Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Plugin] AntyFavoring v0.1 - Koniec z ukrytą faworyzacją


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


|


[AntyFavoring]


Koniec z ukrytą faworyzacją na serwerach!


********************************************************


- Plugin sypie podczas wyjmowania przedmiotu z trybu kreatywnego!


(Ale nie przeszkadza to w jego działaniu!)


(Jest to wina bukkita z tego co czytałem.)


********************************************************


Opis:


Podczas jakiejkolwiek interakcji gracza z trybem kreatywnym i przedmiotem zostaje on naznaczony.


Zdjęcie:


39037994097393919506.png


 


Przykladowy log:



Administrator: xMruczek polozyl blok: WOOD na koordynatach: x: 329, y: 70, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: WOOD na koordynatach: x: 328, y: 70, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: WOOD na koordynatach: x: 328, y: 70, z: 145
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 328, y: 72, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 328, y: 72, z: 145
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 329, y: 72, z: 145
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 329, y: 72, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 328, y: 72, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 329, y: 72, z: 146
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 328, y: 72, z: 145
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 329, y: 72, z: 145
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 317, y: 63, z: 185
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 317, y: 63, z: 184
Administrator: xMruczek polozyl blok: LOG na koordynatach: x: 317, y: 63, z: 184


Download:



http://www.speedyshare.com/ZcFNX/AntyFavoring.jar

Skan:



https://www.virustotal.com/pl/file/09e0200a39fb2abd0c8320d22c113738d0de53dd7bf2ac1741b2989649d046e1/analysis/1400605988/

********************************************************


Plugin jest prosty, nie mam nic do jego edycji, zabierania kodu etc.


********************************************************


Ps. Czekam na hejty trolololo :)


10732745374541468291.png

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

W końcu pojawiło się to na co czekałem ;3 Plugin bardzo dobry polecam i oczywiście lajk ^^

Opublikowano

Dobre,możesz dodać że w komendzie /adminitem pokazuje kto ma taki przedmiot i tam by pisały nicki a jeżeli ktoś już nie ma to usuwa. :)

Opublikowano

Ciekawe, przyda się, lecz jak mówiła wcześniej Karolina, po coś mamy zaufanych administratorów.

@up Gdyby była taka opcja, to bym już pobierał ^^

Opublikowano

Ciekawe, przyda się, lecz jak mówiła wcześniej Karolina, po coś mamy zaufanych administratorów.

@up Gdyby była taka opcja, to bym już pobierał ^^

Wezme się za to jak skończę serie do b1 xD

10732745374541468291.png

Opublikowano

eeem, to działa tylko na eq w creative? :D

To to nie ma za duzo sensu, ja np bardzo rzadko uzywam tego eq, od wszystkiego jest /i - szybciej coś wpisać niż znaleźć na liście :P

 

I tak jak pisałam wcześniej... nie ma sensu blokowac takiej opcji, tylko trzeba zobaczyć kto tak robi by go wywalić z ekipy :>

A ten plugin tego nie umożliwi ;/

 

 

I i tak nie zablokuje w pełni...

dalej jest /give, jest /i, jest //set (np //set 57 i po problemie) jest /setblock i mozna stworzyć skrzynke pełną diaxów :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

eeem, to działa tylko na eq w creative? :D

To to nie ma za duzo sensu, ja np bardzo rzadko uzywam tego eq, od wszystkiego jest /i - szybciej coś wpisać niż znaleźć na liście :P

 

I tak jak pisałam wcześniej... nie ma sensu blokowac takiej opcji, tylko trzeba zobaczyć kto tak robi by go wywalić z ekipy :>

A ten plugin tego nie umożliwi ;/

 

 

I i tak nie zablokuje w pełni...

dalej jest /give, jest /i, jest //set (np //set 57 i po problemie) jest /setblock i mozna stworzyć skrzynke pełną diaxów :P

Przeciez komendy to se ktos moze sam zablokowac xddd

10732745374541468291.png

Opublikowano

Przeciez komendy to se ktos moze sam zablokowac xddd

ciekawe jak zablokujesz by ktoś nie dawał itemków komendą //set ? zakładając że admin ma mieć do tego dostęp...

to samo z komendą /i - jak zablokujesz to admin traci możliwośc zdobywania części itemków

 

Więc bezsensu :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@UP

Dużo racji mógłbyś to dodać xD

nie da sie zablokować, jedyna możliwość to dobry wybieranie administracji.

Trzeba by:

- Nadawać takie nazwy na każdy item którego dotknie admin w swoim EQ

- zablkowac komende /give i zostawić tylko /i

- śledzić wszelkie działania worldedita by wykopane itemki też były zablokowane

 

I i tak znajdą się inne pluginy które częśc osób ma, które nie będą zablokowane  :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@xMruczek

Zaawansowany to ten plugin nie jest, wystarczy, że wezmę jakiś block, następnie go położe, ktoś zniszczy i gotowe ;)

Opublikowano

Dorob config , np ze mozna zmienic nazwe NP:

 

[Przedmiot Administratora] mozna zmienic itd np kolor.

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Opublikowano

@xMruczek

Zaawansowany to ten plugin nie jest, wystarczy, że wezmę jakiś block, następnie go położe, ktoś zniszczy i gotowe ;)

No tak ale kto normalny dawalby np. stak koksow kładąc bloki xD

10732745374541468291.png

Opublikowano

lepszy by był plugin który tworzy plik(oddzielny dla każdego administratora) i w nim pisze ile razy co wyciągnął co zgiwował itp:) 

936131400425106482086.png
Opublikowano

No tak ale kto normalny dawalby np. stak koksow kładąc bloki xD

A jakby ktoś chciał dostać bloki diaxowi, beacony itp. to co wtedy?

