Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem za polakami virtus do boju! Najwiecej postawilbym na vp oczywiscie.Tym czasem ide ogladac steam dis bo wbija chalengera xD 

"Upadli powstaną"

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Myślicie, że TITAN? w Dignitas nie ma 3 ludzi xDDD

 

Tak, Dig ma stand-ina i grają Mirage, a nie umieją zbytnio na niej zagrać ;) 

he?

Opublikowano

Tak, Dig ma stand-ina i grają Mirage, a nie umieją zbytnio na niej zagrać ;)

Nie wiadomo jeszcze co grają :D


ab1aut.jpg

Opublikowano

 

CSGO%20Lounge%20small.png

 

Dzisiaj:

Titan vs Dignitas - Titan, Dignitas ze stand-inem i mapa de_mirage.

Mouz vs Wizards - BO3, raczej mouz

Wizards vs LGB - LGB

VP vs LDLC - jeśli mapą będzie de_dust2 to LDLC, każda inna to VP. 

Fnatic vs NiP - możliwe, że Fnatic, NiP ostatnio ma ciężkie dni. Możecie dać na nich jakiś mały Value. 

 

  • Titan
  • Mouz
  • LGB
  • VP
  • NiP

Zobaczymy jak tam im pójdzie :D

Opublikowano

No niestety to jest taki hazard raz sie wygrywa a raz sie traci xDW

Wspolczuje adrian ale sam bym postawil na titanow. 

A tak offtopic jaka jest wasza ulubiona druzyna e sport w cs i najczesciej obstawiacie z pewnoscia na nia ? xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

No niestety to jest taki hazard raz sie wygrywa a raz sie traci xDW

Wspolczuje adrian ale sam bym postawil na titanow. 

A tak offtopic jaka jest wasza ulubiona druzyna e sport w cs i najczesciej obstawiacie z pewnoscia na nia ? xD

 

Chyba Virtus xD

Opublikowano

Ale LGB wygrało 16 - 11 :) Teraz tylko trzymać kciuki za Virtusem :D

Polacy dadzą rade. Podawajcie odrazu linku do streamow najlepiej ;d

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Super, że inferno grają - może być nieciekawie

 

Ciekawe czy uda się coś wygrać ;)

Jak coś tu możecie oglądać:

http://www.twitch.tv/izakooo

A tu szybsze info:

http://www.hltv.org/match/2291418-virtuspro-ldlc-faceit-spring-league-2014

+ to mnie rozwaliło xD

PsWehgx.jpg

 

Problemy z załadowaniem wyniku, ponieważ LDLC miało DC u jednego. Jak za starych czasów 1.6, gdzie wynik pisało się w czacie :P 

he?

Opublikowano

Zamiast wyniku jest TBD co to oznacza? :P

 

Tak mi się wydaje ,że to jest jakby wolne miejsce tak jak masz w drabinkach turniejowych i kto wygra mecz przechodzi dalej i czeka na kolejną drużynę.

Opublikowano

Trochę straciłem na tym meczu :P No ale wygrałem je dzień wcześniej, więc w pewnym sensie nic nie straciłem :) Szkoda tego meczu, cały czas rozłączało i w dodatku go nie skończyli.

Będą grali rematch, a skiny przepadły - bez sens i złodziejstwo (tak wiem "na własną odpowiedzialność")

 

Wiecie może kiedy będą jakieś najbliższe mecze?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...