Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nitro Zyniak perm ban i ciekawy filmik na jutube


Nidzgoru

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak wiec nasz norbert gierczak podeslal do kolegi riotera filmik z cassiopeią pana nitro zyniaka oraz skrinszoty z moich rozmow z panem nitro zyniakiem niestety pan nitro zyniak w dniu dzisiejszym otrzymal perma na jego konto pozdrawiam pana the nitro zyniaka

 

Nidzgor_eune_69_4_nozg.png - R.I.P [*] 2012 - 26.04.2014 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak trzbea byc chujowym.. platyna 4 po tylu latach na bolu xD

ale na huj on klamie powiedz co skoro na filmie widac na200% ze nabolu nakuriwa na cW

IQpyWN8.png

Opublikowano

haha ,dobra gimbaza, gratuluje braku kultury i dobrego wychowania twórcy filmiku.

Nie ma to jak internetowi napinacze :DDDD

Feel the beat!


 


 

Opublikowano

ale na huj on klamie powiedz co skoro na filmie widac na200% ze nabolu nakuriwa na cW

 

tera norberta hejtują xD norbert wypowiada wojne bolowcom ja sie boje wchodzic na solo kolejke bo norbi i jego koledzy z riotowskiej policji tylko na to czekają.

Nidzgor_eune_69_4_nozg.png - R.I.P [*] 2012 - 26.04.2014 

Opublikowano

tera norberta hejtują xD norbert wypowiada wojne bolowcom ja sie boje wchodzic na solo kolejke bo norbi i jego koledzy z riotowskiej policji tylko na to czekają.

a ty na euw przeciez grasz co nie czy na rak mozgudisa ok juzna nidzgor grasz

IQpyWN8.png

Opublikowano

teraz pieski wieszaka hejtują Disa mimo, że znają go tylko z tego, że wieszak o nim powiedział w filmie.

 

 

Jak bardzo trzeba być przyjebanym żeby nadal pierdolić, że nie gra na BoLu skoro gra samymi postaciami, na które są najlepsze skrypty. A te skille z pleców to najlepsze XDDDD.

 

 

 

Pieseczki pseudo jotpe armii to we wszystko uwierzą dla swojego pedała wyżelowanego z hiszpanii kappa

Opublikowano

Na filmach bez lola zwykla ciota a takto jak nie nagrywa to na bolu smiga i gra ciagle i wrzuca ss ehh. Nawet film wrzucil jak cassio skillami za pleców combo trzepał/ 

Na bolu po tylu latach grania to  dawno diamond jak selex mozna na lajcie d;

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Jaki on jest kurwa dziecinny xD

Hejtuje widzów Disa, wyzywa od dzieci, a sam zachowuje się poniżej poziomu gimbusa.

Niby nie płacze że stracił konto, ale filmik w którym obraża Disa, jego dziewczynę i widzów to wrzucił.

Ale jego fanboje pewnie nadal będą bronić rudego.

On, Isamu i ta cała JP armia są siebie warci.

Game Over

Opublikowano

Zawsze można się wywinąć "bo nie tylko ja gram na tym koncie" xD

Opublikowano

Najlepsze są fragmenty o Selexie ^^

2QBkjd.jpg

 
Osiągnięcia:


ESL 3on3:
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #106 (21.08.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 August Month Final (28.08.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #107 (04.09.14)
# 2nd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #109 (18.09.14)
# 4th Place LoL Go4LoL Poland 3on3 September Month Final (2.09.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #111 (07.10.14)
# 1st Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #112 (14.10.14)
# 3rd Place LoL Go4LoL Poland 3on3 #113 (21.10.14)
 
VoidLeague 3on3:
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #30 East (30.08.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #31 East (06.09.14)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #32 East (13.09.14)
# 4th Place VoidLeague 3on3 TT #33 East (20.09.14)
# 1st Place VoidLeague 3on3 TT #34 East (27.09.14)
# 3rd Place VoidLeague 3on3 TT #35 East (04.10.2014)
# 2nd Place VoidLeague 3on3 TT #36 East (11.10.14)
 
ESCsportcup 3on3:
# 1st Place ESC Cup4Fun #4 (21.09.14)
# 1st Place ESC Cup4Fun3on3 #6 (19.10.14)

Opublikowano

Dis wypowiada otwartą wojnę, to kurwa pozdrawiam. Grając legit - bez exploitów (no-face direction, większy range, free ashe q) NIE DA SIĘ DOSTAĆ BANA.

