnie jest opcja zakupu jej w sklepie, jak i dożywotnej przepustki. Drop przepustek jest w miarę zbalansowany i myslimy, że ich wartość będzie naprawdę duża.




 


Co do zdobywania doświadczenia - exp idzie tam sprawnie, na wyższych poziomach zaczynają się schody. W końcu to nie jest serwer full easy, tylko easy/medium - tak jak na YT2Game, zdobycie 125 poziomu coś znaczyło, u nas jest podobnie.




 


1WAzSE1.png




 


Biolog na naszym serwerze oferuje nam podstawowe misje od 30 do 90 poziomu. Czas oczekiwania to jedna godzina.


W przypadku niepomyślnego przyjęcia przedmiotu, następny możemy oddać od razu.




Nagrody za ukończenie misji są dosyć satysfakcjonujące, a jakie one będą - to musicie sami odkryć.




 


ctpOZdS.png




 


NcPLUBv.png




 


6/7 Bonus jest do nabycia w sklepie za wysoką cenę. Występują tam podstawowe atrybuty, nie spotkacie tam tzw. "bonusów na klasy", są one przeznaczone głównie do zdobywania doświadczenia.




 


yZtyb2F.png


1/5




 


zqx1cb.jpg


6/7


j86jef.jpg




 


hru2O0Z.png




 


Drop z kamieni jest dość obfity, głównie to Kamienie Duszy. Na screenach ukażemy drop z metinów 80, 85, 90-poziomowych, które jak mniemam najbardziej interesują potencjalnych graczy.




 


AHKBN4h.png


oHdcDG5.png


gmsBUMb.png




 


AcSjgwW.png




 


Podstawowe fryzury możemy nabyć u Starszej Pani, natomiast te z bonusami w sklepie serwerowym.




 


aMZJQ7r.png


RHYsppl.png


rp8Qmpw.png




Sk3gxAt.png




 


Za pomocą Medalu Konnego, co godzinę, możemy szkolić konia. Otrzymujemy na start konia militarnego, ale tutaj pozostawiamy już kwestię ambicji... ^^




 


oXzjySG.png




 


Wystarczy przeciągnąć przedmiot na Niepokaźnego Pieszego aby go usunąć.




 


qaX4Wl2.png




 


NFSqreN.png




 


Jesteśmy dojrzałymi, odpowiedzialnymi i przede wszystkim doświadczonymi osobami.




W zespole znajdują się jedynie dwie osoby, Rekrutacja jest zamknięta!




 


[DEV]Truskul - Główny Administrator serwera, nie ingeruje w grę.




 


[HA]Reev - Główny Administrator serwera, zajmuje się grą, videomaster.




 


Pc5zLd2.png




 


Serdecznie zachęcamy do umieszecznia sobie naszych sygnatur.




 


C4CVYZI.jpg



 


 


 


jNNg83s.png




 


fhfMGFJ.jpg


5NWUx7P.jpg




 


fhV6Bjh.png




 


Nadzieja matką głupich, ale mamy ją szczerą, że nasz pomysł będzie się rozwijał jak najlepiej, po naszej myśli i chętnie na nim zagościcie.




 


Start serwera odbędzie się 31 Maja w godzinach wieczornych.


Beta serwera odbędzie się dzień wcześniej, patrz 30 Maja.


Wszystkie informacje możecie pozyskać na naszym facebooku oraz tutaj w temacie.



 


 


~Zespoł Kerunis.pl


  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zmiana czcionki w cliencie, tyle wspomnień ze starego metka :D Serwer wydaje się być ok, wejdę, zobaczę

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Hmmm albo nie doczytałem albo nie zauważyłem albo po prostu nie ma, kiedy start serwera.

 

 

ostatnich 3 wersów nie przeczytałem, heh. Dobra już wszystko wiem, czekam na start

kochas.png

nicki pod jakimi gram: Rysiek, Ryszard, Rych, 666!

Opublikowano

Pragnę też przypomnieć, że forum serwera już działa, kampanię reklamową rozpoczęliśmy, serwer już działa na platformie dedykowanej i trwają beta testy. Jak na razie - niedogodności brak. :-)

Opublikowano

Eeeee chłopaki, jeśli to będzie jak Csyt2 to bedzie sporo graczy, baaardzo duzo ;) 

 

sam wejdę zobaczę, kiedy start ?

Opublikowano

Eeeee chłopaki, jeśli to będzie jak Csyt2 to bedzie sporo graczy, baaardzo duzo ;)

 

sam wejdę zobaczę, kiedy start ?

 

Oj, zdziwisz się bo takich projektów tutaj była już masa :) Pamiętam serwer co startował nawet z tą samą nazwą czyli "Csyt2". To już nie ta era :) 

Opublikowano

Eeeee chłopaki, jeśli to będzie jak Csyt2 to bedzie sporo graczy, baaardzo duzo ;)

 

sam wejdę zobaczę, kiedy start ?

przeczytaj na samym dole prezentacji.

