Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Strona - Jak wam się podoba? Visteria


HeniekLopata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wam się podoba nasza nowa strona?

http://MPCforum.pl/sidhbvkjahsbvajksbv/#p

 
Nam się nie podoba, miała wyglądać tak:
hg-inptkgbduxtdtxjfixau.jpg
 
Wykonywał ją dla nas BombWork.
Miał jakieś tam wydatki i zapłaciliśmy przed rozpoczęciem prac.
Po miesiącu otrzymaliśmy oto taką stronę jak tam widzicie.
Zapłaciliśmy za nią 800 zł.
 
Oczywiście powiedzieliśmy BombWorkowi, że strona wygląda lipnie.
Otrzymaliśmy odpowiedź, że mamy zebrać wszystkie poprawki w taki oto spis i podesłać mu na maila:

http://wklej.to/PP4Zx

 
Spis dotarł do niego 23 marca i nie otrzymaliśmy na niego odpowiedzi.
Trzy dni temu dzwoniliśmy do niego z zapytaniem jak idą prace - Odpowiedział nam, że jeszcze jedna rzecz jest do zrobienia.
Zaczęliśmy się upominać na drugi dzień, to wyłączył telefon.
Dzisiaj zastawiliśmy na niego "pułapkę" na TS'ie przyszedł i gdy go zapytaliśmy o to kiedy strona będzie gotowa, on powiedział nam, że nie weźmie się za te poprawki, bo czepiamy się każdego pixela i z nami skończył.
 
Ogółem mija 3 miesiąc czekania na tą stronę.
My oczywiście nie będziemy próżnowali i "jechanie" mu po opinii to dopiero przedsmak tego co go spotka.
 
Pozdrawiamy i odradzamy korzystania z jego usług.
Tak poza tym czekamy na fakturę, z która zwleka od 3 miesięcy.
Cytuje: "Dam wam jutro" | "Poczekajcie jeszcze 3 dni, bo mam problem" itd...
Treść przelewu oczywiście udowadnia wpłatę za tą stronę.
Jutro z rana składamy donos, że nie otrzymaliśmy faktury, a osoba prowadząca "firmę" zwleka z jej wystawieniem.
Bomb licz na to, że ci wszystkich lewych wpłat nie podliczą, bo szkoda by było takiego blondasa jak ty.
Wesołych Świąt Bomb!
 
Jeszcze jedno! Miej jutro włączony telefon ponieważ prawnik Kamila się z tobą będzie próbował skontaktować przedstawić ci warunki ugodowe, co z nimi zrobisz, to już twoja sprawa.
Akurat pechowo trafiłeś...
Trafiłeś na typka, który ma dwie firmy.
 
PS. Nie musisz usuwać z FB zdjęć gdzie korzystasz z 3D's Maxa nielegalnie.
Mam je już na komputerze, jutro również trafi zgłoszenie autodeska o piracenie ich oprogramowania i czerpania z tego korzyści.
 
Chciałeś się bawić? - Challange accept (800 zł to nie mała kwota i jak myślałeś, że my przejdziemy obok tego obojętnie, to się myliłeś).
Obawiam się, że ci te nasze 800 zł nie wystarczy.

 

------------------------------------------

 

Konto Pożyczone - Matesh

24b5car.jpg

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

#1 -Stronę otrzymaliście zgodnie z terminem (lub parę dni po). Dowód: 

http://screenshooter.net/6571142/14_04_2014__23_57_46

#2 - Na żadną fakturę się nie umawialiśmy.

#3 - Napisałem wam wszystko tak jak chcieliście.

#4 - Jak już to 2 miesiące czekacie na poprawki.

#5 - Telefonu nie wyłączałem, po prostu nie odbierałem.

#6 - Z tego co pamiętam wpłacaliście mi zaliczkę, następnie po skończeniu przeze mnie pracy wpłaciliście resztę pieniędzy.

 

Możecie mnie zastraszać, tylko pamiętaj że potem nie będzie tak miło jak przez ts.

 

Z mojego miejsca byłoby to na tyle.  

