Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Antha.tk - Dolacz Do Nas I Pokonaj Wszystkich Przeciwnikow ! [4Fun]


XxErionxX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie można ulepszyć brzegowego, a tak to serwer zajebisty :)

 

Nie.

To: 

6u7f.png

 

I to:

8amu.png

 

też nie jest twoje , więc usuwaj..

 

A czy administracja tego serwera, z którego on to "pożyczył" ma legalną czcionkę? Wątpie, jeśli jest darmowa to do użytku niekomercyjnego, więc wypierdalaj.

13759664181.jpg




' To czysty hip-hop, co będzie trwał wiecznie,

Masz tylko moment by go poczuć, więc spiesz się

Prawdziwy hip-hop, co będzie trwał wiecznie.

Do zobaczenia wkrótce u ciebie w mieście! '

Opublikowano

Ludzie nie ogarniam was .. Po co ? Dlaczego? Się czepiacie za tą grafikę, skoro nikt inny (autor ITD) się o to nie przypie*ala . Nie mogłem inaczej tego skomentować . Zapraszam na serwer, godny uwagi . Gram już z 2 dni, tylko ostatnio mało osób ! 

BornBePRO.jpg


Masz ładunek na kwadracie, skręć se jebnij macha !

Opublikowano

Ludzie nie ogarniam was .. Po co ? Dlaczego? Się czepiacie za tą grafikę, skoro nikt inny (autor ITD) się o to nie przypie*ala . Nie mogłem inaczej tego skomentować . Zapraszam na serwer, godny uwagi . Gram już z 2 dni, tylko ostatnio mało osób ! 

 

 

Serwer nie dziala :) niestety nie mozna sie zalogowac do gry 0 kontaktu z administracjo i nie tylko ja tak mam :)

 

 

Dziala to ?

 

Serwer Bedzie dzialal jutro niestety dzisiaj nie bylo mnie caly dzien w domu a myslalem ze serwer wlaczylem heh

Zrobie kilka roznych eventow w nagrode xD

8999514546913221016689.png

Opublikowano

Serwer Bedzie dzialal jutro niestety dzisiaj nie bylo mnie caly dzien w domu a myslalem ze serwer wlaczylem heh

Zrobie kilka roznych eventow w nagrode xD

A czemu dzis go juz nie wlaczysz jak juz w domu jestes ? ja np dlugo bede grac i bym chcial zeby byl odpalony

Opublikowano

A czemu dzis go juz nie wlaczysz jak juz w domu jestes ? ja np dlugo bede grac i bym chcial zeby byl odpalony

 

 

I co działa czy nie ? Jak tak to jutro zasysam xD

 

Zaniedlugo pliki by ja czyli (Antha.tk) beda udostepnione na mpc ;]

8999514546913221016689.png

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...