Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Temat dotyczący konkursu "Sprawdź swoją wiedzę o NosTale".


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie dość, że człowiek się stara to jeszcze takie podejrzenia...

 

PS: Prawie nigdy nie bywam poważny.

 

Rozumiesz coś z tamtej wypowiedzi ? Bo zdaje mi się , że nie . 

nostaleh.png
Opublikowano

Rozumiesz coś z tamtej wypowiedzi ? Bo zdaje mi się , że nie . 

Jeśli coś jest jeszcze nie jasne to zapraszam na PW.

Przypominam, że temat służy do dyskusji i zadawania pytań dot. konkursu.

Opublikowano

Mam prośbę. Można tą dogrywkę przesunąć na 8 maja? Ponieważ  6/7 maja jestem na wycieczce szkolnej i nie będę miał dostępu do internetu :x

giphy.gif

Opublikowano

Mrokiem? mrok to chyba sp o atrybucie mroku  :huh: .

A po 2 nie powinno być 3miejsc? a nie ze 2 będzie sie dobijac? ;o.

Elementarny mrok to umiejętność WK:

2ikp4ph.jpgElementarny mrok

  • Zasięg: Własna postać
  • Cel: Dookoła przyjaciół w 4 komórkach
  • Czas rzucania: 1,0 sekunda
  • Czas ponownego użycia: 60,0 sekund
  • Koszt PM: 90

Co do rozstrzygnięcia trzeciego miejsca- trwa dyskusja.

 

Mam prośbę. Można tą dogrywkę przesunąć na 8 maja? Ponieważ  6/7 maja jestem na wycieczce szkolnej i nie będę miał dostępu do internetu :x

Nie :P.

Opublikowano

Elementarny mrok to umiejętność WK:

2ikp4ph.jpgElementarny mrok

  • Zasięg: Własna postać
  • Cel: Dookoła przyjaciół w 4 komórkach
  • Czas rzucania: 1,0 sekunda
  • Czas ponownego użycia: 60,0 sekund
  • Koszt PM: 90

Co do rozstrzygnięcia trzeciego miejsca- trwa dyskusja.

 

Nie :P.

No to dajcie mi już tego blue.

Gratuluję 1 miejsca i golda Kociak12345.

giphy.gif

Opublikowano

Ja to tez skiszyłem.. zapomniałem o zakazie edycji postów a na początku dałem wild kepper  :D .

A tak wgl dzięki za liki xD  :P .

Przed edycją posta też napisałeś "berserker", widziałem.

 

No to dajcie mi już tego blue.

Gratuluję 1 miejsca i golda Kociak12345.

Jesteś pewien?

Opublikowano

Przed edycją posta też napisałeś "berserker", widziałem.

 

Jesteś pewien?

Nie rozumiem. Czemu mam nie być pewien? ;d

giphy.gif

Opublikowano

Nie rozumiem. Czemu mam nie być pewien? ;d

No, oddania golda bez walki :p?

 

Berserker? .. zebym miał ss..

Właściwie i tak zasady zabawy zakazują edycji, więc nie ma sensu nad tym dyskutować ;).

Opublikowano

No, oddania golda bez walki :P?

 

Właściwie i tak zasady zabawy zakazują edycji, więc nie ma sensu nad tym dyskutować ;).

Odpowiedziałeś mi na pytanie wogóle go nie czytając czy co? Napisałem że jadę na wycieczkę i nie bd miał jak wbić wgl. na forum >.<

giphy.gif

Opublikowano

Odpowiedziałeś mi na pytanie wogóle go nie czytając czy co? Napisałem że jadę na wycieczkę i nie bd miał jak wbić wgl. na forum >.<

Lepiej spytać kilka razy i mieć pewność, bo później były by pretensje :p.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...