 

Pozdrawiam - BombWork Studio.

Opublikowano

#1 -Stronę otrzymaliście zgodnie z terminem (lub parę dni po). Dowód: http://screenshooter.net/6571142/14_04_2014__23_57_46

#2 - Na żadną fakturę się nie umawialiśmy.

#3 - Napisałem wam wszystko tak jak chcieliście.

#4 - Jak już to 2 miesiące czekacie na poprawki.

#5 - Telefonu nie wyłączałem, po prostu nie odbierałem.

#6 - Z tego co pamiętam wpłacaliście mi zaliczkę, następnie po skończeniu przeze mnie pracy wpłaciliście resztę pieniędzy.

 

Możecie mnie zastraszać, tylko pamiętaj że potem nie będzie tak miło jak przez ts.

 

Z mojego miejsca byłoby to na tyle.  

 

Pozdrawiam - BombWork Studio.

 

A miałam się już nie wtrącać, poza tym jednym razem na TSie, ale jednak muszę.

 

Próbowałam skontaktować się z Tobą na TSie MPCforum2, gdzie zapytałam, dlaczego nie odbierałeś telefonu od nich, odpowiedziałeś. Gdy zapytałam, czemu nie odpisałeś na @, logout... Wybacz BombWork, ale unikanie rozmowy nie jest dobrym rozwiązaniem. Tutaj SS z tej rozmowy:

http://iv.pl/images/28839027040045643336.jpg
http://iv.pl/images/56927673641580958351.jpg

Może i jesteś kreatywny, masz pomysły, potrafisz edytować, stworzyć, itd., ale Twoje zachowanie jest nie na miejscu.

Opublikowano

A miałam się już nie wtrącać, poza tym jednym razem na TSie, ale jednak muszę.

 

Próbowałam skontaktować się z Tobą na TSie MPCforum2, gdzie zapytałam, dlaczego nie odbierałeś telefonu od nich, odpowiedziałeś. Gdy zapytałam, czemu nie odpisałeś na @, logout... Wybacz BombWork, ale unikanie rozmowy nie jest dobrym rozwiązaniem. Tutaj SS z tej rozmowy:

http://iv.pl/images/28839027040045643336.jpg
http://iv.pl/images/56927673641580958351.jpg

Może i jesteś kreatywny, masz pomysły, potrafisz edytować, stworzyć, itd., ale Twoje zachowanie jest nie na miejscu.

Może jest i nie na miejscu, ciekaw jestem jak Ty zareagował na moim miejscu znając całą i prawdziwą sytuacje.

Prawda jest taka że teraz cała MPCforum będzie przeciwko mnie :) Ale i tak się tym nie przejmuje.

#1 -Stronę otrzymaliście zgodnie z terminem (lub parę dni po). Dowód: 

http://screenshooter.net/6571142/14_04_2014__23_57_46

#2 - Na żadną fakturę się nie umawialiśmy.

#3 - Napisałem wam wszystko tak jak chcieliście.

#4 - Jak już to 2 miesiące czekacie na poprawki.

#5 - Telefonu nie wyłączałem, po prostu nie odbierałem.

#6 - Z tego co pamiętam wpłacaliście mi zaliczkę, następnie po skończeniu przeze mnie pracy wpłaciliście resztę pieniędzy.

 

Możecie mnie zastraszać, tylko pamiętaj że potem nie będzie tak miło jak przez ts.

 

Z mojego miejsca byłoby to na tyle.  

 

Pozdrawiam - BombWork Studio.

 

#EDIT 

#6 - Pieniądze otrzymałem dopiero po skończeniu pracy: 

http://screenshooter.net/6571142/15_04_2014__00_11_12

#7 -  Nie była to kwota 800 PLN lecz 700 PLN

#8 - Nie mam zamiaru usuwać nic z fb.

Opublikowano

Może jest i nie na miejscu, ciekaw jestem jak Ty zareagował na moim miejscu znając całą i prawdziwą sytuacje.

Prawda jest taka że teraz cała MPCforum będzie przeciwko mnie :) Ale i tak się tym nie przejmuje.

