Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Jak zrobić swojego "mini trainera"do Fifa World ?


arturbemolxD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up zamrozilem mam zrobic ssy ? lub masz skype udostepnie ekrana :D

To moze znalazles adres i przypadkowo go usunales i zamroziles inny. Sprobuj jeszcze raz to zrobic od poczatku

Opublikowano

i potem te na dole usuwac? :)

a u gory w spokoju zostawic?

Dobra słuchaj..

Masz 200 czy 300 adresow.

Zaznaczasz 10 OD GÓRY  tak :  ˅

Zmieniasz ich wartość na np. 8

PAtrzysz w grze czy gole sie zmienily

Jesli sie nie zmienily kasujesz te adresy w ktorych zmieniles na 8.

I szukasz nastepnych 10 OD GÓRY tak : ˅

Opublikowano

Ale pamiętajcie, że musicie odpauzować grę aby gole się zmieniły.

Dokładnie . Po zmianie wartości włączacie gre i znowu pauzujecie pod przyciskiem esc.

Opublikowano

Dobra słuchaj..

Masz 200 czy 300 adresow.

Zaznaczasz 10 OD GÓRY  tak :  ˅

Zmieniasz ich wartość na np. 8

PAtrzysz w grze czy gole sie zmienily

Jesli sie nie zmienily kasujesz te adresy w ktorych zmieniles na 8.

I szukasz nastepnych 10 OD GÓRY tak : ˅

 

Dobra słuchaj..

Masz 200 czy 300 adresow.

Zaznaczasz 10 OD GÓRY  tak :  ˅

Zmieniasz ich wartość na np. 8

PAtrzysz w grze czy gole sie zmienily

Jesli sie nie zmienily kasujesz te adresy w ktorych zmieniles na 8.

I szukasz nastepnych 10 OD GÓRY tak : ˅

dziękuje mi trzeba jak debilowi tłumaczyc :))

Opublikowano

A HotSpota wyłączamy po utraceniu połączenia czy po "zacięciu się gry" ?

Gdy pisze zeby opuścić mecz klikasz TURN OFF i dopiero wtedy opuszczasz ;)

Mam pytanie jak zapisać te adresy żeby cheat engine je pamiętał bo wyłączyłem program i teraz od nowa musze szukać :<

Alt+S i zapisujesz na pulpicie albo gdzie tam chcesz ;)

Opublikowano

Ja robie w CE binda na Num 9, naciskam na środku tylko jeden raz, czekam aż wyskoczy mi błąd że fife trzeba zamknąć, naciskam znów 9 i utracono połączenie.. :)

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Ja robie w CE binda na Num 9, naciskam na środku tylko jeden raz, czekam aż wyskoczy mi błąd że fife trzeba zamknąć, naciskam znów 9 i utracono połączenie.. :)

Tak ale nie zawsze zalicza wtedy mecz i dodaje do wygranych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...