Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

,,Zostaniesz połączony z serwerem"....


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie mam pojęcia, gdzie na forum jest miejsce na taki temat, więc piszę tutaj.

 

Założyłem serwer by Invoice. Mi wszystko działa poprawnie, mogę się zalogować itd. Serwer stoi na Hamachi, lecz mój kolega nie może się na niego dostać, ponieważ cały czas ma ten błąd: Zostaniesz połączony z serwerem <bez końca>.

 

Obaj mamy system XP, obaj mamy tego samego spolszczonego klienta by Invoice.

 

Antywirus - OFF, Firewall - OFF, Porty odblokowane, Skype - OFF <Chociaż on blokuje tylko port 80>

 

Próbowaliśmy również za pomocą karty Loopback, ale również bez skutku.

 

Ma ktoś pomysł, co może być jeszcze nie tak?

 

W procesach pojawia mi się co jakiś czas COMODO, póki go nie wyłączę, bo kiedyś go używałem. Czy on może powodować problem?

 

Co do pong, to skoro ja mogę wbić na serwer, to myślę, że po tej stronie problem nie leży. I tak w kliencie nie ma pliku .bin nie wiem dlaczego. A również jak po stronie serwera otwieram Game przez Notepad++, to mam tylko pełno jakichś znaczków.

Opublikowano

Wszelkich informacji udzieliłem w podobnym temacie, który postanowiłem odświeżyć <Nie chcę, żeby ta sama treść występowała w 2 podobnych tematach>:

http://www.mpcforum.pl/topic/915862-metin2-hamachi-blad-podczas-laczenia-sie-z-serwerem/

 

<Jednak tylko na początku było: Zostaniesz połączony z serwerem. Teraz jest to po prostu błąd>

 

Temat można zamknąć i proszę o odwiedzenie linku powyżej.

 

 

@edit: Sprawdzę jeszcze tego launchera i w zlinkowanym temacie podam efekt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...