Tutaj nie chodzi, że "cała MPCforum" jest przeciwko Tobie. Ale odbębniłeś pracę, o to cała filozofia. Mimo, iż dostałeś pieniądze. Nawet jeżeli po skończeniu pracy, to jak mogłeś nawet z własnej inicjatywy nie zgłosić się o poprawę tego? Jesteś raczej znaną osobą/firmą, a dostarczyłeś Visterii stronę z błędami (widoczne na SSie m.in. czarne kreski). Nie znam Ciebie, teoretycznie nie mam nic do Ciebie, ale po prostu żenujące jest to, gdy ktoś odwali pracę i unika kontaktu - odpowiedzialności :)

 

Jestem kobietą. Co do mojej reakcji, na pewno bym nie unikała rozmów i na pewno bym nie wysłała takiej pracy. Chyba, że przeoczyłabym to, ale skoro wysłali Tobie listę, co jest do poprawy, to coś musiało być nie tak, czyż nie? "Prawdziwą sytuacje" - już po tym kłamstwie z telefonem jest mi ciężko Tobie zaufać. Wracając jeszcze do poznania prawdziwej sytuacji, była możliwość porozmawiania na TSie, ale jak widać, nie byłeś zbytnio 'rozgadany'. A można było wszystko na spokojnie przedyskutować :)

Opublikowano

Może i odwalił robotę ale tragedii nie ma, Matesh z doświadczenia wiem że dużo gadasz mało robisz, to jest takie twoje szczekanie które do niczego nie prowadzi. Nastepnym razem napisz posta dopiero gdy poczynisz jakieś dzialania.

aFMA3pg.png

Opublikowano

Mogę powiedzieć że to bardzo dziwne, ponieważ sami kupowaliśmy stronę od Bomba i nie mieliśmy żadnych problemów nawet na dodatek wiele nam pomógł z nową stroną jak i z pewnymi dodatkami które były bardzo trudne do wykonania a zarazem bardzo potrzebne i pomimo tego że były one czasochłonne to wykonał je bardzo staranie, jeżeli były by jakiekolwiek problemy po jego stronie to aż tak wiele osób by nie kupowało od niego stron a można zauważyć że większość poważnych serwerów właśnie ma od niego strony, nie wiem o co wam poszło ale polecam jak najbardziej jego prace :)

BKHXTTo.jpg

Opublikowano

Moim zdaniem próbujesz oczernić bardzo dobrego a może nawet najlepszego skryptera w chwili obecnej na rynku metin2, jakoś nikt nigdy nie miał z nim problemów z poważniejszych działalności a tu nagle jakieś zaczęły robić się problemy może to problemy były po twojej stronie a nie po stronie pieczary ?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy mógłby mi ktoś zaznaczyć kułkami co jest nie tak z tą stroną? Bo kurwa nie widzę po za "przypomnij hasło". xD

Przecież na dole nie masz poświaty xD

aFMA3pg.png

Opublikowano

Czy mógłby mi ktoś zaznaczyć kułkami co jest nie tak z tą stroną? Bo kurwa nie widzę po za "przypomnij hasło". xD

W okół loga widać cięcie, w lewej i prawej kolumnie widać czarne paski, trochę zmienione tło, gdzieś w menu buton jest przesunięty chyba o jeden piksel i chyba byłoby to na tyle.

A z resztą masz tutaj listę poprawek:

 

(.....)

Otrzymaliśmy odpowiedź, że mamy zebrać wszystkie poprawki w taki oto spis i podesłać mu na maila:

http://wklej.to/PP4Zx

 (.....)

Opublikowano

To też widziałem ale nie uwierzę, że o taką brednię jest ten temat. xD

Jak widać jakiś debil próbuje pokazać jaki to nie jest figo fago i zastrasza, pieczara nie przejmuj się ponieważ i tak każdy od ciebie będzie brał zlecenia bo wiedzą że jesteś najlepszy a jakiś debil nie popsuje twojej opinii, jeszcze jak by był kimś a jest tak naprawdę zerem!