Nitro prawilna mordka na BoL'u, zawsze go propsuje.

Opublikowano

Dis wypowiada otwartą wojnę, to kurwa pozdrawiam. Grając legit - bez exploitów (no-face direction, większy range, free ashe q) NIE DA SIĘ DOSTAĆ BANA.

Nitro prawilna mordka na BoL'u, zawsze go propsuje.

 

no ta to chyba jedyny przypadek w ktorym ktos z cass whooping z wszystkimi exploitami byl stuck w goldzie 3 przez kilka miechow

Nidzgor_eune_69_4_nozg.png - R.I.P [*] 2012 - 26.04.2014 

Opublikowano

Ja słyszałem o stucku w S5 na forum BoL'a, kupił wszystkie skrypty razem z Nightly Prodiction i dalej nie wyszedł :D

PS. rudy cisnie na crackach za które wybulił wiecej niz by kupił orginały C:

jdr1.png

Opublikowano

PS. rudy cisnie na crackach za które wybulił wiecej niz by kupił orginały C:

 

no rzeczywiscie zarbiajac tysiace euroskow z internetu zalowal by sobie na skryptach.. 

Nidzgor_eune_69_4_nozg.png - R.I.P [*] 2012 - 26.04.2014 

Opublikowano

Jaki on jest kurwa dziecinny  xD

Hejtuje widzów Disa, wyzywa od dzieci, a sam zachowuje się poniżej poziomu gimbusa.

Niby nie płacze że stracił konto, ale filmik w którym obraża Disa, jego dziewczynę i widzów to wrzucił.

Ale jego fanboje pewnie nadal będą bronić rudego.

On, Isamu i ta cała JP armia są siebie warci.

 

 

Ty bo te kurwa rangi stracisz i będziesz bardziej płakał niż isamu po przegranej w fifie.

 

Jebane kurwa dałny się wypowiadają... Powinieneś dostać liścia na ogar i zamknął byś pizde nawet w internetach.

 

ps. Ten wasz cały selex jebie chujem, cisnąłem go jak małą szmate na topie <3

Opublikowano

Ty bo te kurwa rangi stracisz i będziesz bardziej płakał niż isamu po przegranej w fifie.

 

Jebane kurwa dałny się wypowiadają... Powinieneś dostać liścia na ogar i zamknął byś pizde nawet w internetach.

 

ps. Ten wasz cały selex jebie chujem, cisnąłem go jak małą szmate na topie <3

O widzę kolejny szołnieszyk jp armii.

Broń dalej tego idioty.

I nie kozacz tak bo sam ledwo gimbazę skończyłeś :)

Game Over

Opublikowano

Ale dobra, Wy myślicie że Diś aka. Opanuj Bestię jest dobry. A gówno tak naprawdę umie. Jedyne co robi to "dobrze castuje". 

Spotkałem Nitro w soloQ i grał jak zawsze, żadnych castów zza pleców nic. A grał cassio. 

Oglądacie Disa ? Nie. Nie słyszeliście jak Dis jest toksyczny. Życzy raka dla rodzin innych graczy, żeby umarli bo "niby" źle grąją a sam ma staty 0/5.

Dla mnie to Dis powinien dostać bana za flejmy, nie raz słyszałem jak obraża innych na streamie. Pozdrawiam was pseudofani Disa ;******

 

 

// Ps. nie jestem za "JP Armią"

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Kurwa zrozumcie, że ten kretyn grał na exploitach, definitywnie widać tu CW, no ale przecież nie da się wytłumaczyć, że ich "największy autorytet" to tak na prawdę zerus :D

Cała ta "armia" na prawdę siebie warta xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...