Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Strona - Jak wam się podoba? Visteria


HeniekLopata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez ostatni okres czasu zmądrzałem.

Raczej się ze mnie zrobił bardziej troll niż jakiś "szczekacz".

Żeby było jasne layout jest nasz, a on go po prostu źle pociął i skalował.

 

Naprostuje pewną sprawę, a mianowicie ja nie mam firmy żadnej - Nasz sponsor ma Tartak i Transport.

Musiałem to naprostować, bo zauważyłem, że już jakiś ślepy kret miał spine o to, że firmy nie mam.

 

Posortowałem was na 4 grupy:

1. Napinatorzy (30%).

2. Obrońcy Dupy BombWorka (50%).

3. Dysmózgi (15%).

4. Osoby oceniające sytuacje obiektywnie (5%).

 

Jak podniesie się poziom w tym temacie, to może zacznę się wypowiadać, bo jak na razie jest kiepsko.

 

Mogę jedynie wyróżnić Wredna, której zresztą nie znam, więc dlatego zasługuje na to wyróżnienie.

Ona oceniła sytuacje obiektywnie i trzeźwo nie trzymając żadnej z stron.

Wielkie owacje całego naszego teamu dla tej Pani.

 

Tak na koniec chce wam podziękować, że nabijacie nam wyświetlenia i promujecie naszą nazwę.

Także dzięki i żalcie się dalej, jaki to ze mnie potwór jest.

 

PS. Nie piszcie, że mamy się dogadać na PW, TS3, Tel i GG.

Próbowaliśmy już dobre 3 tygodnie i jakoś nic z tego nie wyszło.

Ja dzisiaj podjąłem pewne kroki w tej sprawie, ale pochwale się wam dopiero jak poskutkują.

24b5car.jpg

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Prawda jest taka, że ten temat powinien być już dawno wypierdolony. Dzięki za %, troszkę popisze jeszcze jak można bez kar.

 

Zagrajmarek pozdro, widzę to forum co raz bardziej spierdolone, tyle dobrego że nie pada.

A w dziale pisze:

Tu chwalcie się swoimi screen'ami i filmami z gry

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

 

Prawda jest taka, że ten temat powinien być już dawno wypierdolony. Dzięki za %, troszkę popisze jeszcze jak można bez kar.
 
Zagrajmarek pozdro, widzę to forum co raz bardziej spierdolone, tyle dobrego że nie pada.
A w dziale pisze:
Tu chwalcie się swoimi screen'ami i filmami z gry

 

Pochwaliliśmy się naszym SS'em strony.

Nmzc, właśnie dostałeś kolejny %.

Jeszcze trochę potrzebujesz?

 

 

Jeśli aż tak bardzo boli was błąd którego praktycznie nie widać to ja chętnie odkupie od was tą stronę.

Oczywiście w cenie promocyjnej bo grafika niedokładnie zrobiona :)

Grafika jest bardzo dokładna.

BombWork zmniejszył jej jakość, bo uznał, że tak będzie się szybciej ładowała.

Dodatkowo źle ją pociął, stąd te przesunięcia.

To jest screen prosto z PSD:

hg-inptkgbduxtdtxjfixau.jpg

 

Porównaj strone PSD, a strone zakodowana.

24b5car.jpg

Opublikowano

Pochwaliliśmy się naszym SS'em strony.

Nmzc, właśnie dostałeś kolejny %.

Jeszcze trochę potrzebujesz?

 

 

Grafika jest bardzo dokładna.

BombWork zmniejszył jej jakość, bo uznał, że tak będzie się szybciej ładowała.

Dodatkowo źle ją pociął, stąd te przesunięcia.

To jest screen prosto z PSD:

hg-inptkgbduxtdtxjfixau.jpg

 

Porównaj strone PSD, a strone zakodowana.

Tak, pokazałeś ss strony czyli większość postów powinna być zraportowana za spam, ponieważ posty nie odnoszą się do topicu jednakże moderator ma wyjebanebane. Coś jeszcze? sam powinieneś % zgranąć. please... more!

 

~ nie myśl, że pisałem do Ciebie wcześniej, nie gustuje w * :)

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

Jak można porównywać PSD do zakodowanej xD

 

Strona bardzo ładna, Bombwork kawał dobrej roboty.

Wejdź na naszego FanPage'a i daj lajka, śledź nas na bieżąco!


Nowy serwer metin2, już wkrótce !


 


Link w profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...