Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Antha.tk - Dolacz Do Nas I Pokonaj Wszystkich Przeciwnikow ! [4Fun]


XxErionxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chamska

43p.gif

 

Reklama

xD

-

-

-

 

 

1397244962-U1016689.png

POTY KTORE DOSTAJEMY NA START USUWAMY W NISZCZARCE !

 

1397161472-U1016689.png

 

1397220472-U1016689.png

 

 

Strona główna

25.214.17.247

Forum

Narazie nie ma !

Client

 Po pobraniu klienta musisz uruchomic patchera !

 

1397220472-U1016689.png

 

1397161564-U1016689.png

 

 

Gramy Jinno !

 

 

JxUK01G.png

 

Exp, Drop, Yang - 999%

 

zKr6Y7W.png

 

150

 

1397220472-U1016689.png

 

1397161671-U1016689.png

utvg.png

 

 

1397220472-U1016689.png

 

Sprzęt

 

Procesor

 

Intel® Core™ i3-2120 CPU @ 3.30GHz 3.30 GHz

 

Ram

 

5GB

 

Łącze

 

60mb/s

Sieci Hamachi

Antha.tk-1

Antha.tk-2

Antha.tk-3

Antha.tk-4

 

itd.

Hasło - 123

 

1397220472-U1016689.png

 

 

1397161741-U1016689.png

 

 

Pokaże na przykładzie wojownika :)

 

v157.jpg->vnh3.jpg->kfue.jpg->03zb.jpg->ibwl.jpg->4xno.jpg->84a8.jpg->cfx2.jpg

 

 

1397220472-U1016689.png

 

Miecze Na Przykladzie 2 reki na woja:

e0sp.jpg->cwyj.jpg->evyy.jpg->yq02.jpg->fm27.jpg->d2rl.jpg->pxqw.jpg->pvms.jpg

 

 

1397220472-U1016689.png

 

1397162099-U1016689.png

 

- Broszurki

- Diamenty

- Ulotki

- Zwoje Przyw.

 

 

1397220472-U1016689.png

 

 

1397161811-U1016689.png

 

cgae.jpg

 

1397220472-U1016689.png

 

1397161933-U1016689.png

Na Serwerze Znajdziemy:

 

- Kostiumy

- Nowy Wyglad Napisow DMG

- Zmieniony Wyglad Skili

- Nowe Ikonki Skili - By Glitch

- Nowy Wyglad Lvl Up

- Nowa Bizuteria - By Glitch

- Zimowe Tekstury

 

I inne ciekawe rzeczy :)

 

1397220472-U1016689.png

 

 

1397219780-U1016689.png

 

[HA]XxErionxX - Hoster, Założyciel Serwera, Administrator Forum, ClientMaster, ITD.

 

REKRUTACJA OFF !

 

 

1397220472-U1016689.png

 

 

 

1397161987-U1016689.png

 

1397099697-U1016689.jpg

 

 

1397220472-U1016689.png

 

 

1397161878-U1016689.png

 

Skąd Ulepy? Ulepki dropią z każdego moba :)

Skąd Kostiumy? Kostiumy dropimy z Umarłego Rozpruwacza.

Skąd Skille? U handlarki różnościami kupujemy tęczowy kamień.

Skąd Yangi ? Od Kowala bierzemy sobie 1900000000 yang :)

Skąd Ranga ? Od Kowala bierzemy range Rycerski !

 

 

Co Znajdziemy Jeszcze Na Serwerze? Na serwerze mozna znalezc ripa respiacego sie w m1, kostiumy, prawie codzienne eventy i wiele innych.

 

Takie sobie pytania i odp: Tak mozna uzywac bs'a // nie mozna uzywac innych hackow typu fishbot do misji :) = ban perm

nie mozna przywolywac duzo bossow w miescie = ban perm polecam bic bossy z przywolan poza miastem i nie zostawiac zadnego nie ubitego :)

Jak Sie Odwolac Od Bana ? Wejdz na ts'a i wyjasnij...

 

Questy Jak i Dropienie Ulepszaczy Jest Tylko Po To Byscie Sie Nie Nudzili Za Bardzo Na Serwerze Bo Samo PvP Kiedys Sie Nudzi :)

 

Bronie na wieksze lvl'e moga miec mniejsze dmg poniewaz wszystko bedzie powoli ustawiane przypominam ze jest to serwer hamachi i ty tak wlasnie ty ! zanim bedziesz hejtowal przeczytaj pomysl z 100x nad tym co napisales i dopiero wyslij !

 

Kazdy Ma Miec [A] Przed Nickiem !

 

 

 

 

1397220472-U1016689.png

 

 

tbyh.png

25.214.17.247 - tylko po dojsciu do hamachi !

 

DLA MODERATORA: Prosze o zwolnienie z GENERATORA Pozniewaz wyskakuje jakis blad ;/

8999514546913221016689.png

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dobry zawitam na pewno, można wiedzieć  w jakich godzinach jest online ??

