Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Ranking PvP + Punkty + TOP 10 by Cegli.


Cegli

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurczę mać czemu wy nie dodajecie rankingu na czat. w żadnym skrypcie/pluginu nie widzialem ranking na czacie. nie znam powodu :D jak byś mugl to dodaj na chat

MLhIXmj.gif

Opublikowano

Maximus6545 otwierasz NotePad++ lub jakiś program do edytowania tekstu wkleisz go i zapisujesz go pod skrótem .sk później musisz zainstalować skript 2.0 lub nowszy i powinien ci się utworzyć folder jak ci sie utworzy otwierasz go (powinien ci się utworzyć pod nazwa "Skript") i puzniej scripts i wklejasz go

MLhIXmj.gif

Opublikowano

Skrypt super ale musiszkoniecznie zmienic ze wylicze ile ma dac ranku ze kogos biorac pod uwagie ile on mial . Np ktos sie klepie z jakims fk i dostaje 30 pkt a ktos sie klepie z typem co jest w topce i dosteaje za niego +10 ranku :c

Opublikowano

Skrypt super ale musiszkoniecznie zmienic ze wylicze ile ma dac ranku ze kogos biorac pod uwagie ile on mial . Np ktos sie klepie z jakims fk i dostaje 30 pkt a ktos sie klepie z typem co jest w topce i dosteaje za niego +10 ranku :c

Postaram sie to zrobic :-)

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

WoW Postarałeś Się Tego Szukałem Dzięki ! :)

jak sie postaralem to czemu tego nie wynagrodziles Lajkiem ?

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dodasz baze mysql ?

Nie da sie podpiac bazy pod skrypt :-)

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...