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moim zdaniem próbujesz oczernić bardzo dobrego a może nawet najlepszego skryptera w chwili obecnej na rynku metin2, jakoś nikt nigdy nie miał z nim problemów z poważniejszych działalności a tu nagle jakieś zaczęły robić się problemy może to problemy były po twojej stronie a nie po stronie pieczary ?

Kiedyś musi być ten pierwszy raz.

 

Może i odwalił robotę ale tragedii nie ma, Matesh z doświadczenia wiem że dużo gadasz mało robisz, to jest takie twoje szczekanie które do niczego nie prowadzi. Nastepnym razem napisz posta dopiero gdy poczynisz jakieś dzialania.

Tragedii nie ma? Jako doświadczona osoba w swoim fachu? To jak na moje jest :P

 

 

Czy mógłby mi ktoś zaznaczyć kułkami co jest nie tak z tą stroną? Bo kurwa nie widzę po za "przypomnij hasło". xD

http://iv.pl/images/74482399361925969907.jpg

Te, które mi się najbardziej w oczy rzuciły.

 

Jak widać jakiś debil próbuje pokazać jaki to nie jest figo fago i zastrasza, pieczara nie przejmuj się ponieważ i tak każdy od ciebie będzie brał zlecenia bo wiedzą że jesteś najlepszy a jakiś debil nie popsuje twojej opinii, jeszcze jak by był kimś a jest tak naprawdę zerem!

Ciekawa jestem, co Ty byś zrobił, gdybyś zapłacił i dostał niedopracowaną prace :)

 

Dobrze wiem, że stać go na rewelacyjne prace, więc dlaczego tutaj tak postąpił?

Opublikowano

Może i odwalił robotę ale tragedii nie ma, Matesh z doświadczenia wiem że dużo gadasz mało robisz, to jest takie twoje szczekanie które do niczego nie prowadzi. Nastepnym razem napisz posta dopiero gdy poczynisz jakieś dzialania.

Tym razem poprosił mnie o wstawienie tego tematu sponsor, bo to są jego pieniądze.

 

 

Mogę powiedzieć że to bardzo dziwne, ponieważ sami kupowaliśmy stronę od Bomba i nie mieliśmy żadnych problemów nawet na dodatek wiele nam pomógł z nową stroną jak i z pewnymi dodatkami które były bardzo trudne do wykonania a zarazem bardzo potrzebne i pomimo tego że były one czasochłonne to wykonał je bardzo staranie, jeżeli były by jakiekolwiek problemy po jego stronie to aż tak wiele osób by nie kupowało od niego stron a można zauważyć że większość poważnych serwerów właśnie ma od niego strony, nie wiem o co wam poszło ale polecam jak najbardziej jego prace :)

Możliwe, że nam odwalił to byle jak, bo był zajęty robieniem swojej strony i waszej.

Kto go wie, w każdym bądź razie sami widzicie jak strona wygląda.

My tam nic nie grzebaliśmy.

 

 

Moim zdaniem próbujesz oczernić bardzo dobrego a może nawet najlepszego skryptera w chwili obecnej na rynku metin2, jakoś nikt nigdy nie miał z nim problemów z poważniejszych działalności a tu nagle jakieś zaczęły robić się problemy może to problemy były po twojej stronie a nie po stronie pieczary ?

Nie próbuje go oczernić, tylko wypowiadam się na jego temat obiektywnie i pisze prawdę.

Problemy z Bombem dawniej miało sporo osób - Pogrzebie to wam przytoczę.

Po naszej stronie nie było żadnych problemów.

Pieczary źle nie traktowaliśmy - Baaa, nawet broniliśmy jego praw autorskich do kilku jego modeli.

 

 

Czy mógłby mi ktoś zaznaczyć kułkami co jest nie tak z tą stroną? Bo kurwa nie widzę po za "przypomnij hasło". xD

Kliknij sobie w rankingu na "gildie".

Zobaczysz profesjonalnie pocięta grafikę.

