Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

poparcie dla tych złodziei


Wojciech-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sondaże mówią same za siebie . 

 

 

Jeszcze tylko Ruch Narodowy żeby połączył siły z Korwinem .

 

Może uda im się razem powrócić do normalności 

 

Mogę się założyć o gruby hajs, że korwin łyknie 2-5%.

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mniej interesuje program partii.Głosuje na nią.Ryzykuję, może się wywiąże, może nie.Nigdy nie ma 100% pewnośći, ale na kogoś trzeba zagłosować.Po za tym Korwin od 40 lat mówi dokładnie to samo.Jeżeli teraz Korwin mówi, że pozwoli pracować kobietą a po dojściu do władzy stworzy prawa, które to uniemożliwią, to wtedy dopiero będzie kłamcą, albo jeżeli w statucie partii nie byłoby o tym mowy a nagle by powiedział na wykładzie, że jego partia odbierze kobietom prawo do pracy.

 

Przykład kłamstwa Korwina poproszę ;) I proszę o obalenie tych "idiotyzmów" jakoś do tej pory ci się nie udało.Sam rzucasz ogólnikami i lewackimi hasełkami.

 

Ale czy NSDAP diametralnej zmieniło swój program? Nie.Wiadomo, że partię ultranacjonalistycznę, będą dążyły do wojny z kimś.Korwin musiałby stać się faszystą, żeby ingerować w to, czy kobiety mają pracować czy nie.Zaprzeczyłby wtedy swojemu liberalizmowi.Czy Hitler atakując Polskę zaprzeczył swoim poglądom? Nie.Od początku swojej działaności prowadził politykę socjalną, przez którą o mało nie zbankrutował i przez która zaatkował Polskę.Pomyśl za nim znowu napiszesz podobną pierdołę.

 

Cytat z programu NSDAP:

3. "Żądamy ziemi i nowych terytoriów (kolonie) aby wyżywić nasz naród i aby (w koloniach) osiedlić nadwyżkę populacji."

 

twoje zaufanie do partii socjalistycznych cie zgubi.Nie ma takiego państwa i takiego człowieka, którego nie zniszczyłby socjalizm.

Nie mówię, że trzeba głosować na KNP.Po prostu ono ma obecnie największe poparcie z partii wolnorynkowych.

przykład państwo zniszczonego przez socjalizm np Kuba . Wystarczy poczytać , zobaczyć historie tego kraju zarazem pięknego "kiedys"

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

@Wojciech

No właśnie napisałem, że nie ma państwa, którego nie zniszczył by socjalizm.Trochę dziwine brzmi, ale tak samo jak "Nie ma człowieka, którego nie zabiłby jad węża".

 

Przykładów wcale nie trzeba szukać w Ameryce Płd, w Chinach czy w Korei.Mamy przykład Europy i UE.

 

@+

XDDDDDDDDDDDDD

 

Opublikowano

Ja tam zawsze będę za PO, jest dobrze tak jak jest.

 

 

Tak wyglądasz . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Powiedziałam, że nie jestem feministką, tylko wolną kobietą. Mylisz skarbie pojęcia. Nie ma czegoś takiego jak prawo naturalne, jest tylko stek kolejnych wymyślonych bzdur, żeby takim jak Wy łatwiej było mieszać w mózgach. Nie chcę równouprawnienia - i tak mam więcej praw, po co mam psuć swoją pozycję w społeczeństwie? ;-) Wolna kobieta to kobieta samowystarczalna, feministka to kolejny chory wymysł niezrównoważonych, którego ideom ulegają ci, którzy nie myślą.

Nie ma większego sensu byś udowadniała swoje racje i nadwyrężała się, bo istnieje pewien typ audytorium, który ma tak silnie ugruntowane i sprecyzowane poglądy, że nie docierają do niego żadne kontrargumenty. Poziom łamania zasad filozofii dyskursu i argumentacji jest zatrważający. Finalnie i tak zostaniesz nazwana lewacką feministką.

 

Daruję sobie powielanie treści w temacie, bo mogę się obiema rękami podpisać pod wypowiedziami @Queridith , które tu już padły. Jedynie pragnę podkreślić, że niektórzy z Was piszą tutaj dokładnie te same sformułowania, które padały już w wielu tematach na forum dotyczących tej dziedziny. Mam wrażenie, że jest to działanie na zasadzie copy-paste, bo każdy argument strony przeciwnej jest "obalany i masakrowany" przez te same oklepane teksty. Zawsze wszystko każecie udowadniać swoim adwersażom, a sami nic nie udowadniacie. Jaka w tym logika? Dalej będziemy brnąć w to bagno, z którego nie ma wyjścia? Pytacie "dlaczego ludzie popierają tych złodziei". Jaka jest najprostsza z możliwych odpowiedzi? BO MOGĄ. Każdy może głosować na tego, na kogo chce. To już jest (ku nieszczęściu niektórych) konsekwencja ustroju, w którym żyjemy, że możemy się swobodnie wypowiadać i manifestować nasze poglądy poprzez wolny udział w wyborach i sondażach przedwyborczych.

