Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dyskusja Turniej League of Legends 2v2


Szymico

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak...

Gówno z tego turnieju wyjdzie, bo zawsze gówno z turniejów LoLa na mpc wychodzi :) Bywalce wiedzą o co chodzi.

Btw. kto funduje nagrody?

Jakiś random Łysollo

 

Będzie płacz o BoL'a jak ktoś przegra czuje to.

 

I kto na tej blackliscie miałby się znaleźć ?  @Netrodal   B)

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jaki płacz o bola, ja już widzę jak będą prowadzone mecze, od bodajże 7 turniejów jakie były nikt nie umiał sobie z tym poradzić, nie ma żadnego odpowiedniego systemu.

jeżeli to faktycznie ten typek to finansuje, to nie wiem po co to robi, marnowanie hajsu, pieniędzy i nerwów, bo przecież to on musi się zająć turniejem.

 

a wyjdzie jak zwykle, a to ktoś nie przyjdzie, a to ktoś przegra i będzie, że enemy używa bola, albo będą jakieś dziwne zamiany kont xD

Opublikowano

Riot nie potrafi wykryć BoLa a jakieś randomy Piz*olle i inne myślą, że wszystko wiedzą xDD. Nie zapisuję się bo szkoda czasu. Swoją drogą.. Szymico Twój przyjaciel? To go wjeb na czarną listę bo to takze bolowiec, pozdrawiam.

Opublikowano

Jeżeli pdoczas gry 2 osoba pójdzie afk i wygram solo, to też win sie liczy? 

 

Szymcio mozesz udzielic na to pytanie odpowiedzi ? :D

Opublikowano

Powiem tak...

Gówno z tego turnieju wyjdzie, bo zawsze gówno z turniejów LoLa na mpc wychodzi :) Bywalce wiedzą o co chodzi.

Btw. kto funduje nagrody?

Moje słowa, mniejsza z tym.

 

Nie wierzę że nikt w tym turnieju nie będzie używał bola, peace.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nie sądzicie że temat z zapisami powinien już zostać dawno zamknięty?

 

Jest już ponad 18 drużyn i nadal się zgłaszają.

empty

 

Opublikowano

5. Minimalna ilość drużyn to 18 (36 zawodników).

 

Minimalna a nie maksymalna ;)
Nie wiadomo czy w ogole jest jakis limit druzyn

 

(∩`-´)⊃━☆゚.*・。゚ Euw: LittleURF

Opublikowano

A to kiedy macie zamiar rozpoczac rozgrywki ? 

i czy bedzie do tego osobny post z drzewkiem zwyciest czyli kto sie klasyfikuje najwyzej i kto z kim bedzie gral itp :D

Opublikowano

Nie wiem czy te pytanie bylo ale zadam je.

 

Czy sa jakies postacie pre-banowane ? Mam na mysli np ryze cassiopeia czyli typowe postacie pod bola.

Opublikowano

@ Up: nie każdy kto gra ryzem czy cassio używa bola.

 

no właśnie, ale jak ktoś gra nimi dobrze, to od razu ktoś wyskoczy że gra na bolu

bez kitu, gdyby ktoś zobaczył ostatnio moją grę cassio, to raczej by powiedizał że mam bola. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...