 

Ogółem chcieliśmy stronę poprawiać ale "licencią" nam na to nie pozwala:

/*------------------------------------------------------------------+
| Proszę zapoznać się z licencią (główny katalog - licence.txt)
+-------------------------------------------------------------------+
| Ver. 3.1.0 Exelent Metin2 CMS
| Autor: Łukasz Górecki - BombWork
+-------------------------------------------------------------------+
| Copyright © Łukasz Górecki - BombWork 
| Wszelkie prawa do wprowadzania zmian w kodzie źródłowym, 
| strukturze plików, bądź pobieranie jakichkolwiek treści 
| lub informacji posiada tylko i wyłącznie autor, zabrania
| się dlaszego rozpowszechniania strony!
|
| Autor zabrania usówania tej stopki, bez jego zgody!
+------------------------------------------------------------------*/

Wstawię wam poprawki w grafice:

wt-uedndijkdlmoqxtkewjy.jpg

 

qf-aslldvutuneilsgdwlmq.jpg

 

ry-mdjkxpmukwutjkmorfka.jpg

 

bv-farlaecainkgthtnnkty.jpg

 

eb-fdgmtjniwoksuahqkyfv.jpg

24b5car.jpg

Opublikowano

Droga społeczności świadkiem jakim to trzeba być impotentem mózgowym  i jednocześnie pojebanym dzieckiem niepokalanego poczęcia żeby pisać w ogóle takie głupoty.

64562221938.png

Opublikowano

Tym razem poprosił mnie o wstawienie tego tematu sponsor, bo to są jego pieniądze.

 

 

Możliwe, że nam odwalił to byle jak, bo był zajęty robieniem swojej strony i waszej.

Kto go wie, w każdym bądź razie sami widzicie jak strona wygląda.

My tam nic nie grzebaliśmy.

 

 

Nie próbuje go oczernić, tylko wypowiadam się na jego temat obiektywnie i pisze prawdę.

Problemy z Bombem dawniej miało sporo osób - Pogrzebie to wam przytoczę.

Po naszej stronie nie było żadnych problemów.

Pieczary źle nie traktowaliśmy - Baaa, nawet broniliśmy jego praw autorskich do kilku jego modeli.

 

 

Kliknij sobie w rankingu na "gildie".

Zobaczysz profesjonalnie pocięta grafikę.

 

Ogółem chcieliśmy stronę poprawiać ale "licencią" nam na to nie pozwala:

/*------------------------------------------------------------------+
| Proszę zapoznać się z licencią (główny katalog - licence.txt)
+-------------------------------------------------------------------+
| Ver. 3.1.0 Exelent Metin2 CMS
| Autor: Łukasz Górecki - BombWork
+-------------------------------------------------------------------+
| Copyright © Łukasz Górecki - BombWork 
| Wszelkie prawa do wprowadzania zmian w kodzie źródłowym, 
| strukturze plików, bądź pobieranie jakichkolwiek treści 
| lub informacji posiada tylko i wyłącznie autor, zabrania
| się dlaszego rozpowszechniania strony!
|
| Autor zabrania usówania tej stopki, bez jego zgody!
+------------------------------------------------------------------*/

Wstawię wam poprawki w grafice:

wt-uedndijkdlmoqxtkewjy.jpg

 

qf-aslldvutuneilsgdwlmq.jpg

 

ry-mdjkxpmukwutjkmorfka.jpg

 

bv-farlaecainkgthtnnkty.jpg

 

eb-fdgmtjniwoksuahqkyfv.jpg

Chłopaki.. ja tego nawet na monitorze u siebie w laoptopie nie widzę tego co wypisaliście, dopiero jak  stacjonarnego z lepszym monitorem i włączę większą jasność to można to zauważyć

aFMA3pg.png

Opublikowano

Fajna strona zielska. To ta z mpc ? z Elerisa ?

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Chłopaki.. ja tego nawet na monitorze u siebie w laoptopie nie widzę tego co wypisaliście, dopiero jak  stacjonarnego z lepszym monitorem i włączę większą jasność to można to zauważyć

Pokaż mi obecnie jakąkolwiek stronę stworzoną przez BombWork, gdzie tak samo lub podobnie by się działo? Nie uważasz, że to troszkę chamskie z jego strony? Mi nie chodzi o oczernienie jego, bo chciałam porozmawiać na TSie, ale cóż... Nie dało się.