 

Gwoli ścisłości <włącza +100 do odporności na zmasakrowanie> zaznaczę już na początku nie jestem lewicowcem, myślę racjonalnie, jestem bezstronna. Z racji wykształcenia i zainteresowań znam się na prawie i polityce oraz w wystarczającym stopniu na gospodarce oraz makroekonomii, by móc ocenić, że wyidealizowane postulaty Korwina (jakkolwiek w wielu przypadkach dot. zarządzania państwem wydają się być słuszne) są w takim nagromadzeniu nie do zrealizowania. Przykro mi. Fajnie by było żyć w bogatym państwie, płacić małe podatki, mieć dobrze płatną pracę i spokojnie dotrwać do kresu ziemskiej egzystencji. Żaden polityk (nawet Korwin) nie jest cudotwórcą, a każda koncepcja polityczna ma swoje wady i zalety. Tutaj trzeba mądrości, chęci i wysiłku ze strony wszystkich obywateli (nierealne), a nawet to nie jest w stanie do końca przełamać niektórych żelaznych praw ekonomicznych i zasad, które rządzą społeczeństwem. Założenie możliwości osiągnięcia takiej idealnej sytuacji jest kontrfaktyczne.

 

Odnosząc się do kwestii pozycji kobiety w społeczeństwie i innych problemów etyczno-społecznych - Nigdy nie osiągniemy ("my" jako zbiór indywidualnych jednostek) na tym polu porozumienia, bo każdy ma swoje własne zasady i poglądy. Zawsze będę natomiast podważać twierdzenia o dominującej roli mężczyzny jako żywiciela rodziny. Kobiety nie chodzą do pracy wyłącznie dlatego, że państwo pod zasłoną podatków i innych świadczeń kradnie mężczyźnie pieniądze. Czasem bywa tak, że kobieta ma swoje ambicje.

#don't care

Opublikowano

@Naiko

 

"Z racji wykształcenia i zainteresowań znam się na prawie i polityce oraz w wystarczającym stopniu na gospodarce oraz makroekonomii, by móc ocenić, że wyidealizowane postulaty Korwina (jakkolwiek w wielu przypadkach dot. zarządzania państwem wydają się być słuszne) są w takim nagromadzeniu nie do zrealizowania. Przykro mi. Fajnie by było żyć w bogatym państwie, płacić małe podatki, mieć dobrze płatną pracę i spokojnie dotrwać do kresu ziemskiej egzystencji."

 

Bardzo ogólnikowo jak na kogoś kto "zna się na prawie, polityce i makroekonomii".Jakieś konkrety.Ludzie mają mieć możliwość bogacenia się.Państwo ma mieć tyle pieniędzy, żeby opłacić policję, wojsko i kilku ministrów.W Chinach to się sprawdziło.Państwo może mieć duży budżet przy małych podatkach.Dobrze płątną pracę? Nie.Chodzi tylko, żeby nie karać ludzi za pracę (podatek dochodwy, dla firm CiT) i żeby nie utrudniać im zakładania firm.Kto się wzbogaci ten się wzbogaci.To nie socjalizm, że każdy ma mieć wszystko.

Opublikowano

Ja tam zawsze będę za PO, jest dobrze tak jak jest.

Jest dobrze? Gdzie? Tutaj? Ile masz lat, że mówisz, że jest dobrze w naszym kraju?

 

Popieram Cię w pełni. Jak PiS przejmie władzę w Polsce ja stąd uciekam, bo już raz miało władzę i Polska się posypała. Wszystkie kontakty zagraniczne, wszystko legnie w gruzach według mnie. Będą tylko krzyże w szkołach i religia na maturze, to już jest nienormalne.

 

Cała moja rodzina jest za PO, nigdy nie była za PiS'owcami i nigdy nie będzie.

Jest najlepiej jak może być, takie jest moje zdanie. PO jest najlepiej działająca partią, o PiS już nawet nie mówię.

 

A jeżeli ktoś pisze, że PO i Tusk to złodziej, to ja mam takie pytanie:

- A co Ci dokładnie ukradli ? ;)

 

Mój głos będzie oddany na PO i nic tego nie zmieni :)

Obie partie są siebie warte. Tyle.