 

Nie napisalem godzin online dlatego ze serwer narazie 24/7 ;]

Zapraszam Na Serwer ;p Jak bedzie wystarczajaco duzo osob dzis to zrobie event jakis i forum ;]

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Erion znów to samo ? Ile razy można ? :D No wejde i popatrzę co tam się dzieje, bo nudą wieje ... + Te nowe wyglądy skilli ITP, psują klimat Metina, pozdrawiam . 

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

Erion znów to samo ? Ile razy można ? :D No wejde i popatrzę co tam się dzieje, bo nudą wieje ... + Te nowe wyglądy skilli ITP, psują klimat Metina, pozdrawiam . 

 

No czego chcesz same gotowce wychodza nieustannie poza tym widze ze bardzo tesknicie za mna hah <3

Moim zdaniem wlasnie to pasuje do metina ale kazdy ma wlasny gust jednym mniej sie podoba a jednym bardziej :)

O 17:00 zrobie jakis event jak bedzie 10-15 osob online ! :ninja:

8999514546913221016689.png

Opublikowano

hmm ikony wolałem standardowe :P a ten drop jest nudny mógłbyś zwiększyć drop ulepek :) np z moba po 5 sztuk wkońcu to serwer PVP a nie easy ;D

Opublikowano

hmm ikony wolałem standardowe :P a ten drop jest nudny mógłbyś zwiększyć drop ulepek :) np z moba po 5 sztuk wkońcu to serwer PVP a nie easy ;D

Hyhy "Gusta i Guscikiii" ;d

Nie zwieksze bo pozniej znow bedzie ze pvp wam sie znudzilo i nie ma co robic niee zawsze cos nie pasuje xD

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Oo tak serwe wprost idealny ! Serwer easy + dużo nowych i zajebistych zbroi !

 

Na pewno zagram,czy poszukujecie grafika który wykona prezentacje serwera itp?

Opublikowano

Oo tak serwe wprost idealny ! Serwer easy + dużo nowych i zajebistych zbroi !

 

Na pewno zagram,czy poszukujecie grafika który wykona prezentacje serwera itp?

Narazie nie poszukuje zadnego grafika :D

 

Hhehehe znów? Polecam.

No znow :D Polecasz a opis opisuje mnie w 100% xD

 

 

EDIT: Polecial 1 ban na serwerze xD ! 1397138674-U1016689.jpg

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Hm może wbije znowu i zagram choć zobaczymy zależy czy postoi ten tydzień polecam;p Ciekawi mnie czy naprawiłeś te fajne bugi:D ostatnim razem jak grałem to myślałeś że naprawiłeś a działały jak złoto ;d

KsdzBq1.jpg

Opublikowano

Hm może wbije znowu i zagram choć zobaczymy zależy czy postoi ten tydzień polecam;p Ciekawi mnie czy naprawiłeś te fajne bugi:D ostatnim razem jak grałem to myślałeś że naprawiłeś a działały jak złoto ;d

Powinien stac wiecej niz tydzien fajnie jakbys mi te bugi wymienil na hamachi ;p

 

Przypominam ze o 17:00 Event Znajdz GM'a (ERIONNE) xD

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Ładna prezka, zawitam i Pozdrawiam :)

xD

 

 

Nie mam zgody nawet nwm skad ta grafike bralem ale nie z prezki ;o mozliwe ze z ich forum xD

 

JUTRO EVENT OX NA SERWERZE 3x !

8999514546913221016689.png

Opublikowano

xD

 

 

Nie mam zgody nawet nwm skad ta grafike bralem ale nie z prezki ;o mozliwe ze z ich forum xD

 

JUTRO EVENT OX NA SERWERZE 3x !

Czyli podpierdolona, dzisiaj już macie zamkniętą prezke.

Opublikowano

xD

 

 

Nie mam zgody nawet nwm skad ta grafike bralem ale nie z prezki ;o mozliwe ze z ich forum xD

 

JUTRO EVENT OX NA SERWERZE 3x !

 

Daj dowód że masz pozwolenie na użycie grafiki, inaczej zamykam.

Opublikowano

Daj dowód że masz pozwolenie na użycie grafiki, inaczej zamykam.

Daj dowód..

Przecież kurwa napisał że nie ma zgody a ty chcesz dowód.

FUCK LOGIC

Opublikowano

Dobra zaraz ci zmienie te napisy o ludzie problemy wczesniej mialem te napisy 2 miesiace jak nie wiecej nikt sie nie przyczepil a dopiero ty sie przyczepiles ;p

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Daj dowód..

Przecież kurwa napisał że nie ma zgody a ty chcesz dowód.

FUCK LOGIC

Masz zmienilem ci to mam nadzieje ze satysfakcja jest ;]

 

Client ode mnie? :D

Btw. chcesz Forumy ? :D

Ogólnie to polecam priva :D

 

Nie pamietam xD

Nie Chce sam sb zrobie ;]

 

SERWER ONLINE

8999514546913221016689.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...