Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ExtremeTech


Naladar

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ExtremeTech-pl.png


image.png


 


(Pokazuje OFFLINE z powodu silnika serwera)


 


Serwer jest tylko i wyłącznie PREMIUM


 


 


 


Dodatkowe informacje:


 


IP: et.extremeserv.pl


WWW:



http://extremeserv.pl/

IP TeamSpeak: ts.extremeserv.pl


Poziom: Hard


Moby: ON


PvP: OFF,  ON w Netherze


Cuboidy: ON (Gracz: 45x45, VIP: 85x85, Weteran: 95x95)


Pobranie Launchera: 



http://feed-the-beast.com/

SKAN:



https://www.metascan-online.com/en/scanresult/file/6e5462f08fc24038a966b9fbe827aadb

Sloty: 100 (W późniejszym czasie nawet więcej)


 


Dlaczego u nas?


- Posiadamy  autorskie pluginy stworzone specjalnie na potrzeby serwera


- Wielojęzyczność (polski, angielski, holenderski)


- Mamy pomocną administracje


- Organizujemy wiele ciekawych wydarzeń, tzw. eventów


 


 


 


Panuje u nas miła atmosfera. Gracze pomagają sobie nawzajem, a administracja rozbija wszelkie wątpliwości. Gra u nas to świetna rozgrywka. Zapewniamy, że u nas czasu nie stracicie!


Posiadamy również własny launcher na którym automatycznie wprowadzamy aktualizacje paczki modyfikacji.


 


 


 


 


Ekipa ExtremeTech


Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Na jakiej wersji paczki działa serwer ?

1.0.??

1.0.18

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

@UP

Liukaner, to jest pewien problem, przez któryś ze światów [Prawdopodobnie z Thaumcrafta] i coś się buguje. Ale to jest do przeżycia.

 

@Topic

Serwer jest fajny, miła atmosfera, gracze sobie pomagają [szczególnie Atomic, który ma swój dom najbardziej rozbudowany z graczy chyba xD]

 

~Pozdro - Przewoz20011

Opublikowano

@UP

Liukaner, to jest pewien problem, przez któryś ze światów [Prawdopodobnie z Thaumcrafta] i coś się buguje. Ale to jest do przeżycia.

 

@Topic

Serwer jest fajny, miła atmosfera, gracze sobie pomagają [szczególnie Atomic, który ma swój dom najbardziej rozbudowany z graczy chyba xD]

 

~Pozdro - Przewoz20011

Na samym początku gry gdy praktycznie tylko kopiesz to bardzo przeszkadza, trzeba czekać 4 sekundy zanim można kolejny klocek wykopać.

Przez lagi macie mało graczy.

Opublikowano

@UP

Graczy i tak jest mało, 85% tego forum posiada tylko Non-Premium. I nie mogą grać. Serwer jest też mało znany.

Ja też nie posiadam premium a jakoś wbiłem :) Wystarczy mieć znajomości :)

Opublikowano

Lagi na serwerze straszne, po 5 TPS więc mało co da się zrobić. Ale serwer fajny.

 

 

Akurat trafiłeś z złą porę na TeamSpeaku informowałem cię iż jesteśmy przed zmianą mapy oraz małą rewolucją na serwerze. I TPS nie są całkowitym odzwierciedleniem tego co się dzieje na serwerze. Najstarsi gracze pamiętają jak to było ponad rok temu jak zaczynaliśmy przygodę z serwerami modowanymi i ciągle  się rozwijamy. Aktualnie jesteśmy chyba jednym z najstarszych(możliwe że nawet najstarszym) serwerów tego typu i z taką maszyną. A wliczając czystego minecraft to jako ekipa pracujemy dobre kilka lat co pokazuje też że nie jesteśmy nastawieni na zarobek poniważ (w większości koszty utrzymania ponosi administracja) lecz na dobrą i miło rozgrywkę. Zapraszam po świętach gdy ruszymy z nową edycją serwera.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

NswMnBE.png

Autor grafiki @humannus



Witajcie.

Z dniem dzisiejszym wprowadzamy obowiązkowy baner, który musi znaleźć się w każdej publikacji z nowymi prefiksami.

Robienie bannera na stronie jest intuicyjne, jednak przygotowaliśmy dla Was powyższy tutorial, który ma to dodatkowo ułatwić.

Strona, na której zrobimy taki banner znajduje się tutaj.

craftbanner.com

Na dodanie bannera macie równe 3 dni.


W przypadku niejasności po dodatkowe informacje zapraszamy na PW - lub @Blezur.


Team Minecraft


Opublikowano

Zapraszamy wkrótce na nową edycje serwera.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Serwer spoko, czekam na zmianę mapy :)

Takie pytanie czy gracze grający na tej edycji dostaną coś na następnej? :)

 

Nie wiem może coś dostaną nie zastanawiałem się nad tym. Jutro po pracy zabieram się do ostrej pracy nad serwerem więc wkrótce oczekuj  nowej mapy.

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Zapraszamy na nową edycję. Tym razem gram na voidzie/skyblocku ;d

Paczka DireWolf20 1.6.4 1.0.19

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Opublikowano

Zapraszam na Skyblock na modach! Jedyny taki!

Na serwerach znajdziesz mnie pod nickiem: Ogrodnik


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...