Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe RP za ściąganie aplikacji na androida!


Jojo.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Daj spokój. Ściema. Jeśli nie, udowodnij :D

Troll?

Te wszystkie aplikacje na androida "działają". Na jednych szybciej, na drugich wolniej się zbiera.

Opublikowano

Mam dla was jeszcze jeden trick: Pobieramy jakiś VPN (Na komputer Cyber Ghosta, a na telefon One Click). Potem wchodzimy w TrialPay i szukamy oferty Tchibo, następnie się tam rejestrujemy i składamy fake zamówienie. Warte to jest 4 dolary :)

Jeśli chcesz to możesz mnie wspomóc: aIxJUQgJr :)

Opublikowano

Mam dla was jeszcze jeden trick: Pobieramy jakiś VPN (Na komputer Cyber Ghosta, a na telefon One Click). Potem wchodzimy w TrialPay i szukamy oferty Tchibo, następnie się tam rejestrujemy i składamy fake zamówienie. Warte to jest 4 dolary :)

 

Jeśli chcesz to możesz mnie wspomóc: aIxJUQgJr :)

Nie będzie potem żadnych problemów ani nic? Sprawdzałeś czy działa? Nie chcę potem srać pod siebie, że o 6:00 zrobio mi wjazd na chatę itd.
Opublikowano

@up

Spróbuję.

 

W ciągu OK. 8 dni zarobiłem 20zł w tej aplikacji :)

 

 

graphic.png

Opublikowano

Działa. Wiele osób tak robi i jeszcze nikogo nie zebrali :)

Na 3 Vpn szukałem i nie ma.

 

 

graphic.png

Opublikowano

Jak przelać z tego pieniądze na PayPal a potem kupić RP?

 

I dlaczego nie dostaje coint za aplikacje akazoo?

Opublikowano

A zeby zrobic to konto na pay pal trzeba miec konto w banku ?

                                                                                    20141229160810uid1.gif

Opublikowano

@up bo jestes idiotą. Akazo i Badabee dochodzi jak zaaktywujesz. Ja na tych reklamkach już z 10$ zarobiłem liczyć we wszystkich aplikacji.

 

PS jak zaaktywujesz usuwasz i dezaktywujesz bo bedzie bralo hajs

3d8b54f471ac3645gen.png


Moja sygna:


http://img341.imageshack.us/img341/1362/betternerfireliasig.png


Kiedyś były czasy gdzie wszyscy byli równi, a teraz modek wysokość sygny 400 a dla szaraków 200 pozdro frajerzy!


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...