 

 

Oj, zdziwisz się bo takich projektów tutaj była już masa :) Pamiętam serwer co startował nawet z tą samą nazwą czyli "Csyt2". To już nie ta era :)

 

fakt był taki serwer i też się zdziwiłem ale tamten w ogóle nie miał reklamy. Mam nadzieję, że ten zaistnieje troszku.

kochas.png

nicki pod jakimi gram: Rysiek, Ryszard, Rych, 666!

Opublikowano

Nie mamy zamiaru reaktywować klasyków bo to nie wypali. Wolimy utrzymać coś w tej atmosferze i robiąc coś nowego.

Opublikowano

Oj, zdziwisz się bo takich projektów tutaj była już masa :) Pamiętam serwer co startował nawet z tą samą nazwą czyli "Csyt2". To już nie ta era :)

Zgadzam się, startował taki serwer... Z tym, że już od samego początku miał masakryczne problemy i bugi. Był ogromnie niedopracowany. Tutaj liczę, że administracja się wykaże i stworzy Nam coś naprawdę fajnego.

Opublikowano

Na serwer może wbije i obczaje, ale mam dwa pytania.

1. Macie jakieś lepsze zabezpieczenia? 

2. Maszyna jakas lepsza czy moze pierwsze lepsze ddosy zlaguja serwer, ze nie bedzie dalo sie grac?

Opublikowano

Na serwer może wbije i obczaje, ale mam dwa pytania.

1. Macie jakieś lepsze zabezpieczenia? 

2. Maszyna jakas lepsza czy moze pierwsze lepsze ddosy zlaguja serwer, ze nie bedzie dalo sie grac?

Może w ten sposób. O ataki się nie martwię, komfort gry zapewniony.

 

Zgadzam się, startował taki serwer... Z tym, że już od samego początku miał masakryczne problemy i bugi. Był ogromnie niedopracowany. Tutaj liczę, że administracja się wykaże i stworzy Nam coś naprawdę fajnego.

Nie pozwolimy, żeby tygodnie tworzenia serwera i w dodatku tydzień beta testów poszły na marne. Na ten moment testerzy nie narzekają na problemy związane z grą.

Opublikowano

Nie polecam ;)

Ps. Ile jeszcze tych prezentacji będziecie wrzucać? Bo z tego co widzę to już chyba 5.

Administracja mówi sama za siebie.;]

r3ePj8E.png

Opublikowano

Nie polecasz, bo...? Podaj jakies konkretne argumenty. Nie podoba ci sie typ serwera? - szukaj czegos innego, a nie wyskakuj odrazu z "nie polecam". Serwer jest typem pod bardziej konkretne grono graczy, nie kazdemu moze on przypasc do gustu i to juz indywidualna sprawa kazdego z nas. I tak, adminstracja placi mi za pozytywna reklame!; ]

Opublikowano

Naprawde fajnie ze po 1 ulepszaczu trzeba a nie jak na innych serwach , 50 pereł białych , czerwonych , różowych do tego , pamiętnik starego pedaUa

Opublikowano

Nie polecam, chujowy technik, który przyczynił się do upadku Reventiala, do tego pozniej sprzedawał jego pliki wykradzione Administracji. Pewnie skonczy jak kazdy jego poprzedni serwer ;)

Opublikowano

Nie polecam, chujowy technik, który przyczynił się do upadku Reventiala, do tego pozniej sprzedawał jego pliki wykradzione Administracji. Pewnie skonczy jak kazdy jego poprzedni serwer ;)

 

Czyli tak jak twój Avenor?  xD

Opublikowano

zdecydowanie za duzo w zbrojkach na magie az 40% przesada nie zagram lecz zycze powodzenia

Za duża sygnatura.

Opublikowano

Zamknięte beta testy przebiegły pomyślnie, teraz czas na otwarte - forum już gotowe, strona w pełni do użytku a teamspeak gotowy!



xxx
Opublikowano

Tak jak mówiłem - nie próżnujemy. Beta testerzy oceniają serwer następująco:

Expi się bardzo fajnie, jak na starych chinolach. Na początku łatwo jednak czuć, że potem nawet ten 80lv będzie coś znaczył, czuć ten klimat. Ceny do rat są zrównoważone, gra jest bardzo przyjemna.

Opublikowano

Nie polecam, chujowy technik, który przyczynił się do upadku Reventiala, do tego pozniej sprzedawał jego pliki wykradzione Administracji. Pewnie skonczy jak kazdy jego poprzedni serwer ;)

revential to byli złodzieje ... wiekszość ludzi którzy grali na tym serwie zostali okradzeni na rav*i/bal*orze i innych większych serverach, bardzo sie cieszyłem jak sie dowiedziałem ze revential upadł

 

a na tym serwie z chęcią zagram , jest info skąd dropią te ulepki na epiki ? bo nie doczytałem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...