 

Widzę, że zignorowałeś mój post, więc jedno pytanie do Ciebie -> do BOMBWORK:

Dobrze wiem, że stać Ciebie na rewelacyjne prace, więc dlaczego tutaj tak postąpiłeś?

Opublikowano

 

Jeszcze jedno! Miej jutro włączony telefon ponieważ prawnik Kamila się z tobą będzie próbował skontaktować przedstawić ci warunki ugodowe, co z nimi zrobisz, to już twoja sprawa.

Akurat pechowo trafiłeś...

Trafiłeś na typka, który ma dwie firmy.

 

PS. Nie musisz usuwać z FB zdjęć gdzie korzystasz z 3D's Maxa nielegalnie.

Mam je już na komputerze, jutro również trafi zgłoszenie autodeska o piracenie ich oprogramowania i czerpania z tego korzyści.

 

 

hue hue to jest spoko. Witam jestem prawnikiem Kamila zgłaszam sprawę do Prokuraty w Ciechocinku. Sprawa przeciwko BombWorkowi o to że nikt nie wie o co chodzi.

 

Wyrok , winny.

 

 

Te a te firmy jakie ma ? Bo szukam fryzjera.

 

e : o akurat znalazlem historie podobnej do tej ..bo tam tez nikt nie wie o co chodzi

 

Witajcie Anonki.

Pracuję na kasie w Lidlu. Mimo iż zajęcie to, nie jest moim wymarzonym zawodem ( a co można robić po bardzo średniej licbazie, klasie artystycznej ?), zaciskam zęby, i tyram jak popierdolony 5 dni w tygodniu po 8 godzin. Moim marzeniem jest zostać wielkim politykiem, tak jak mój idol, J.E Janusz Korwin-Mike.

Ale wracając do sedna, w tym tygodniu w Lidlu rozpoczął się tydzień luksusu. Litościwe firmy poławiające homary, zgodziły się opchnąć kierownictwu 30 ton odpadów pochodzących z połowu – tym sposobem na półkach można było znaleźć te wyborne skorupiaki w cenie 29.90. Nie powiem , cieszyły się sporym powodzeniem.

