Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SS] Nauka polskiego, trudne sprawy, pieniążki - Genesis


Karyvlea

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stare! Ja mam z dzisiaj. :c 

 

Podobno Ty go takich rzeczy uczysz. : D

I co z tego, że stare skoro najlepsze. xD Ja nie wiem skąd on wziął 'śpię w łóżku'. xD

Opublikowano

HAHA niewiem jak wy możecie mieć po 150 lvl w tej grze jak ja tam ledwo 30 miałem

To jest prywatny serwer, tutaj szybciej się wbija. ;) 

 

Dlatego nie ma co dochodzic do tej gildi .....

Ja już odeszłam. :) 

Opublikowano

o-o wow 258kkk to jest niemożliwe ja miałem 12kkk i byłem podjarany xD

I kasa systematycznie wzrasta, niedługo do 300b dobiję. :P Niestety, na razie nie ma co robić to zostaje biznes. :D

Opublikowano

I kasa systematycznie wzrasta, niedługo do 300b dobiję. :P Niestety, na razie nie ma co robić to zostaje biznes. :D

Kup mi seta full +20 6/7 knight'a i tytka plssssss xDDDD

 

A tak poza tym, ciekawe ile 1 osoba posiada najwiecej kasy na servie :D

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Sądzę, że jakiś GM, a tak to niełudziłbym się, że Monika lub Agnieszka XDDD

Kto normalny by liczyl GM ? xD Przeciez oni maja komende. Chodzi o gracza ^^ Ktory swoja ciezka i monotonna praca zarobil na siebie xD

1386175744-U112610.png
Opublikowano

Sądzę, że jakiś GM, a tak to niełudziłbym się, że Monika lub Agnieszka XDDD

Ja mam marne 140b. Miałabym ze 150, ale ostatnio pomogłam pewnej osobie. :)

Opublikowano

Tylko, że ja nikogo nie okradłam. ;) + udowodnij w ss.

Cos sugerujesz mi Agnieszko?:c Przecie Ja zawsze uczciwy bylem jestem i bede :3

Nie udowodnie na ss gdyz sie hajs przelal gdzies do kogos innego xD

Opublikowano

Cos sugerujesz mi Agnieszko?:c Przecie Ja zawsze uczciwy bylem jestem i bede :3

Nie udowodnie na ss gdyz sie hajs przelal gdzies do kogos innego xD

Bullshit. (: Zawsze wmawiasz każdemu, że jesteś lepszy, a w żaden sposób nigdy tego nie udowodniłeś 'bo coś'. (:

Opublikowano

Bullshit. (: Zawsze wmawiasz każdemu, że jesteś lepszy, a w żaden sposób nigdy tego nie udowodniłeś 'bo coś'. (:

Bo jestem lepszy i kazdy to wie :*

No ale coz moze wiedziec osoba ktora sie sprzedaje za itemki w grze (=

Opublikowano

Bo jestem lepszy i kazdy to wie :*

No ale coz moze wiedziec osoba ktora sie sprzedaje za itemki w grze (=

Nie jesteś lepszy. Ba! Nawet Ty nie jesteś dobry. Gębę to masz dużą, szkoda, że nigdy nic nie jest poparte żadnymi dowodami. 

P.S Nie sprzedaję się. Ja nie Ty. :x

Opublikowano

Nie jesteś lepszy. Ba! Nawet Ty nie jesteś dobry. Gębę to masz dużą, szkoda, że nigdy nic nie jest poparte żadnymi dowodami. 

P.S Nie sprzedaję się. Ja nie Ty. :x

 

Podobasz mi się.

Spotkamy się?

chadasygn.png

 

"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi z wrogami sam sobie poradzę . "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...