Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Ranking PvP + Punkty + TOP 10 by Cegli.


Cegli

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<- Reklama

 

<-Reklama

 

<-Reklama

 

<-Reklama

 

<-Reklama

 

<-Reklama

 

<-Reklama

 

 

 

 

 

» Nazwa: «

Ranking by Cegli

 


» Wesja: «
1.0

 


» Opis: «
Skrypt ten dodaje Ranking na serwerze. Pokazuje Pkt,smierci,fragi. Mozna Sprawdzac PKT klikajac gracza mieczem, Mozna zobaczyc top 10 pod komenda. Skrypt za deda odejmuje -30 pkt a za zabicie dodaje losowo Pkt do max 30.

 


» Autor: «
Cegli

 


» Kod: «

Versja: 1.0 BETA

http://pastebin.com/zLKE5Tt1

Versja: 1.0 BETA 2 <- Polecana VERSJA

http://pastebin.com/y8GTr2fv


» Komendy: «
/pkt - pokazuje twoj ranking

/top pvp - pokazuje 10 najlepszych osob

/top autor - pokazuje autora  [Nie ma tej opcji w BETA 2]

 


» Uprawnienia: «
Brak​ 

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

  • Odpowiedzi 128
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Bardzo Fajny Skrypt na Ranking Serdecznie Polecam Dobrze ze jest Losowanie Pkt

 

Oraz ze zabiera - 30 dla samobojcow

 

Polecam Skrypt

 

Cegli postarales sie GZ, oczywiscie LAJK leci.

Opublikowano

Panowie @Up i @Up2 Dziekuje za pozytywne Komentarze, napewno jak skrypt bedzie bardziej popylarny bo naprawde jest dopracowany to bedzie mase zmian typu wiadomosci ile kto mial hp itp..

Nie bojcie sie komentowac ( do osob ktore przegladaja temat) nie gryze.

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

W internecie jest dużo rodzaju takich skryptów. Po przejrzeniu kodu zwróciło moją uwagę to:
 

command /ranking_zeruj [<text>]:
        trigger:
                if arg 1 is not empty:
                        set {punkty%arg 1%} to 1000
                        send "&cWyzerowaj staty wszystkich !"
                        stop

jest źle zbudowane, ponieważ jeśli gracz nie wpisze arg 1 to jakim cudem potem on zeruje temu nieznanemu argumentowi statystyki? No Logic :D

 

 

Poza tym ostatnia komenda czyli /rankingzeruj wykona tylko osobom którzy są obecni na serwerze a reszcie zostają.

 

Następnym razem postaraj się napisać lepszy skrypt.

iker_casillas___2012_by_majorczyk8-d5dzi

 

 

Opublikowano

@topic Nowa wersja 1.2 Stabilna !


W internecie jest dużo rodzaju takich skryptów. Po przejrzeniu kodu zwróciło moją uwagę to:
 

command /ranking_zeruj [<text>]:
        trigger:
                if arg 1 is not empty:
                        set {punkty%arg 1%} to 1000
                        send "&cWyzerowaj staty wszystkich !"
                        stop

jest źle zbudowane, ponieważ jeśli gracz nie wpisze arg 1 to jakim cudem potem on zeruje temu nieznanemu argumentowi statystyki? No Logic :D

 

 

Poza tym ostatnia komenda czyli /rankingzeruj wykona tylko osobom którzy są obecni na serwerze a reszcie zostają.

 

Następnym razem postaraj się napisać lepszy skrypt.

@KAM202 Juz Pojawila sie Versja 1.2 Ktora jest bardziej Stabilna !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@up wyciety poniewaz komendy do zerowania Rankingu mogl uzywac kazdy nawet Nob ktory po raz 1 wejdzie na serwer


@up wyciety poniewaz komendy do zerowania Rankingu mogl uzywac kazdy nawet Nob ktory po raz 1 wejdzie na serwer

Moglbyscie chociaz dac Lajka za checi Panowie a nie tylko wybrzedzac !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

A nie można było po prostu dodac permissions do używania tej komendy ?  :O

@up to bedzie w kolejne Versji :-0 Zrobilem Versje 1.2 Dla osob ktore nie lubia jak admini zeruja osoba Pkt. na ktore oni (gracze) nabijali dosc dlugo

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Nie wiem czy znadzie się osoba która nie chciała by tego a pozatym to był dobry dodatek do skrypt a teraz to lipa. Od razu można dac  wersję "stabilną" a nie dodawac napisany na szybko żeby tylko był :P
 

00768247823007970726.jpg

Opublikowano

Nie wiem czy znadzie się osoba która nie chciała by tego a pozatym to był dobry dodatek do skrypt a teraz to lipa. Od razu można dac  wersję "stabilną" a nie dodawac napisany na szybko żeby tylko był :P