Opublikowano

Popieram Cię w pełni. Jak PiS przejmie władzę w Polsce ja stąd uciekam, bo już raz miało władzę i Polska się posypała. Wszystkie kontakty zagraniczne, wszystko legnie w gruzach według mnie. Będą tylko krzyże w szkołach i religia na maturze, to już jest nienormalne.

 

Cała moja rodzina jest za PO, nigdy nie była za PiS'owcami i nigdy nie będzie.

Jest najlepiej jak może być, takie jest moje zdanie. PO jest najlepiej działająca partią, o PiS już nawet nie mówię.

 

A jeżeli ktoś pisze, że PO i Tusk to złodziej, to ja mam takie pytanie:

- A co Ci dokładnie ukradli ? ;)

 

Mój głos będzie oddany na PO i nic tego nie zmieni :)

albo jestes chory psychicznie albo ci placa za kretynizm. Co okradli ? Wszystko a z takich konkretow podniesli wiek emerytalny . Ponad milion ludzi nie dozyje do emerytury dla ktorej pracowali cale zycie .

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWojciech-
Jeśli chcesz dyskutować (nie bez powodu pogrubiłem to zdanie, bo dyskutować a nie obrażać) to zachowaj poziom i stosuj argumenty a nie nazywaj innych kretynami bo mają odmienne poglądy na ten temat.

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngWojciech-

Jeśli chcesz dyskutować (nie bez powodu pogrubiłem to zdanie, bo dyskutować a nie obrażać) to zachowaj poziom i stosuj argumenty a nie nazywaj innych kretynami bo mają odmienne poglądy na ten temat.

ja nikogo nie obrazam , tylko stwierdzam diagnoze , jesli pojdziesz do lekarza i powie ci ze jestes chory psychiczni to pozwiez go o obraze ?

 

Jesli ktos pisze taki bzdury i nie prawde to trzeba to tepic i jasn go pouczyc.

 

 

 

 

Pieniadze.z uni sa rozkradane przez PO

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

ja nikogo nie obrazam , tylko stwierdzam diagnoze , jesli pojdziesz do lekarza i powie ci ze jestes chory psychiczni to pozwiez go o obraze ?

 

Jesli ktos pisze taki bzdury i nie prawde to trzeba to tepic i jasn go pouczyc.

 

 

 

 

Pieniadze.z uni sa rozkradane przez PO

Zrozum człowieku, że to ma być dyskusja a nie 'tępienie' innych użytkowników i wjeżdżanie na nich bo mają inne poglądy niż Ty i tak bardzo boli Cię ten fakt, że musisz go zwyzywać przez internet. A sytuacja którą przytoczyłeś nie ma w ogóle pokrycia. Jeśli chcesz dyskutować to dostosuj się do tego co napisałem.

Opublikowano

Popieram Cię w pełni. Jak PiS przejmie władzę w Polsce ja stąd uciekam, bo już raz miało władzę i Polska się posypała. Wszystkie kontakty zagraniczne, wszystko legnie w gruzach według mnie. Będą tylko krzyże w szkołach i religia na maturze, to już jest nienormalne.

 

Cała moja rodzina jest za PO, nigdy nie była za PiS'owcami i nigdy nie będzie.

Jest najlepiej jak może być, takie jest moje zdanie. PO jest najlepiej działająca partią, o PiS już nawet nie mówię.

 

A jeżeli ktoś pisze, że PO i Tusk to złodziej, to ja mam takie pytanie:

- A co Ci dokładnie ukradli ? ;)

 

Mój głos będzie oddany na PO i nic tego nie zmieni :)

Ciekawi mnie fakt jakim cudem oddasz głos skoro jesteś niepełnoletni?

 

@Topic

 

PiS,PO,SLD,RW wszystkie te partie są siebie warte tak jak napisał @Matzar

805491408806070489277.png


Opublikowano

1) Chodzi mi o to, że zawsze będę za tą partią, nie chodzi mi o to, że pójdę do urny i wrzucę głos (choć za 2 lata już to zrobię :))

2) Masz dziwne rozumowanie. Popatrz na PiS. Mówisz, mi że ja jestem chory ? Popatrz na PiS i na p. Macierewicza ( wiadomo z czym się każdemu kojarzy :D ) Zagłosuj na PiS a dostaniesz na pewno podwojenie emerytur ;)

 

Powiem tak, raz już PiS miało swoje do popisu, każdy wie co z tego wyszło.

