Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Złota myśl mentora nr 5 - Personalizacji ciąg dalszy + dodatek specjalny


Kirito.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiedz mi kto na tym forum nie wie o adblocku?

Czepiasz się czegoś, czego używa z 99% administracji i też jakoś się z tym nie kryją, ja podałem jak zrobić blokadę atuoplayów, a to co Ty napisałeś nazywa się trialem. ;)

Nie, jak ktoś piraci system to w przyszłości raczej nie kupi licencji, skoro już ją ma za darmo. No ale tak, właściwie możemy to nazwać trialem.

 

Do Ablocka nic nie mam, ale moje zastrzeżenia dotyczą propagandy, którą tutaj przedstawiacie. Nie powinno się to pojawić w MPC Wiki.

QtiV6xY.gif

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gwoli ścisłości, nikogo nie nakłaniamy do blokowania reklam. Filtr dotyczy tylko autoplayów, co sobie ktoś poblokuje, to już nie nasza sprawa. Nie wmówicie nam, że większość forum nie zna ADB ;_;

Były pytania o blokadę autoplay - jest odpowiedź.

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Pierwszy :P

 

"Wow, al fajne, też takie chcę" za 3...2...1...

 

Nasi wierni krytycy, do czego tym razem się przyczepicie?

Do tego że nie mogę pobrać załącznika ze stylisha :*

 

Poprawcie bo chce mieć pięknego forumka by wacek ;_;

Opublikowano

Wow, ciekawe, najbardziej z AutoPlay'em.

Jakoś wygląd forum mi się średnio podoba. 

Ps. Hah ^^ Moje napis 

Opublikowano
Opublikowano
Opublikowano

Gwoli ścisłości, nikogo nie nakłaniamy do blokowania reklam. Filtr dotyczy tylko autoplayów, co sobie ktoś poblokuje, to już nie nasza sprawa. Nie wmówicie nam, że większość forum nie zna ADB ;_;

Były pytania o blokadę autoplay - jest odpowiedź.

Dokładnie.

 

 

Polecili narzędzie, chodzi im o funkcję bloku autoplay.

To, że są inne opcje, nie znaczy, że namawiają do korzystania z nich.

 

To jest tak jakbyś kupił sobie duży nóż kuchenny.

Tym nożem możesz pokroić ale możesz też kogoś pociąć.

 

 

 

// Ładnie i schludnie przygotowane, dobra robota ;)

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Chciałem sobie dodać nowy styl a tu:
xGQqU2k.png

 

Ładnie przygotowany temat i ciekawa sprawa jest z tym adblockiem, kiedyś leciały za to permy a teraz "polecacie ten dodatek"

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Chciałem sobie dodać nowy styl a tu:

xGQqU2k.png

 

Ładnie przygotowany temat i ciekawa sprawa jest z tym adblockiem, kiedyś leciały za to permy a teraz "polecacie ten dodatek"

W którym momencie to występuje?

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Chciałem sobie dodać nowy styl a tu:

xGQqU2k.png

 

Ładnie przygotowany temat i ciekawa sprawa jest z tym adblockiem, kiedyś leciały za to permy a teraz "polecacie ten dodatek"

Zobacz link na pierwszej stronie tematu, w którymś poście dodałem alternatywne źródło, albo od @wakc34 jeszcze gdzieś na tej stronie z poprawionym logowaniem.

436951440626370320491.png

Opublikowano

Zobacz link na pierwszej stronie tematu, w którymś poście dodałem alternatywne źródło, albo od @wakc34 jeszcze gdzieś na tej stronie z poprawionym logowaniem.

Poprawcie to w pierwszym poście bo nie spodziewałem się linku w temacie (dalej)

Wygląda dość dobrze tylko tło trzeba sobie zmienić bo jest tandetne :D

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Poprawcie to w pierwszym poście bo nie spodziewałem się linku w temacie (dalej)

Wygląda dość dobrze tylko tło trzeba sobie zmienić bo jest tandetne :D

Co kto lubi, napisałem już wcześniej, wystarczy tylko z 4 chyba linijki podmienić link do obrazka na własny. :P

436951440626370320491.png

Opublikowano

Co kto lubi, napisałem już wcześniej, wystarczy tylko z 4 chyba linijki podmienić link do obrazka na własny. :P

Do poprawy

  1. Po co to tło w pisaniu odpowiedzi ? Wygląda dziwnie ;x
  2. Podmienia również tła na profilu
  3. Widzę że wszędzie nicki są na szaro a fajnie by to wyglądało jakby miały aktualny kolor (z rangi)

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Do poprawy

  1. Po co to tło w pisaniu odpowiedzi ? Wygląda dziwnie ;x
  2. Podmienia również tła na profilu
  3. Widzę że wszędzie nicki są na szaro a fajnie by to wyglądało jakby miały aktualny kolor (z rangi)

 

1. Nie da sie tego wyeliminować na firefox'ie.

2. j.w

3. W którym miejscu są szare?

1378331621-U719057.png

Opublikowano

 

Do poprawy

  1. Po co to tło w pisaniu odpowiedzi ? Wygląda dziwnie ;x
  2. Podmienia również tła na profilu
  3. Widzę że wszędzie nicki są na szaro a fajnie by to wyglądało jakby miały aktualny kolor (z rangi)

 

Wcześniej pisałem, błąd z tłem występuje tylko na nowym firefoxie i nie umiemy go naprawić, co do pozostałych punktów zobaczymy co da się zrobić.

436951440626370320491.png

Opublikowano
http://prntscr.com/3lukjq
http://prntscr.com/3luknp
http://prntscr.com/3lukqq

Na stylu od Kaś nie mam problemu z tym tłem.

Przydała by się możliwość zmiany loga (możecie podesłać mi kod na pw )

 

//edit: Jak widzę linki też są szare :x

Nicki były zmieniane celowo na szare, w oryginale nie są według rangi a błękitne, linki również

http://prntscr.com/3lum7c 

Można podmienić.

 

Kod przecież pobrałeś i wkleiłeś do wtyczki ;) 

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Nicki były zmieniane celowo na szare, w oryginale nie są według rangi a błękitne, linki również

http://prntscr.com/3lum7c 

Można podmienić.

 

Kod przecież pobrałeś i wkleiłeś do wtyczki ;)

Chciałem kod ma podmianę loga na własne.

Wiem że są takie ale miałem nadzieję że dodacie według rang, fajnie by to wyglądało.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Chciałem kod ma podmianę loga na własne.

Wiem że są takie ale miałem nadzieję że dodacie według rang, fajnie by to wyglądało.

Co do logo to css nie zarządza treścią a wyglądem więc można by zrobić tak, by obcne logo przesunąć do góry o jakieś 500px i dodać nowe jako tło obecnego div'a ale to bez sensu.

Koloru według rang też sie chyba nie da zrobić

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Co do logo to css nie zarządza treścią a wyglądem więc można by zrobić tak, by obcne logo przesunąć do góry o jakieś 500px i dodać nowe jako tło obecnego div'a ale to bez sensu.

Koloru według rang też sie chyba nie da zrobić

Nie pytałem czy jest sens z logiem a prosiłem o kod bo ja chcę sobie zmienić.

Kolor rang sam sobie zrobiłem.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Czy czasem używanie Adblocka nie jest "zabronione" na forum ? (kiedyś chyba był)
Jeśli tak, to czemu jest dodanie go do przeglądarki jako "porada"? :D

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

1394725204-U719057.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...