Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zrobić swojego "mini trainera"do Fifa World ?


arturbemolxD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sprawdzone działa. Ale po użyciu HotspotShield Nie mogę wyszukać kolejnego przeciwnika Pomaga dopiero ponowne uruchomienie Gry

Nie trzeba :) Wystarczy ze gdy pojawi sie komunikat "Przeciwnik oposcil gre" szybko klikamy TURN OFF i szukamy nowego przeciwnika ;)

Opublikowano

Całkiem przydatne a czy tą całą czynność trzeba powtarzać za kążdym razem kiedy sie uruchomi fife world ?

Nie trzeba ;) Lecz trzeba to powtarzac po ponownym uruchumieniu komputera ;p

A gdzie te adresy stale?

 

Wysyłane z mojego GT-S6500 za pomocą Tapatalk 2

Jest to "mini trainer" a wiec nie trainer ze stalymi adresami ;)

Da sie jakos zrobic zebym byl caly czas gospodarzem?

Po prostu jak wybierze Ci przeciwnika i jestes gosciem klikasz "WSTECZ" i szukasz od nowa przeciwnika . Trudne ? :D

Opublikowano

truefan94, w 27 Kwi 2014 - 17:22, powiedział:snapback.png

Całkiem przydatne a czy tą całą czynność trzeba powtarzać za kążdym razem kiedy sie uruchomi fife world ?

Nie trzeba  ;) Lecz trzeba to powtarzac po ponownym uruchumieniu komputera ;p

 

 

Aha dzieki wielkie i wielki plus za udostępnienie :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...