Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Coś czuję że ten mecz wkońcu przełożą na jutro :x

Właśnie coś ruszyło ;D 

 

/właśnie coś padło ;D

­

784091427630431250239.png

Opublikowano

VP, sądzac jak stracilem ostatnie bety na fnaticów, stracilem do nich zaufanie. Haha :D

do VP też możesz prędko stracić zaufanie. Moja zasada to nigdy nie stawianie na Polaków, przez nasze teamy Dobry Gaming aka G2 oraz VP.PRO straciłem najwięcej. z 400/500 euro.

 

 

 

Grają te mx czy nie? Bo mnie nie ma już na pc i nie mam jak sprawdzić ; f

Grają 

6 1 szkoda ze na nich nie postawiłem ;) pimpa jednak miała racje ;o 

Opublikowano

do VP też możesz prędko stracić zaufanie. Moja zasada to nigdy nie stawianie na Polaków, przez nasze teamy Dobry Gaming aka G2 oraz VP.PRO straciłem najwięcej. z 400/500 euro.

 

 

 

Grają 

6 1 szkoda ze na nich nie postawiłem ;) pimpa jednak miała racje ;o 

Pimp to krul xDDDD

 

7:1 pozdro

 

Doszliśmy do wniosku z pimpem że myXMG ma z*******y avatar.

 

Tak sie obstawia mecze xDDD

Opublikowano

Pimp to krul xDDDD

 

7:1 pozdro

 

Doszliśmy do wniosku z pimpem że myXMG ma z*******y avatar.

 

Tak sie obstawia mecze xDDD

w x6tence maja kanekiego więc jak cipka się ogarnie i przestanie płakać to może jeszcze to ugrają xD

Opublikowano

zresztą to zależy jak drużyny sobie radzą w tt jak i ct więc można mówić że jakaś mapa może być tt a drużyna ciśnie na ct więc :D ale może masz racje ja zawsze słysze że to ct ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...