Przykładem tego było zakupienie przez pewnego Andrzeja, o oblanej tłuszczem, nalanej twarzy 3 paczek tego specjału. Już nabijałem na kasie paragon, gdy powiedział mi "Weź mi jednego nie naliczaj, bo łopakowanie zepsute, ja się łoszukać nie dom, a płacić nie bede !" . Zaśmiałem się w myślach, bowiem na szkoleniach zawodowych uczyli nas jak postępować z takimi chytrusami – często próbują oni wyłudzić towar za darmo, pod pozorem niekompletności opakowania. Wypowiedziałem wykutą na pamięć formułkę " Może pan wymienić towar na ten sam, z kompletnym opakowaniem". Andrzej poczerwieniał, źrenice mu się zwężyły : " Wy złodzieje ! 30 zł płace to wymagam, albo nie liczysz mi tego, ja to biorę, albo zgłaszam do kierownika sklepu !". Ludzie którzy zaczęli się gromadzić przy kasie, głośno rozmawiali, niektórzy komentowali zajście. Zrobiła się spora kolejka. Zaśmiałem się raz jeszcze – szczucie kierownikiem jest bowiem częstą praktyką takiej klienteli. Ze stoickim spokojem odpowiedziałem – Może sobie pan iść do kierownika.A towar można wymienić na stoisku gdzie go pan pobrał". Andrzej zrobił się fioletowy na twarzy. Ścisnął w ręku homara, złapał mnie za szyję ( poczułem zapach cebuli z jego rąk) i wysapał – "Psi synu, biorę za darmo, albo kurwancka pożałujsz". Z wrażenia porobiłem w gacie. "Ty pizdo ! Ja Ci pokażę" Z całej siły rozwarł mi szczęki i zaczął wkładać mi zamrożonego skorupiaka do buzi. Poczułem zapach ryby i wodorostów – zamrożony odwłok ranił moje gardło , zacząłem krwawić. "TY , rucham psa jak sra. JEBANY, rucham psa jak sra. ZŁODZIEJU ! " – wrzeszczał na mnie – "TY OSZUKISTO PATENTOWANY, JA CIĘ NAUCZĘ SZACUNKU". Chciałem wypluć homara, ale ten zamiast wychodzić, penetrował mój przełyk niczym dorodna knaga murzyna.Zacząłem wymiotować, a Andrzej z wrażenia poluzował uścisk – całe moje śniadanie wylądowało na jego swetrze z napisem "SPORT". Przez chwilę gwar w kasie ucichł. Andrzej spojrzał się z obrzydzeniem na sweter, potem na zaszczanego i zarzyganego mnie, jeszcze raz na swoją odzież, która nie wyglądała wcale lepiej niż ja, zacisnął dłonie w pięści , i uderzył mnie z olbrzymią siłą w twarz. Z nos poleciała mi jucha. Poprawił cios, potem jeszcze raz uderzył, wywlókł mnie z krzesełka przy kasie, i zdzielił mnie butem. Zapłakany sądziłem że koniec jest bliski. Andrzej kazał mi położyć zęby na barierce z napisem "Lidl jest Tani." Podniósł but. Myślałem że to moje ostatnie chwile. Z wrażenia zesrałem się w majtki. I wtedy, usłyszałem, wypowiadane głosem anielskim słowa : "NA POTĘGE LIBERALIZMU GOSPODARCZEGO, ZAKLINAM CIĘ LEBIEGO, NIE MASZ RACJI" Ten głos brzmiał, brzmiał jak głos , rucham psa jak sra. Pana Korwina! Nie wierzyłem własnym uszom. Oderwałem szczękę od barierki i obejrzałem się za siebie. Janusz stał w całej swej okazałości. W czarnym garniturze, nienagannej muszce koloru bordo, spokojnie strzygł wąsem. Andrzej odstąpił odemnie. Wykorzystując zamieszanie spowodowane tą sytuacją pan Janusz wyprowadził mnie ze sklepu. Wystękałem " Jak się odwdzięczę proszę Pana?". Korwin Mikke spojrzał się na mnie swoimi pełnymi spokoju oczyma i rzekł : - "Znam twe zasługi synu. Jesteś prawdziwym, prawym synem liberalizmu, dlatego chcę Ci uczynić mym uczniem. Mów mi mistrzu."

- "Tak Mistrzu Januszu !" – odpowiedziałem. Odrzekł " Nie czas na patetyczne mowy. Wsiadajmy do Liberomobilu. Musisz odzyskać siły, przed swoją misją." Jaką misją Mistrzu ? – wysapałem. Mistrz Janusz zaśmiał się pod nosem. "Tego dowiesz się w swoim czasie – odpowiedział. Wsiedliśmy do Liberomobilu i wyruszyliśmy w naszą misję. Wielką, Liberalną Misję.

 

 

EDIT :

 

Dobra tak bezbek może mi ktoś wytłumaczyć o co tutaj do H chodzi ? Napisałeś jakieś 100 oskarżeń + straszych sądem a nikt nawet nie wie o co chodzi. Jak nie chcesz tutaj o tym pisać to sobie załatw tą sprawę z bombem na pw a nie truj ludziom dupy. A jak chcesz żeby ktoś stanął po którejś ze stron to wyjaśnij o co chodzi.

 

 

*ODDAM TROCHĘ RZECZY METIN2 WIĘCEJ W OPISIE*

Opublikowano

Pokaż mi obecnie jakąkolwiek stronę stworzoną przez BombWork, gdzie tak samo lub podobnie by się działo? Nie uważasz, że to troszkę chamskie z jego strony? Mi nie chodzi o oczernienie jego, bo chciałam porozmawiać na TSie, ale cóż... Nie dało się.