 

Za jakies 10 godzin jak wstane xD Sproboje dodac pare wersji i dodatkow do urozmajcenia gry :-)

 

Pozatym niektorzy wola ktotsze skrypty zeby nie zawalac pare linijek nie potrzebnego kodu

Ps. widze ze temat nabiera popularnosci (szkoda ze tyle osob nie zamienia sie w taka sama ilosc LAJKSÓW :-( ) Mysle ze z czasem sie to zmieni:

 

obraz-016.jpg

 

oo odswiezylem i obczajam :

obraz-016.jpg

 

 

 

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Ten skrypt bedzie na 100% na moim serwie ;d


Bez sensu ludzie sie zabijaja i ten który zginie [nick] umarł -30 a tamtemu ktory go zabil nie daje mu na + ..

mc.x-hardcore.eu!
OTWARCIE SOBOTA o 17:00! (29.08.15)r)

Opublikowano

Skrypt nie twojego autorstwa.
Skrypt jest autorstwa xCrysiSx..

Zapewne pobrałeś ten skrypt z pastebin lub z yt od Zeneza.

Opublikowano

Ten skrypt bedzie na 100% na moim serwie ;d

Bez sensu ludzie sie zabijaja i ten który zginie [nick] umarł -30 a tamtemu ktory go zabil nie daje mu na + ..

- 30 odejmuje wtedy kiedy osoba np. zeskoczy z 50 kratek i sie sama zabije !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Ech... Mogłeś zrobić coś dopracowanego a nie dawać w kij wersji, tylko żeby było . Robiąc (a może i kopiując skrypt) nie przemyślałeś o działaniu, nie dodałeś uprawnień. Tylko żebrać o lajki. Cóż to jest za świat.

Opublikowano

 

Tak jak Pan @EvilBadDream

Plagiat.

Nie znasz sie na skryptach.

Dowod?

http://www.mpcforum.pl/topic/1157406-szukam-skryptu/?view=findpost&p=9937650

Takie cos? To jest latwiejsze niz to.

Rozwniez to:

http://www.mpcforum.pl/topic/1145455-szukam-skryptu/

I to. Film gdzie jest te "TOP PVP"


http://www.mpcforum.pl/topic/1145443-szukam-skryptu/

Didonie nie zawracaj dupy osoba ze wchodzili w te linki poniewaz kod jest inny i sam go robilem 2. Sprawdz daty kiedy byly dodawane tematy o Pomoc w tamtych skryptach (nie bezpowodu wywali cie z Go2** z adminów) - jestes upierdliwy

Ech... Mogłeś zrobić coś dopracowanego a nie dawać w kij wersji, tylko żeby było . Robiąc (a może i kopiując skrypt) nie przemyślałeś o działaniu, nie dodałeś uprawnień. Tylko żebrać o lajki. Cóż to jest za świat.

Duzo osob prosilo mnie o ten skrypt wiec go wstawilem jest on w 100% moj, wracajac do kody to jest beda dla osob ktore poprostu chca miec fajny ranking a nie z 300 linijek zbednego kodu !

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@up Sam odszedlem z go2**,pajacu. Te skrypty nie byly tak dawno,jest jeszcze wieeecej,ale nie bd wypisywal.

Opublikowano

@up Sam odszedlem z go2**,pajacu. Te skrypty nie byly tak dawno,jest jeszcze wieeecej,ale nie bd wypisywal.

Wiem ze bylo tego znacznie wiecej okolo z 10-15 poniewaz uczylem sie pisania skryptow :-)

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

Skrypt nie jest twój i przestań pierdolić, raport poleciał.

Jezeli nie moj to czyj ? Widze ze nabijasz posty i przeklikasz z braku szacunku dla Autora (dla mnie)... Polecam ci Klikniecie ALT + F4 i swiat staje sie piekniejszy :-)

» Szukam WSPÓŁWŁAŚCICIELA «


Serwer bedzie miał 100 slotów, więcej info na PW

Opublikowano

@UP Do takich jak Ty nikt nie powinien mieć szacunku, wstawia na forum skrypt podpisując się jako autor... gardze takimi jak Ty. :-)

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Jezeli nie moj to czyj ? Widze ze nabijasz posty i przeklikasz z braku szacunku dla Autora (dla mnie)... Polecam ci Klikniecie ALT + F4 i swiat staje sie piekniejszy :-)

Oszust nad oszustami. mimo tego iż każdy wie, że to nie twój skrypt dalej sie upierasz. Daje ci linki:

Pastebin:

http://pastebin.com/JMiJqJ4V

 

YT:


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...