Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki jest sens istnienia człowieka ?


Wojciech-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

CO o tym sądzicie ? Po co ktoś nas stworzył ?  Jakim jest w tym cel ?

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po co nas stworzył? Na początku po to, aby na świecie były konflikty i wojny, każdy z nas martwił się o siebie, a na końcu aby każdy z nas zmarł.

Opublikowano

Niewiadomo czym jest bóg. Może jest sytemem, przez który tworzi się istnienie, czyli galaktyki, planety i wszystko inne w jakiejś przypadkowości i ludzie, akurat są jednym z nieskończoności przypadków. 

Opublikowano

Coś ewoluowało w człowieka, a człowiek jak każde zwierze chce aby jego gatunek przetrwał jak najdłużej

Opublikowano

Nie ma sensu istnienia. Jednak prawie wszyscy z nas chcą żyć a naszym celem w życiu jest pomaganie innym ludziom aby te życie upłynęło im jak najmilej. Oczywiście przy okazji nie zapominając o sobie.

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano

Nie ma sensu istnienia. Jednak prawie wszyscy z nas chcą żyć a naszym celem w życiu jest pomaganie innym ludziom aby te życie upłynęło im jak najmilej. Oczywiście przy okazji nie zapominając o sobie.

Ale co po śmierci ? Ja osobiście wierzę w życie pozagrobowe (niebo , piekło )  , A u Was ? 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Ale co po śmierci ? Ja osobiście wierzę w życie pozagrobowe (niebo , piekło )  , A u Was ? 

Ja nie wierze w niebo, piekło. Dlaczego miałbym wierzyć, skoro są miliardy innych możliwości.

Opublikowano

I tak po śmieci wszyscy trafimy do jednego miejsca, czy to chrześcijanie czy muzułmanie.

 

Sens człowieka: po prostu żyć i czerpać jak najwięcej z tego życia, bo nie wiadomo co nas potem czeka.

VNp6c2U.png

Opublikowano

Ale co po śmierci ? Ja osobiście wierzę w życie pozagrobowe (niebo , piekło )  , A u Was ? 

Nie wierzę. Czy to znaczy, że moje życie nie ma sensu i mam się zabić?

 

A jaki jest sens tej dyskusji?

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

I tak po śmieci wszyscy trafimy do jednego miejsca, czy to chrześcijanie czy muzułmanie.

 

Sens człowieka: po prostu żyć i czerpać jak najwięcej z tego życia, bo nie wiadomo co nas potem czeka.

Dlaczego jesteś taki przekonany, że tak będzie? Równie prawdopodobne jest to, że nigdzie nie trafimy. Będziemy niczym wyłączony komputer, który w dodatku jest zepsuty i juz nigdy nie zostanie wlaczony. I taka mozliwosc jest

Nie wierzę. Czy to znaczy, że moje życie nie ma sensu i mam się zabić?

 

A jaki jest sens tej dyskusji?

Sensem każdej dyskusji jest wymiana zdań.

Opublikowano

A sensem każdego życia jest wydanie potomstwa. Dziękuję, do widzenia.

No i w końcu poparłeś moją tezę że homosiów trzeba gazować lub na stos bo nie mogą mieć potomstwa ( tylko nie pisz mi tutaj o małżeństwach które nie mogą mieć dzieci , bo to co innego  ) 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

No i w końcu poparłeś moją tezę że homosiów trzeba gazować lub na stos bo nie mogą mieć potomstwa ( tylko nie pisz mi tutaj o małżeństwach które nie mogą mieć dzieci , bo to co innego  ) 

No jasne. Wszystkich zagazuj i zostaw tylko siebie żebyś mógł pieprzyć głupoty.

Opublikowano

No i w końcu poparłeś moją tezę że homosiów trzeba gazować lub na stos bo nie mogą mieć potomstwa ( tylko nie pisz mi tutaj o małżeństwach które nie mogą mieć dzieci , bo to co innego  ) 

Wedlug twojego myslenia malzenstwo bezplodne i homosie to st to samo. I to i to nie moze miec dzieci, wiec wedlug ciebie i to i to nalezy spalić na stosie.

