Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak obstawiać mecze w CS:GO


pajacerka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=fojhs6 tu masz dobrze rozjasnione. Po aktywowaniu steam guard na telefonie musisz odczekac 7dni i wtedy normanlie bedziesz mogl sie wymieniac / sprzedawac na rynku steam.

tylko pamiętaj , żeby nie odinstalowywac steama z telefonu / zmieniac numer czy cos bo od nowa jest blokada

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Już to zrobiłem, ale wymieniać się mogłem już wcześniej, bo jak zamawiałem skiny z aledrogo to normalnie gość mi wysyłał .. 

hmm, i jeżeli zrobiłem to co na filmiki to po 7dniach niby powinno działać wszystko na csgolounge ?

Jeślli widzisz błond w tym co napisałem znaczy rze zrobiłem go celowo : ))

Opublikowano

no to w takim razie czekam 7dni :).

tylko jestem ciekawy, jeżeli to jest takie istotne dlaczego autor tego tematu nie ma tego zawarte w treści. 

Jeślli widzisz błond w tym co napisałem znaczy rze zrobiłem go celowo : ))

Opublikowano

no to w takim razie czekam 7dni :).

tylko jestem ciekawy, jeżeli to jest takie istotne dlaczego autor tego tematu nie ma tego zawarte w treści. 

Witaj , punktu odnośnie mobilnego tokena nie ma , ponieważ podczas , gdy robiłem ten poradnik nie było takich rzeczy. Racja , powinienem go dodać tak szybko , jak się pojawił na steam . Jak będę miał chwilę wolnego to postaram się dodać kolejny punkt dotyczący mobilnego tokenu . Pozdrawiam 

P.S.

Myślę , że koledzy pomogli Ci z Twoim problemem , także odpowiedzi CI nie udziele ponieważ nie ma sensu jej powtarzać :) Pozdrawiam raz jeszcze . 

P.S.2

Wcześniej niestety nie byłem w stanie odpisać ponieważ byłem na majówce i nie miałem dostępu do internetu a co dopiero pc . :) 

Pozdrawiam Wszystkich :)

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...