Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nemoria.pl - Startujemy już 11.04.2014 Godz. 20:00 [Dedyk] [Medium]


koniak321

Zagrasz   

192 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz z nami ?! :)

    • Tak
      136
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurcze o godzin 20:50 kto dal exp na raty Dla jinno Exp 1000%  Exp 1000%   drop 1000%  yang 1000%

 

Dlaczego graczy w jinno napije level szybko ! 

 

A czemu nie ma chunjo nie daje raty ;x 

 

Dowod :

 

tcwths.jpg

 

 

Wez wylacz raty exp pod jinno . no wez zrob wycofanie 2h dla jinno !!!! 

Ten Exp nie działa To jest Wina Interface Prosze na to nie patrzeć na Pandorze czy Xenox Jest To co dzień :) Zachęcamy do Grania Graczy :)

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

exp dziala widze ze on wbij  2 godzine  , 85 lv do 104 lv napije all ranking jinno :(  nick 1G 2 top ranking 

Człowieku pisz normalnie, spokojnie opanuj się. Exp wczoraj działał obserwowałem rank i kolo w 30 minut wbił od 107 do 110. Administracja was oszukuje radze tam nie grać.

Opublikowano

Człowieku pisz normalnie, spokojnie opanuj się. Exp wczoraj działał obserwowałem rank i kolo w 30 minut wbił od 107 do 110. Administracja was oszukuje radze tam nie grać.

Ty Człowieku Nie Odradzaj bo Ty Pewnie tylko Hejter Jesteś :)

Opublikowano

Witajcie,
z okazji Świąt Wielkanocnych przede wszystkim życzymy Wam wszystkiego najlepszego.
Aby umilić Wam dzisiejszy dzień Team serwera Nemoria zorganizuje dla Was event ZUO.
Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17:00.

O miejscu i o kanale, na którym odbędzie się zabawa zostaniecie poinformowani.

Pozdrawiamy.

Opublikowano

Witajcie!
Jak Wam mija ten piękny dzionek? Z okazji tego słonecznego dnia mamy dla Was niespodziankę!

Zabawa "Znajdź GM'a". Odbędzie się dziś (tj. 21.04.2013) o godzinie 18:00.

Wydarzenie będzie polegało na tym, że jeden z członków Teamu Nemoria.pl schowa się w pewnym miejscu,

a zadaniem graczy będzie znalezienie go.

Oczywiście będą podpowiedzi.

 

Event odbędzie się na CH1 - 3 tury.

Na zwycięzców czekają nagrody. Będą nimi kupony 500SM.

 

Nie przegapcie tego.

 

Prowadzący: [HA]Sathian.

 

Bądźcie czujni, GM może być wszędzie!

 

 

 

 

 

Ile online ?

Aktualnie 81.

W tym tygodniu ruszamy z reklamą.

 

 

Pozdrawiamy,

Team Nemoria.pl

Opublikowano

Na serwie nawet setki osób nie było i nie będzie. Serwer robiony z gotowców, sklejek. Administracja nie zna w ogóle języka Polskiego. Piszą wszystko z dużej litery, co świadczy, że to poziom przedszkola.

                                                                            87225705356827008866.png

Opublikowano

Na serwie nawet setki osób nie było i nie będzie. Serwer robiony z gotowców, sklejek. Administracja nie zna w ogóle języka Polskiego. Piszą wszystko z dużej litery, co świadczy, że to poziom przedszkola.

A  może administracja ma ciężkie dni nie pomyślałeś ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...