Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Błąd 0xc000007b kurwa, wymiękam proszę o pomoc


Chill Out

Pytanie

Opublikowano

Witam, już nie wiem co mogę mieć źle jakich sterowników mogę nie mieć (programów). Daję Raport z ComboFix jeżeli potrzebne są jakieś informacje to podam mam akutalne sterowniki karty graficznej, biosu etc. Net. Framework 4.5.1 inne nie chcą mi się zainstalować Microsoft Visual C++ 2005/2008/2010, DirectX no i chuj nie działają mi takie gry np. instalowałem Nfs shift, unslashed 2, The Elder Scrolls V Skyrim. We wszystkich występuje ten sam błąd. Windows 7 professional 32bit

ComboFix.txt



 

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamil40013
Opublikowano

Opłaca ci się bawić w naprawianie tego błędu ?

Zainstaluj system od nowa i daj znać, co się zmieniło.

Opublikowano

Właśnie myślałem nad instalacją XP tylko nie wiem czy wykorzysta mi w pełni komputer. Myślisz, że świeża instalacja pomoże ?



 
Opublikowano

Na logach nie wiele się znam, ale mogę jasno stwierdzić, że tu był niejeden syf. Jak chcesz już się bawić XP'kiem to wersja 32bit ma ograniczenie do 3,25GB ramu, chyba, że zdobędziesz 64bitową, ale nie wiem czy taka istnieje. Jak już będziesz robił format, to najlepiej wszystkich dysków, żeby ten syf nie wrócił ponownie.

Opublikowano

Na logach nie wiele się znam, ale mogę jasno stwierdzić, że tu był niejeden syf. Jak chcesz już się bawić XP'kiem to wersja 32bit ma ograniczenie do 3,25GB ramu, chyba, że zdobędziesz 64bitową, ale nie wiem czy taka istnieje. Jak już będziesz robił format, to najlepiej wszystkich dysków, żeby ten syf nie wrócił ponownie.

Nie było żadnego syfu.

 

 

Pokaż jeszcze ekran z tego BSOD'a. głównie mi chodzi o napis który będzie na górze ekranu. coś jak to :INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

Opublikowano

Nie było żadnego syfu.

 

 

Pokaż jeszcze ekran z tego BSOD'a. głównie mi chodzi o napis który będzie na górze ekranu. coś jak to :INACCESSIBLE_BOOT_DEVICE

Jak to zrobić ?



 
Gość kamil40013
Opublikowano

Właśnie myślałem nad instalacją XP tylko nie wiem czy wykorzysta mi w pełni komputer. Myślisz, że świeża instalacja pomoże ?

 

Na nowych maszynach nie opłaca się już instalować Windows XP. Taka jest moja opinia. Wersję 64 bit znajdziesz bez problemu w necie. Ale nie opłaca się w to bawić.

Zainstaluj system od nowa (format). Powinno pomóc. Większość takich błędów może być spowodowana uszkodzeniem plików systemowych. I to jest ciężko naprawić.

 

Nie dawno miałem podobny problem na W8. Aplikacje Metro nie łączyły się z internetem i był kod błędu (nie pamiętam już jaki). Próbowałem bawić się w naprawy, ale nic z tego. Skończyło się, że przeinstalowałem system i wszystko było ok.

Opublikowano

Tylko, co oznacza "nowych maszynach" ?
Intel Core i3-4130 CPU @ 3.40Ghz, 4,0GB RAM, NIVIDIA GeForce GT 630
To jest nowsza maszyna ?
Ale w sumie nie mam innego wyboru więc jutro przeinstaluję system i dam znać czy zadziałało



 
Gość kamil40013
Opublikowano

@UP

Tak, to jest nowsza maszyna.

 

Windows XP nadaje się na takie procesory jak Pentium 4, Core 2 duo, Celeron itd. Ale wcale to nie oznacza, że nie nadaje się na nowe maszyny.

Chociaż i tak polecam ci instalować W7 ze względu na nowsze sterowniki. NVIDIA już nie wspiera WIN XP z tego co pamiętam.

