Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak odblokować wszystkie osiągnięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zrobilem wczoraj, jak narazie bez zadnego bana ani nic

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wole normalnie nabic odznaki a nie jeszcze na bana sie narazic.

jak jestes cielok to bana dostaniesz... wystarczy wylaczyc gre i dodac jak sobie na wlaczonej grze dodasz to wiadomo ze mozesz sie spodziewac bana sam do team fortress 2 dodalem max osiagniec rok temu i nic 

Opublikowano

Zrobione. Jak będzie ban to i tak tylko na VAC, nie na konto. :P

 

Od 10 stycznia to mam i do teraz nie ma bana, więc śmiało można robić. :P

Opublikowano

omg... działa :) po kliknięciu kłódki trzeba jeszcze kliknąć store i dopiero zamknąć program

Opublikowano

Chcę uświadomić że za to bana nie ma :) dodałem sobie wszystkie osiągnięcia jakiś rok temu do gier typu TF2 , L4D2 i żadnego Bana nic.

sIbMQDw.png

Opublikowano

Ostatnio coraz więcej jest przypadków, że osoby, którego tego użyły dostają vac'a... Już ze 3 osoby w przeciągu tygodnia się na to skarżyły, że po koncie mają ;] więc używajcie na swoją odpowiedzialność, wracając to rzeczywiście może być przydatne i z pewnością działa ^^

1921.png

Opublikowano

Ostatnio coraz więcej jest przypadków, że osoby, którego tego użyły dostają vac'a... Już ze 3 osoby w przeciągu tygodnia się na to skarżyły, że po koncie mają ;] więc używajcie na swoją odpowiedzialność, wracając to rzeczywiście może być przydatne i z pewnością działa ^^

 Ja tam nic jeszcze nie dostałem, zobaczymy do końca tygodnia. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...