Opublikowano

Wedlug twojego myslenia malzenstwo bezplodne i homosie to st to samo. I to i to nie moze miec dzieci, wiec wedlug ciebie i to i to nalezy spalić na stosie.

Napisałem coś chyba ?

 

1.Homoś nie może mieć dzieci , bo do zapłodnienia są potrzebne 2 płcie .

2.Małżeństwo bezpłodne można jak każdą chorobę leczyć , homosia nie da się wyleczyć żeby miał dziecko . 

 

To są skrajne przypadki

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Napisałem coś chyba ?

 

1.Homoś nie może mieć dzieci , bo do zapłodnienia są potrzebne 2 płcie .

2.Małżeństwo bezpłodne można jak każdą chorobę leczyć , homosia nie da się wyleczyć żeby miał dziecko . 

 

To są skrajne przypadki

No dobrze, ale to, że robienie dzieci powinno być celem każdego nie oznacza, że musi. Ja nie planuje miec dziecka, jestem hetero. Mnie tez chcesz spalić na stosie, bo przeze mnie kurwa ludzkość na świecie zaniknie (ironia)

Opublikowano

Dymać, jeść, pić, bawić się, tworzyć sztukę, podróżować, poznawać nowych ludzi, nowe doświadczenia i cieszyć się z życia.

 

Generalnie, żyć pełną piersią, nie tylko przeżyć :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

No dobrze, ale to, że robienie dzieci powinno być celem każdego nie oznacza, że musi. Ja nie planuje miec dziecka, jestem hetero. Mnie tez chcesz spalić na stosie, bo przeze mnie kurwa ludzkość na świecie zaniknie (ironia)

stos to też ironia , chodź piękne by było żeby średniowieczne obyczaje powróciło . Tu nie chodzi o to czy ktos chcę mieć dzieci czy nie . Tu o to chodzi że jak ktoś nie może tak jak 2 pedałów to nie są oni potrzebni .  Zróbmy eksperyment , wyślijmy wszystkich gejów na  księżyca i resztę lessbijek na marsa   , hetero zostaną na ziemi . Co przetrwa ? 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

stos to też ironia , chodź piękne by było żeby średniowieczne obyczaje powróciło . Tu nie chodzi o to czy ktos chcę mieć dzieci czy nie . Tu o to chodzi że jak ktoś nie może tak jak 2 pedałów to nie są oni potrzebni .  Zróbmy eksperyment , wyślijmy wszystkich gejów na  księżyca i resztę lessbijek na marsa   , hetero zostaną na ziemi . Co przetrwa ? 

No, ale wedlug twojej logiki Osoba, ktora nie chce miec dzieci tez jest niepotrzebna i tak jak geja powinno się wg ciebie taką osobe spalić na stosie, nie?

 

Powiem ci tak. Nienawidzisz gejów, jesteś homofobem, bo sam się kurwa obawiasz, ze gejem się staniesz. To przychodzi nagle, jak jesteś choć troche inteligentny to to wiesz. Bojąc się tego postanowiles, ze gejów nienawidzisz opd pretekstem, ze nie mogą przedluzac gatunku. Jakby to byl priorytet w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi się robi powoli aż za dużo..

Opublikowano

No, ale wedlug twojej logiki Osoba, ktora nie chce miec dzieci tez jest niepotrzebna i tak jak geja powinno się wg ciebie taką osobe spalić na stosie, nie?

 

Powiem ci tak. Nienawidzisz gejów, jesteś homofobem, bo sam się kurwa obawiasz, ze gejem się staniesz. To przychodzi nagle, jak jesteś choć troche inteligentny to to wiesz. Bojąc się tego postanowiles, ze gejów nienawidzisz opd pretekstem, ze nie mogą przedluzac gatunku. Jakby to byl priorytet w dzisiejszych czasach, gdzie ludzi się robi powoli aż za dużo..

1.gejem nikt sam z siebie sie nie staję ,  to tylko chora moda , potwierdzone to może być tym że nastąpił nagły wzrost pederastów w społeczeństwie promowanym  z unii , tzw 5 kroków  . Budowanie symboli (tęcza) , marsze , związki partnerskie , adopcja dzieci , pedofilia ( np w Holandii. )

Nie jestem homofobem bo go się nie boję tylko czuję wstręt , czyli jestem homowstrętem .

