Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nemoria.pl - Startujemy już 11.04.2014 Godz. 20:00 [Dedyk] [Medium]


koniak321

Zagrasz   

192 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz z nami ?! :)

    • Tak
      136
    • Nie
      56

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eloszka , czas jak widac ,  23:01 :D


Chcialem pierwszy kanal na ts3 , Zalezy mi na tym .


Metin to moje zycie , przyszlosc .


Chcialbym dostac pierwszy kanal , prywatny na ts3 .


Admina niestety nie ma wiec zamawiam dla siebie jbc.


Oto dowod , czekam od dobrych 2h i nic ...


Mysile ze mi sie nalezy , Mama mowi ze dorosne na Traktor.


321.jpg


 


Serwer sprawdze , Oby start byl wporzadku :)


 


Ps. Dla tych co nie zrozumia , Chodzi o smieszna klotnie z UP.


Niech stawiaja , Co wam szkodzi ? Bedzie kijowy to nie grajcie i tyle :)


NIkt wam w IS pakowac nie kaze , proste :P


Powodzenia zycze :D


Edited_1.png

  • Odpowiedzi 121
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Eloszka , czas jak widac ,  23:01 :D

Chcialem pierwszy kanal na ts3 , Zalezy mi na tym .

Metin to moje zycie , przyszlosc .

Chcialbym dostac pierwszy kanal , prywatny na ts3 .

Admina niestety nie ma wiec zamawiam dla siebie jbc.

Oto dowod , czekam od dobrych 2h i nic ...

Mysile ze mi sie nalezy , Mama mowi ze dorosne na Traktor.

321.jpg

 

Serwer sprawdze , Oby start byl wporzadku :)

 

Ps. Dla tych co nie zrozumia , Chodzi o smieszna klotnie z UP.

Niech stawiaja , Co wam szkodzi ? Bedzie kijowy to nie grajcie i tyle :)

NIkt wam w IS pakowac nie kaze , proste :P

Powodzenia zycze :D

 

Dostanie Pan swój kanał :)

Opublikowano

Nie wiem czy padnie czy nie i tak serwera nie polecam. Totalnie zero nowości. To jak jakby zaczeliście projekt i nie skończyliście. 

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Proszę dodać skan do klienta, czas do 18.

o 18 to start , do 17 ;/

 

PS : Clienta nie można pobrać pozdro600

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Opublikowano

troche dziwne bo 110-ty lvl max a eq + 9 na start + u handlarki zmianki i dodania, kon na 21 lvlu na poczatek pytanie na jaki czas to jest server i co jest w nim ciekawego do roboty:P

Opublikowano

troche dziwne bo 110-ty lvl max a eq + 9 na start + u handlarki zmianki i dodania, kon na 21 lvlu na poczatek pytanie na jaki czas to jest server i co jest w nim ciekawego do roboty:P

Przypominam, że jest to stara prezentacja.

Nudzić się nie będziecie ;)

Opublikowano

Może teraz ktoś się wypowie ze starego teamu?

Menor nam powiedział, że kasy nie chce, że robi to dla zabawy.

No dobra, nie to nie.

Później nam na GG robił jakiś referat, że kasy nie dostał :P

Uzgodniliśmy, że damy mu 2x działkę za miesiąc.

Ale my go "oszukaliśmy" hehe.

Będzie robił wszystko, żeby oczernić ten serwer, więc jak mu wierzycie, to pozdrawiam Was :)

A te pliki co "niby" sprzedał i ukradł czy coś, to ta stara pobugowana wersja :)

Więc może sobie robić z nimi co chce. (Beka z typa, co je kupił)

 

A i kwestia "EQ z navi" xD

Po 1. nie umiem ich dawać :D

Po 2. To menor robił eq z navi.

Po 3. miał chyba ze 3 postacie 110lvl, na nich miał perf eq pvp (czas gry: 115 minut). (MenorR2, i jakieś inne. Może ktoś kojarzy).

 

A co do reaktywacji, mogę tylko polecić, jest nowy team, wiele się zmieniło.

Mnie to jakoś nie boli, tak jak wielce technika Menora, który włożył w ten serwer całe swoje serce (czy coś tam), nie patrząc na błędy ortograficzne na forum, w poprzedniej prezentacji i w questach (zawsze musiałem je poprawiać).

Więc to chyba byłoby na tyle, mnie już ten serwer nie interesuje, co zrobi z nim nowy team, to ich sprawa.

Wiem, że Nemoria nie jest w dupie, oni swoje przeżyli, swoje wiedzą.

Serwer mogę polecić.

 

I pozdrawiam Darwora, który szuka tylko okazji do hejtów :)

Opublikowano

Marzyłem o serwerze na którym jest mało nowości i niski lvl cap, stary jeżeli to wypali to was kocham!

pc_Rodgerr.png
Już 3-cie lato z MPC Forum

Opublikowano

Wrzucamy do folderu pack.

http://www.multiupload.nl/PXEWWJXK1H

Skan : 

http://scr.hu/17sv/9csiv

Patchera zrobimy, ale na dniach, wystąpiły pewne komplikacje.

 

 

Zapraszamy do gry.

 

 

Linki do klienta:


http://pobierz.metin2list.pl/Nemoria.7z
https://mega.co.nz/#!kA1GhRrQ!KXpTqCpwzY5eAOFa3Zx1VW5EUxUpLJ-fN9WlAuBFEoE

SKAN:

http://screenshu.com/static/uploads/temporary/e6/rg/b8/3a46li.jpg
Opublikowano

Przesunąć godzinę startu bez jakiegokolwiek usprawiedliwienia czy posta od administracji serwera wyjaśniającego dlaczego, niestety strasznie mnie odpycha.

 Wiem że mają teraz urwanie głowy ale jak ktoś czeka, to nie ma sie go w dupie i informuje o powodzie przesunięcia sie startu.

 

@edit: dodałem przecinek B)

pc_Rodgerr.png
Już 3-cie lato z MPC Forum

Opublikowano

Daje na nemoria.exe i nic sie od 5min nie odpala

 

pliku brakuje jakiegos 

 

i o 18 start czy 20 ?

Start o godzinie 20:00.

Przepraszamy za tak nagłe zmiany.

Zostanie to w jakiś sposób wynagrodzone.

Opublikowano

Daje na nemoria.exe i nic sie od 5min nie odpala

 

pliku brakuje jakiegos 

 

i o 18 start czy 20 ?

 

 

 

Bo brakuje root i inne itp . 

 

Bo ja sprawdzilem brakuje sysser ;d 

 

 

Mowie  ze bedzie start o 20:00 wbijasz na autopatcher nemoria patchuje :)

Opublikowano

Bo brakuje root i inne itp . 

 

Bo ja sprawdzilem brakuje sysser ;d 

 

 

Mowie  ze bedzie start o 20:00 wbijasz na autopatcher nemoria patchuje :)

Juz sie dowiedzialem czemu i dzieki ;) Do zobaczenia na starcie ;) 

Opublikowano

tak wszyscy tak maja , pisali wyzej ze bedzie patcher jeszcze pobierac

czyli startu o 20 nie bedxzie...

1390672867-U1080175.png

wom2 <---------- Tu gramy nick : blackhawk/BogTejGry

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...