Opublikowano

Plugin fajny, ale nie przydatny. bo jest /give /i itd...

 

Ja osobiscie uzywam gm tylko do latania i gdy nieznam nazwy/id ;-)

 

 

A adminow trzeba zaufanych znajdowac! :)

Opublikowano

@xMruczek

Ten plugin pochodzi z mojego serwera którego byłeś adminem. Ukradłeś go. 

Przejrzałem cały kod. Jest po prostu skopiowany. Zmieniłeś wyłącznie nazwę paczki.

Udostępnianie go i wykorzystywanie narusza Artykuły 74-77,2.  (ustawa z 4 lutego 1994 r. tekst jednolity z 2006r.)

Oraz Art.17 tejże ustawy. Jeśli pańskie działania będą kontynuowane i plugin dalej będzie udostępniany w internecie proszę oczekiwać wezwania na rozprawę.

Każdy serwer który będzie z tego kradzionego pluginu korzystał będzie również pozywany. Przypominam że programów i gier komupterowych nie do tyczy Art o dozwolonym użytkowaniu.

Ma pan 24 godziny na usuniecie tego pluginu.

Pozdrawiam

Tomasz 

Opublikowano

@xMruczek

Ten plugin pochodzi z mojego serwera którego byłeś adminem. Ukradłeś go. 

Przejrzałem cały kod. Jest po prostu skopiowany. Zmieniłeś wyłącznie nazwę paczki.

Udostępnianie go i wykorzystywanie narusza Artykuły 74-77,2.  (ustawa z 4 lutego 1994 r. tekst jednolity z 2006r.)

Oraz Art.17 tejże ustawy. Jeśli pańskie działania będą kontynuowane i plugin dalej będzie udostępniany w internecie proszę oczekiwać wezwania na rozprawę.

Każdy serwer który będzie z tego kradzionego pluginu korzystał będzie również pozywany. Przypominam że programów i gier komupterowych nie do tyczy Art o dozwolonym użytkowaniu.

Ma pan 24 godziny na usuniecie tego pluginu.

Pozdrawiam

Tomasz 

Odpowiedzalnośc ponosi udostępniający...

Jak by było tak jak piszesz... to każdy mógł by dodać do interentu coś nie jego, napisać że swoje - i wsadzić pół świata do więźenia.

 

Więc nie pierdol...

 

Pomijając fakt czy piszesz prawde...

I szkoda ci 5 linijek chujowego kodu? :D osiągnięcie życiowe <3

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@up

Posiadam logi. Mam świadków, nagrania rozmów. Plugin ten znajduje się na moim serwerze xcrafters. 

W sądzie wygram bez problemu. Już prowadziłem podobny proces.

Wykorzystujący za nielegalne pobieranie również ponosi odpowiedzialność. To nie książki czy film. Tu nie ma dozwolonego użytku. 

Tu chodzi o zasadę. Nie pozwolę żeby ktoś kradł mój plugin.

Opublikowano

@xMruczek

Ten plugin pochodzi z mojego serwera którego byłeś adminem. Ukradłeś go. 

Przejrzałem cały kod. Jest po prostu skopiowany. Zmieniłeś wyłącznie nazwę paczki.

Udostępnianie go i wykorzystywanie narusza Artykuły 74-77,2.  (ustawa z 4 lutego 1994 r. tekst jednolity z 2006r.)

Oraz Art.17 tejże ustawy. Jeśli pańskie działania będą kontynuowane i plugin dalej będzie udostępniany w internecie proszę oczekiwać wezwania na rozprawę.

Każdy serwer który będzie z tego kradzionego pluginu korzystał będzie również pozywany. Przypominam że programów i gier komupterowych nie do tyczy Art o dozwolonym użytkowaniu.

Ma pan 24 godziny na usuniecie tego pluginu.

Pozdrawiam

Tomasz

 

Dowód proszę.

Opublikowano

@up

Posiadam logi. Plugin ten znajduje się na moim serwerze xcrafters. 

W sądzie wygram bez problemu. Już prowadziłem podobny proces. 

Tu chodzi o zasadę. Nie pozwolę żeby ktoś kradł mój plugin.

na pewno nie wsadzisz nikogo kto to pobrał kiedy zostało to tu wrzucone, bo za co? :>

Udostępnione za free, nikt nie ma nawet prawa wiedzieć czyje to jest, więc niby skąd ma sie nagle dowiedziec że ma to usunąć? :D

Magią?

Spr wysłać magiczna sowe!

 

 

@Kacki No popatrzcie, a łamanie praw autorskich w temacie bronda to kazdy ma w dupie, ach ta świetna administacja dupaForum <3

 

 

Hah @Kacki czuje się urażony :< albo to wina napisania czegos o ich kochanym pupilku brandonie

Jaka administracja takie forum.... albo odwrotnie...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Kacki Nie mam prawa udostępniać prywatnych rozmów bez zgody wszystkich nagranych osób.

Myślę że mruczek postąpi rozsądnie.

@Karolina Nie wsadzę ale sąd nakaże odszkodowanie oraz usunięcie pluginu z serwera:)

Pozdrawiam i kończę dyskusję osoba zainteresowana powinna czuć się ostrzeżona.

Opublikowano

Plugin pluginem, nie ma tu co robić sprawy sądowej o parę linijek kodu, tak czy siak jakoś wielce to (plg) nie jest przydatne.

@Degabricated pójdziesz do sądu? Nagraj mi to. xD

@Karolina_666 No, ktoś tu dobrze gada.

@Kacki To jest jakieś chore c'nie? xD

@krzukosz Skript ma mniejsze możliwości od plg. ;x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...