Opublikowano

up nawet windows jej nie wspiera.. Już kaput po Xp 14 lat(?) po prostu nie opłacało się microshitowi inwestować w Xp bo żadnego z tego pożytku nie mieli.

A teraz już mają 1 problem z głowy bo updatują tylko tym firmom które opłacają :)

graphic.png
Gość kamil40013
Opublikowano

Ja znam ludzi którzy do dzisiaj jadą na XP SP2 i nic strasznego się nie dzieje. M$ tylko straszy tym, że koniec wsparcia i, że będzie źle i, że mamy kupić nowy system itd.

Tak na serio, to wystarczy antywirus i możemy dalej używać XP.

Z Windows 7 będzie, to samo co z XP. Ale tym razem M$ nie przedłuży wsparcia, po tym co się działo z XP.

Opublikowano

Aktualnie to oni nie planują zamykać projektu W7. Bądźmy szczerzy W7 nie powala jakością ale w8/8.1 także. Jeśli mamy być szczerzy połowa szitu jakiego pakują do tych windowsów jest gówno warta tylko że dobrze 'opisane'. To przyciąga klientów. Myślisz że moja szkołą kupiła by około 100x W8.1? Heh mają 1 na cały serwer :D. Oszczędności nigdy za wiele. :)

graphic.png
Opublikowano

Dzięki wszystkim za odpowiedzi ;)
Ale jeszcze jedno :D Możecie wymienić co instalować na świeży system ? Net Framework itp. Bo może nie instaluję wszystkich potrzebnych składników.
Pytam się tak z ciekawości bo się bardziej znacie ode mnie ;)



 
Opublikowano

Ale co masz instalować?

Podstawe:

- antywir przede wszystkim

- inną przeglądarkę

- sterowniki do gpu/dźwiękówki

To jest to co ja wgrywam na świeży system, potem dochodza programy które sobie siedzą w moim pięknym folderze i nie narzekają na nude ;P

graphic.png
Opublikowano

Ale co masz instalować?

Podstawe:

- antywir przede wszystkim

- inną przeglądarkę

- sterowniki do gpu/dźwiękówki

To jest to co ja wgrywam na świeży system, potem dochodza programy które sobie siedzą w moim pięknym folderze i nie narzekają na nude ;P

Nie o to ziomuś chodziło :D Bo o tym to wiem :D aż taki tępy nie jestem

Chodzi mi o programy typu net framework, Microsoft c++



 
Gość kamil40013
Opublikowano

@UP

Każdy Antywirus spowalnia komputer w mały lub dużym stopniu. Ja aktualnie na 7 używam M$ Security Essentials i starcza. Chociaż, to słabe narzędzie.

.NET Framework zazwyczaj instaluje się sam jeżeli jakaś aplikacja tego wymaga

Na pewno po świeżej instalacji systemu zainstaluj pakiet DirectX

http://download.microsoft.com/download/8/4/A/84A35BF1-DAFE-4AE8-82AF-AD2AE20B6B14/directx_Jun2010_redist.exe

Pamiętaj o instalacji aktualizacji z WU.

Ja też instalowałem K-Lite Codec Pack. Ale dla ciebie to może być bezużyteczne. Sam musisz wybrać co chcesz instalować.

Gość kamil40013
Opublikowano

@REF

I jak przeinstalowanie systemu pomogło ?

Gość kamil40013
Opublikowano

@UP

Lepiej zacząć od najprostszych czynności.

 

Autor tematu i tak się nie wypowiada.

Opublikowano

No cześć nie miałem czasu wcześniej przeinstalować Win, dziś już przeinstalowałem za chwilę zainstaluję grę i dam edita czy dalej to gówno wyskakuję ;)
Pomogło ;) Zainstalowałem Win 7 Ultimate i wszystko gra i tańczy ;)



 
Gość kamil40013
Opublikowano

Tylko jaki sens było instalować wersję Ultimate ? Professional lub Home w zupełności starcza i jednocześnie jest lekko odchudzona.

Opublikowano

Tylko jaki sens było instalować wersję Ultimate ? Professional lub Home w zupełności starcza i jednocześnie jest lekko odchudzona.

W wersji Ultimate masz pełną kontrolę ;)



 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...