 

PS Jak PiS dojdzie do władzy będzie jeszcze więcej Katastrofy Smoleńskiej, wiecej, to na 100% było zabójstow ( :D). Śmieszy mnie to, że

ktoś potrafi wierzyć w tej bajki o "zabójcy Tusku w zmowie z Putinem", naprawdę, nie wiem jak w to można w ogóle wierzyć lub brać pod uwagę.

 

PS2 Każdy może być za swoją partią i wyzywanie tutaj nie jest na miejscu, nigdy nie będę za PiS'owcami bo wiadomo co wtedy by się z Polską stało, z kryzysu i konfliktu w kryzys i kolejny konfilkt.

 

Głosy fałszowane ? Tak jak zamach w Smoleńsku! :D

 

Swojego głosu nigdy nie zmienię w tej kwestii, już wiele widziałem co zrobiła ta partia i jakie głupoty wmawia niektórym osobom i ABSOLUTNIE nie zgadzam się że jedna partia jest warta drugiej, nigdy w życiu nie zgodzę się z tym. Jak 'Prawo i Sprawiedliwość' dojdzie do władzy i wygra te wybory p. Macierewicz zostaje ministrem i wtedy nic nie pozostaje tylko stąd uciekać jak najdalej.

 

Płaci za głupotę? Proszę nie zaczynaj tutaj jakiegoś flamewar'u, gdyż jest on zbędny.

 

Ten temat jest dyskusją, a wdyskusji każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Ja zawsze będę za PO, ty za PiS'em, nic to nie zmieni, tyle w tej kwestii.

 

 

Bzdury ? Kolego oj, nigdy mnie nie pouczysz, przykro mi ;)

 

Pozdrawiam! :-)

ale o czym człowieku TVN'u   mówisz do mnie ? O jakim PISie ?   Pis i Po to ta sama partia 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

1) Chodzi mi o to, że zawsze będę za tą partią, nie chodzi mi o to, że pójdę do urny i wrzucę głos (choć za 2 lata już to zrobię :))

2) Masz dziwne rozumowanie. Popatrz na PiS. Mówisz, mi że ja jestem chory ? Popatrz na PiS i na p. Macierewicza ( wiadomo z czym się każdemu kojarzy :D ) Zagłosuj na PiS a dostaniesz na pewno podwojenie emerytur ;)

 

Powiem tak, raz już PiS miało swoje do popisu, każdy wie co z tego wyszło.

 

PS Jak PiS dojdzie do władzy będzie jeszcze więcej Katastrofy Smoleńskiej, wiecej, to na 100% było zabójstow ( :D). Śmieszy mnie to, że

ktoś potrafi wierzyć w tej bajki o "zabójcy Tusku w zmowie z Putinem", naprawdę, nie wiem jak w to można w ogóle wierzyć lub brać pod uwagę.

 

PS2 Każdy może być za swoją partią i wyzywanie tutaj nie jest na miejscu, nigdy nie będę za PiS'owcami bo wiadomo co wtedy by się z Polską stało, z kryzysu i konfliktu w kryzys i kolejny konfilkt.

 

Głosy fałszowane ? Tak jak zamach w Smoleńsku! :D

 

Swojego głosu nigdy nie zmienię w tej kwestii, już wiele widziałem co zrobiła ta partia i jakie głupoty wmawia niektórym osobom i ABSOLUTNIE nie zgadzam się że jedna partia jest warta drugiej, nigdy w życiu nie zgodzę się z tym. Jak 'Prawo i Sprawiedliwość' dojdzie do władzy i wygra te wybory p. Macierewicz zostaje ministrem i wtedy nic nie pozostaje tylko stąd uciekać jak najdalej.

 

Płaci za głupotę? Proszę nie zaczynaj tutaj jakiegoś flamewar'u, gdyż jest on zbędny.

 

Ten temat jest dyskusją, a wdyskusji każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.

Ja zawsze będę za PO, ty za PiS'em, nic to nie zmieni, tyle w tej kwestii.

 

 

Bzdury ? Kolego oj, nigdy mnie nie pouczysz, przykro mi ;)

 

Pozdrawiam!

 

@edit

To co chciałem przekazać, napisałem i dla mnie temat jest zamknięty,

nie chce tutaj jakiegoś flamewar'u, czy kłótni.

 

Cya! ;)

Przecież za dwa lata nie ma żadnych wyborów...

PO też już miało swoje pole do popisu :)

805491408806070489277.png


Opublikowano

@TenStyl

Tusk kiedyś był liberałem gospodarczym, tylko kto z kim przynaje, takim się staje.Obecnie nie ma większych różnic między PO i PiS jeżeli chodzi o program.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

uup

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...