 

Widzę, że zignorowałeś mój post, więc jedno pytanie do Ciebie -> do BOMBWORK:

Dobrze wiem, że stać Ciebie na rewelacyjne prace, więc dlaczego tutaj tak postąpiłeś?

Jeżeli myślisz że piszę z innego konta "Isair" to się mylisz, nie mam takiej potrzeby.

Opublikowano

Jeżeli myślisz że piszę z innego konta "Isair" to się mylisz, nie mam takiej potrzeby.

Że co? Napisałam, iż zignorowałeś mój post, bo nie odpowiedziałeś na niego :huh: Nawet przez myśl mi nie przeszło, że siedzisz na jakimś koncie "Isair".

 

Więc odpowiedz na to jedno pytanie:

Dobrze wiem, że stać Ciebie na rewelacyjne prace, więc dlaczego tutaj tak postąpiłeś? :)

Opublikowano

Fajna strona zielska. To ta z mpc ? z Elerisa ?

Nie, to grafika robiona przez Kurlza.

Strona cięta i kodowana przez BombWork'a

 

Ja w sumie co miałem napisać, to napisałem.

 

A teraz przedstawię wam jeszcze prawdę:

 

Spory okres czasu temu zamówiliśmy od niego modele, niestety nie miał czasu ich wykonać i oddał kasę + dał nam za darmo 3 sety broni.

Jak się okazało sporo serwerów używało tych setów bez jego zgody, więc pomagaliśmy chronić jego prawa autorskie, co się nam skutecznie udawało.

 

Po czasie zamówiliśmy stronę, no i wszystko było w jak najlepszym porządku do momentu kiedy ją dostaliśmy.

Na początku nie dało się jej wgl. wgrać, Bomb to naprawił.

Później okazało się, że strona jest cała krzywa i to też naprawił.

Na końcu zostały takie drobnostki, czy chociażby niedziałające koło losu za które zapłaciliśmy.

Powiedział mi osobiście, że mam mu wysłać wszystkie poprawki na maila - Wysłałem.

 

2 dni później zobaczyłem trailer alistri, który sobie przywłaszczyli.

Upomniałem ich w temacie głównie dlatego, że u tej samej osoby my zamawialiśmy intro.

Oni korzystali z templaty i podpisali ją pod siebie.

Nagle odezwał się do mnie Haya na GG z wielkim oburzeniem "Co to ma być w tym temacie?".

Zaczął mnie wyzywać i oczywiście zszedł na tematy hajsu, zaczął się chwalić ile to na forgame zarobił, że sobie nową betę za ponad 100.000 zł kupił.

Wyśmiewał nas, że nic nie mamy i w sumie na tym się skończyło.

 

Podejrzewam, że w tym momencie się BombWork obraził i dlatego nie chciał tej strony naprawić.

Okej było, gdy broniliśmy jego praw autorskich, ale kiedy zaczęliśmy bronić praw naszego "kolegi" zza granicy (Poprosił nas o to, bo sam nie był w stanie nic napisać), to już jest źle i trzeba się mścić.

 

W odpowiedzi na to, że nie chciał nam tej strony ogarnąć nagraliśmy pewien film, w którym ciśniemy bekę z ich eventu.

I podejrzewam, że to wszystko przypieczętowało.

Ale jaki profesjonalista wciąga sprawy serwerowe, w własne biznesowe?

 

Tak wygląda prawda, nie wiem jak wygląda prawda BombWorka, bo nawet nam jej nie przedstawił.

24b5car.jpg

Opublikowano

Tak wgl. to co alistria ma do strony visterii?

Dlaczego unikasz odpowiedzi na moje pytanie... ?

 

Dobrze wiem, że stać Ciebie na rewelacyjne prace, więc dlaczego tutaj tak postąpiłeś? :)

Metin2-Poland, w 15 Kwi 2014 - 07:06, powiedział:

 

Ale nie rozumiem twoich postów w tym temacie, co ty tu masz do gadania?

Mam więcej do gadania, niż ty. Jestem w zespole MPCforum, więc jeżeli nie wiesz nic, to po prostu daruj sobie zbędne komentarze :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...