Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie radzę stawiać full na CW. Ja wole poczekać do jutra moze jakies pewne mecze beda.

 

@hikary

Ja bym sie bal postawić polowe swoich skinów na CW za mało pewni sa.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

HajV czy neXtP?­

 

 

 

 

Taki offtopic bez zakladania tematu możę ktoś odpowie:

Dlaczego jak wygram to nie dostanie ani jednego skina? 

Już od paru meczy tak mam.

 

Jak obstawiasz śmieciowe rzeczy to tak jest ;)

Chyba poniżej 0.5$ tak jest ale nie zawsze.

784091427630431250239.png

Opublikowano

Nie radzę stawiać full na CW. Ja wole poczekać do jutra moze jakies pewne mecze beda.

 

@hikary

Ja bym sie bal postawić polowe swoich skinów na CW za mało pewni sa.

Ja postawiłem wszystkie xD całe oiro xD 

 

HajV czy neXtP?­

 

 

 

 
 

Jak obstawiasz śmieciowe rzeczy to tak jest ;)

Chyba poniżej 0.5$ tak jest ale nie zawsze.

Tego meczu nie obstawiałem ale jak bym obstawiał to pewnie bym postawił na low na Hajv

Opublikowano

Z tego co widzę to:

 

- Ponad 70% teamów wygrywa gdy jego procent wzrasta wraz z rozpoczęciem meczu, przykład eLevate. Miało 13% 3h przed meczem a kilkadziesiąt minut później 17% w rezultacie - wygrali.

 

Dużo osób postawiło na neXtp czyli można sądzić, że lekko większą mają wygraną.

 

 

Polecam CW low.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

@tmmtta

Po co reklamujesz? ;/

@topic

Przy value 0,42 jak wygra CW to dostane coś?

Bo ostatnio przy value nawet 0,5 nic nie dostawałem.

Facepalm nie reklamuje, izaka nie trzeba reklamowac on mial rekord 43k typa ogladajacych podczas streama.

Omg CW 6-9 Gplay gplay po stronie T...

 

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

P******e to obstawianie

3wpd39.jpg

2 dogrywki, 2 przegrane...

Mecz 50-50 miał być i był... Ale jak zawsze moje szczęscie jest tak hujowe, że nigdy nie trafie na tą drużyne.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Najpierw robie analize a potem wybieram ale niech Ci bedzie, napisze xD

LGB wygrało z HellRaisers 2-1,z NoProblem! 2-0, Anu.Ain 16-10, oraz Deponeret 21-18, tylko jedna przegrana w ostatnim czasie z webSpell 13-16.

Agent przegrało wszystkie ostatnie mecze, GPlay 18-21, Wu Xing 1-16, Menace 0-2, FIXNATION 0-2, fm-eSports 4-16.

 

To pewniak dla LGB.

 

GPlay vs CPH Wolves

 

Nieprzewidywalne 50-50, wszystko może się wydarzyć= Skip/LOW na CPH

 

HajV= Jest to ich 1 mecz więc nie wiadomo jak oni grają, ale wg. mnie ugrają to, LOW/Med HajV

 

NeXtP nie jest w formie= Low/Med HajV

Pisalem Low na CW ale jak zwykle ktos musi mnie nie sluchac a potem placz o przegrane skiny.

 

Next 34-32 HajuV

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

Po tym jak na lounge było chyba z 80% na ESC i CW wygrało można było sie domyslić że i to CW wygra. :D

 

1.Penta czy VP?

2.LDLC czy CW?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...