 

 

Dobra nie odbiegajmy od tematu . 

 

 

Znowu idąc twoją logiką że jak ktoś nie cierpi pedałow to jest nim , to większość społeczeństwa powinna być nimi . Fuck logic.

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

1.gejem nikt sam z siebie sie nie staję ,  to tylko chora moda , potwierdzone to może być tym że nastąpił nagły wzrost pederastów w społeczeństwie promowanym  z unii , tzw 5 kroków  . Budowanie symboli (tęcza) , marsze , związki partnerskie , adopcja dzieci , pedofilia ( np w Holandii. )

Nie jestem homofobem bo go się nie boję tylko czuję wstręt , czyli jestem homowstrętem .

 

 

Dobra nie odbiegajmy od tematu . 

 

 

Znowu idąc twoją logiką że jak ktoś nie cierpi pedałow to jest nim , to większość społeczeństwa powinna być nimi . Fuck logic.

Skąd możesz wiedzieć, że gejem nikt sam z siebie się nie staje? Czy ty widzisz co mówisz? Chora moda? Czyli np. osoba, ktora chce byc modna od razu musi nagle polubić w dupe?

Opublikowano

Skąd możesz wiedzieć, że gejem nikt sam z siebie się nie staje? Czy ty widzisz co mówisz? Chora moda? Czyli np. osoba, ktora chce byc modna od razu musi nagle polubić w dupe?

Ile razy można powtarzać że człowiek z natury jest heteroseksualny , nikt nie rodzi sie homosiem .Nawet u zwierząt nie zaobserwowano  takich aktów . 

 

To że piszę że trzeba ich gazować to nie znaczy że tego chcę , wystarczy że napiszę coś to od razu jest szum i wzbudza się sensacja .

 

Jeśli homoś zostaje ze swoimi sprawami w domu to do niego nic nie mam , jeśli paraduje po ulicach domagając się adopcji dzieci to niech na to nie liczyć , bo znajdzie się 2 hitler i zamiast żydów pozbędzie się homoseksualistów .

 

Odróżnijmy też geja od homoseksualisty ,  nie każdy   gej to homoś , on robi to za pieniądze .

Dalej . Homoseksualizm to tylko akt seksualny nie żadna miłość czy uczucie .

 

 

Tak moda , bo za to są wysokie pieniądze  . Wmawianie normalnym ludziom że są homofobami to jest po prostu nienormalne .  Dawniej homoś był uważany za  osobą chorą psychicznie , teraz jest uważany za coś normalnego i bezczelnie wmawiają ludzią że to my powinniśmy się leczyć 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Ile razy można powtarzać że człowiek z natury jest heteroseksualny , nikt nie rodzi sie homosiem .Nawet u zwierząt nie zaobserwowano  takich aktów . 

 

To że piszę że trzeba ich gazować to nie znaczy że tego chcę , wystarczy że napiszę coś to od razu jest szum i wzbudza się sensacja .

 

Jeśli homoś zostaje ze swoimi sprawami w domu to do niego nic nie mam , jeśli paraduje po ulicach domagając się adopcji dzieci to niech na to nie liczyć , bo znajdzie się 2 hitler i zamiast żydów pozbędzie się homoseksualistów .

 

Odróżnijmy też geja od homoseksualisty ,  nie każdy   gej to homoś , on robi to za pieniądze .

Dalej . Homoseksualizm to tylko akt seksualny nie żadna miłość czy uczucie .

 

 

Tak moda , bo za to są wysokie pieniądze  . Wmawianie normalnym ludziom że są homofobami to jest po prostu nienormalne .  Dawniej homoś był uważany za  osobą chorą psychicznie , teraz jest uważany za coś normalnego i bezczelnie wmawiają ludzią że to my powinniśmy się leczyć 

Właśnię się przyznałeś, że jesteś @ComeBack 'iem

 

Sygnatura też to potwierdza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...